در میان صحبت از راه اندازی مجدد اقتصاد, ویروس نگه می دارد قتل در شهرستان

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

امیدوار بحث در مورد گرفتن مردم از خانه های خود و بازگشت به کار در برخی از نقاط کشور به نظر می رسد گریه به دور از واقعیت تلخ در نیویورک و حومه آن: هزاران نفر از مردم با آلوده coronavirus هنوز هم جریان به بیمارستان ها هر روز. صدها نفر هنوز در حال مرگ است.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو با اشاره به عدم بهبود عمده در پنجشنبه اعلام کرد یکی دیگر از 606 مرگ و میر در کشور گفت: زمان انزوای اجتماعی قوانین را در محل اقامت از طریق حداقل ممکن است 15. شماره در حال مرگ بود را از یک روز قبل از آن اما همچنان نگران کننده بالا است.

نیویورک بیمارستان هنوز این ماجرا با حدود 18,000 coronavirus بیماران کمتر از خرد کردن شماره مقامات هنگامی که می ترسید اما هنوز هم در سطح بحران است که باید به سختی budged برای بیش از یک هفته است. تقریبا 4,400 از آن دسته از بیماران در, پنکه, اکثر آنها, اگر گذشته روند برگزاری بعید است برای زنده ماندن.


این ویروس همچنین در ادامه به خشم از طریق مترو منطقه است. در نیوجرسی مرگ و میر بیش از دو برابر در یک هفته به بیش از 3500 عنوان از پنج شنبه. در کانکتیکات مرگ و میر 40 درصد افزایش یافت در هفته گذشته به بیش از 970 به طور کلی. بسیاری از مرگ و میر در هر دو کشور شده اند در بیشتر شهر نیویورک در منطقه است.

شرایط در داخل بیمارستان های تثبیت شده به عنوان کمک به اتحاد ریخت. در ژاکوبی بیمارستان در برانکس اتاق اورژانس است که کمتر خرد اما مطالبات باقی می ماند سنگین در واحد مراقبت های ویژه گفت: پرستار شان خرده.
راشل Platten را “مبارزه با ترانه” در حال حاضر بازی هر بار که کسی می آید از یک ونتیلاتور, بازتاب چند بار در روز به کارکنان یک تقویت روحیه. اما همکاران گفت که خرده آنها مشغول بودند با ایست قلبی تماس همه شب چهارشنبه.

“این هنوز هم بسیار بالا-ریسک بسیار شدید شرایط برای بسیاری از مردم در بیمارستان” خرده میگوید.

دیگر متخصصان پزشکی هشدار داد آنها می تواند تحت الشعاع دوباره اگر محدودیت سهولت بیش از حد به زودی.

“ما به پایان خواهد رسید تا جایی که ما آغاز شده و هجوم مردم و تلاش برای صرفه جویی در همه آنها” گفت: تورس یک پرستار در کوه سینا وست در منهتن. “اگر ما بازگشایی در حال حاضر ما فقط تلف زمان ما است.”

صحبت از “بازگشایی” کشور بافل مردم در این هفته در کوئینز که در آن ویروس به کشته شدن حداقل 2,800 مردم است.

“همه در حال بازگشت به کار در یک بار — به چه معنا است ؟” گفت: Julio Alvia 27-year-old video editor. “آیا ما به عقب برویم به ترافیک سنگین و شلوغ پیاده رو و خطوط دست دادن? می تواند که اتفاق می افتد ؟ من فکر نمی کنم که آن را می توانید.”

پس از یک هفته از صحبت کردن در خوش بینانه از گرفتن این کشور در حال حرکت دوباره به سرعت جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ملت فرمانداران در یک کنفرانس تلفنی روز شنبه که او را ترک تصمیم گیری به آنها. دولت رونمایی دستورالعمل نشان می دهد یک کاهش تدریجی محدودیت های اعمال شده در مناطق پایین انتقال ویروس و قابلیت انجام قوی تست برای پیدا کردن افراد آلوده.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: در روز شنبه جلسه توجیهی با خبرنگاران گفت که او گفت: تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس در گفتگو با روز قبل آن خواهد بود “جنون” و با عجله از راه اندازی مجدد.

“من گفت:,” شما می دانید من می دانم که شما می خواهید به راه اندازی مجدد اقتصاد است. بنابراین کار ما. اما بدترین سناریوی ممکن این است که پای خود را روی گاز زودرس این بیماری است یک تجدید حیات. پس از آن همه چیز شما انجام می دهند را امتحان کنید و راه اندازی مجدد شما باید برای متوقف کردن شما باید برای رفتن به عقب و شما باید برای اضافه کردن محدودیت های شما را به کم کردن سرعت زمانی بیشتر و میخوای تا پایان منتظر یک زمان طولانی قبل از شما می توانید مردم دوباره به حالت عادی'” د Blasio گفت.

در حالی که جمعه بود و روز دوم در یک ردیف است که تعداد مرگ و میر در نیویورک علامت رو به پایین آن است که بیش از حد به زودی به آن را یک روند است. مرگ و میر آغشته اند تنها به موشک بازگشت.

این ویروس همچنان به آمار خانه های سالمندان به خصوص سخت است. یک خانه در شمال نیوجرسی محاصره شد توسط خبرنگاران پنج شنبه پس از بیش از ده کشته شدند توسط پلیس کهنه را در آن غرق سردخانه.

کومو مشخص شده است در برخی از اساسی فلسفه برای چگونه به راه اندازی مجدد فعالیت های اقتصادی, اما او اصرار دارد آن را غیر واقعی را به دولت 9 میلیون کارگر بازگشت به کار بدون توده تست جداسازی افراد آلوده و ردیابی افرادی که در تماس با آنها.

و دولت او گفت: هنوز هم دور از قادر بودن به انجام هر یک از آن موثر است.

راه اندازی مجدد شهر نیویورک نیز نشان دهنده بی سابقه ای چالش های لجستیکی شامل تعداد بی شماری از میله برادوی را نشان می دهد و مغازه ها و رستوران ها و کسب و کارهای دیگر.

بسیاری از نیویورکی به دنبال اطمینان داد که از بازگشت به حمل و نقل عمومی و شلوغ محل کار و بسته بندی شده, پیاده رو, نمی خواهد منجر به افزایش مرگ و میر.

مانولو مورالس, 28 ساله, خرده فروشی, کارگر, گفت که او می تواند درک کند که چرا برخی از مردم ممکن است می خواهم به بازگشت به کار.

“اما ما باید همه چیز را آهسته” مورالس گفت. “کندتر ما آن را بیشتر از زمان ما را مجبور به بازگشت به کار در یک محیط امن.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>