یک ER doc را راه اندازی فراهم می کند مجازی پرستاری-صفحه اصلی بازديد

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

به عنوان یک اورژانس دکتر Anurag Gupta دیده می شود تلفات از Covid-19 دست اول.

“وضعیت وخیم است,” او گفت:. “منابع مراقبت های بهداشتی در حال تیره و تار در یک روز عادی و در حال حاضر شما باید چیزی است که به طور کامل مالیات بر سیستم.”

وقت خود را بگذرانند در بیمارستان های شهرستان به ارمغان آورده است یک حس فوریت به روز خود را ، دو سال پیش گوپتا 36 تاسیس Tembo سلامت که متصل ساکنان خانه سالمندان با مراقبت های تخصصی پزشکان از طریق بازدید مجازی—که نیازی به حمل و نقل از تیره و تار خانه سالمندان کارکنان. او فکر کردم چهار سال پیش زمانی که پدربزرگش نقل مکان به یک خانه سالمندان در میشیگان.

در حال حاضر Gupta فکر می کند کسب و کار خود را می تواند کمک به مبارزه با این بیماری همه گیر.

قابل توجه تعدادی از بیماران از ورود به بیمارستان با Covid-19 علائم نشات گرفته از خانه های سالمندان که رژیم صهیونیستی. اندرو کومو است به نام “دیوانگی تغذیه” برای ویروس. ساکنان خانه سالمندان نشان داده نزدیک به 3,000 از دولت تقریبا 17,000 Covid-19 مرگ و میر از طریق آوریل 25.

افراد مسن اغلب پیچیده نیازهای بهداشتی مانند بیماری های قلبی و دیابت است. دولت موظف است که خانه های سالمندان محدود کردن تماس با خارج از بازدید کنندگان که می تواند شامل غیر اورژانس مراقبت های بهداشتی پرسنل.

که در آن گوپتا می گوید: Tembo کمک می کند. پلت فرم نیاز به تنها کارکنان در حال حاضر در دست مدیریت قرار ملاقات. از طریق ویدئو ساکنان می توانید با اتصال متخصصان مانند روانپزشکان و قلب و عروق. Tembo فراهم مجازی بلندگو و EKG ماشین آلات.

“پزشکان ما می توانید انجام دهید یک مجتمع معاینه فیزیکی به رانندگی واقعی تشخیص طرح درمان و توصیه های” گوپتا گفت.

گوپتا شروع به کار خود را در طب اورژانس پس از فارغ التحصیلی از دانشکده پزشکی دانشگاه میشیگان در سال 2009. او را به اتاق اورژانس پزشک در کوه سینا بث اسرائیل و moonlights در ERs در اطراف شهر از چند روز در هر ماه.

او نقل مکان کرد و به کسب و کار جهان در سال 2012 در نهایت منجر فنی تیم در Brigham و بیمارستان زنان در بوستون و کار در گروه مشاوره بوستون و پزشکی شرکت, تصویر, فن آوری است. در حالی که وجود دارد او فکر Tembo.

راه اندازی پلت فرم در دسترس است به 600 ساکنان در سراسر هفت خانه های پرستاری در تگزاس و نیویورک. این شرکت دارای شش کارمند و 30 پزشکان. Tembo انتظار دارد به محض رسیدن به 25 جدید خانه های پرستاری در نیویورک و در حال مذاکره با یک اپراتور از 100 در تگزاس است. گوپتا می خواهد به مقیاس کسب و کار به سرعت به افراد مسن کمک کند زمانی که آنها به آن نیاز دارید.

“این است که زمان مناسب برای پزشکی از راه دور به تفاوت” گوپتا گفت. —رایان Deffenbaugh

1 در 4 در نیویورک بوده است در معرض Covid-19


دولت منتشر شد گسترش یافت و نتایج حاصل از آن آنتی بادی آزمایش مطالعه جمعه نمایش مورد 1 در 4 ساکنان شهر نیویورک شده است در معرض Covid-19.

نیویورک در حال حاضر تست شده 7,500 مردم برای حضور آنتی بادی است که می تواند در مبارزه با Covid-19 اما رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو صدا توجه داشته باشید از احتیاط در مورد اینکه آیا دولت می خواهد با استفاده از اطلاعات به عنوان آن به نظر می رسد اجازه می دهد تا کسب و کار برای باز کردن در مناطق خاص.

در سطح ایالت 14.9 درصد از مردم آزمایش مثبت آنتی بادی با 24.7 درصد مثبت رای در شهرستان 14.4% در لانگ آیلند 15.1 درصد در وستچستر و راکلند استان ها و 3.2% در جاهای دیگر.

“این آنتی بادی می کند چیز دیگری برای ما” کومو گفت. “یکی … آن را به شما می گوید [عفونت رای] با دو هفته تاخیر. دو آن را به شما می گوید که می تواند کمک نقاهت پلاسما.”

فرماندار گفت: دولت هرگز مستقر استراتژی با استفاده از این تست برای تعیین این که چه کسی می تواند بازگشت به کار.

“اگر شما بر این باورند که سازمان بهداشت جهانی, شما حتی نمی توانید با اطمینان می دانیم که این افراد نخواهد بود reinfected,” کومو گفت.

تجاری آزمایشگاه به سرعت در حال افزایش تعداد آنتی بادی آزمایش آنها می تواند انجام دهد. BioReference آزمایشگاه از الموود پارک, N. J., در حال حاضر انجام حدود 10000 آنتی بادی آزمایش یک روز در آمریکا و انتظار برای افزایش که به 100,000 دومین هفته از ماه مه گفت: دکتر جان کوهن مدیر عامل شرکت در یک پخش زنده مصاحبه با crain’s دوشنبه. این شرکت در حال حاضر تست شده 1000 نفر از کارکنان خود.

وجود دارد هنوز هم پرسش های اطراف که آیا مردم می تواند reinfected اما آزمون عملکرد داده است که کمک می کند تا سیاستگذاران در پاسخ به این ویروس.

“صرف نظر از آنچه شما فکر می کنم حدود ظهر از مصونیت و ایمنی بدن وضعیت تمام این اطلاعات مفید است” کوهن گفت. “شما شناسایی جیب مردم بالا و پايين درجه ایمنی. که خواهد بود مفید هنگامی که شما امیدوارم رول واکسن شش ماه تا یک سال از هم اکنون می دانم که در آن به جیب شد.” —جاناتان LaMantia

جامعه docs باید بخشی از تلاش های تست پزشکی جامعه می گوید


جامعه پزشکی از ایالت نیویورک تحسین رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو تلاش برای افزایش Covid-19 تست اما گفت: جامعه پزشکان باید در خط مقدم.

این گروه ابراز نگرانی بیش از یک فرمان اجرایی جدید برای داروخانه ها اجازه می دهد برای تبدیل شدن به مجموعه سایت برای تست.

“ما در حال نگران آن است که شده است وجود دارد هر گونه مشخصات برای چه چنین نتایج آزمون خواهد بود با بیمار اولیه پزشک یا پزشکان برای کمک به توضیح به بیمار چه معنی نتایج … و همچنین به عنوان آنچه که بیمار باید انجام دهید,” دکتر گفت: هنر Fougner رئيس جمهور از جامعه پزشکی در بیانیه ای.

این گروه همچنین در مورد عدم تلاش برای درگیر کردن جامعه پزشکان در هر ایالت تست برنامه و برای کمک به آنها برای به دست آوردن لوازم و تجهیزات حفاظت فردی مورد نیاز برای ارائه Covid-19 انجام شد.

“نه تنها جامعه پزشکان بخشی جدایی ناپذیر از نیویورک به سیستم مراقبت های بهداشتی اما بسیاری از آنها بوده است—غافل به بسیاری از کار خستگی ناپذیر برای حفظ و افزایش بیماران از تبدیل شدن به یک سونامی که ضعف ما در بیمارستان” Fougner گفت.

مردم محل اعتماد در جامعه پزشکان, او گفت:, و اضافه کرد که جامعه پزشکی است اصرار کومو به کمک طلب کردن آنها را به طور کامل گسترش دولت تست ظرفیت بسیار مهم است که به بازگشایی کسب و کار.

ماه گذشته رهبران از پزشک رهبری شبکه Somos دقیق اهمیت پزشکان تعبیه شده در محله ها در کمک به آدرس Covid-19 بحران است.

Somos که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در درجه اول خدمت به مهاجران در این شهر اشاره کرد که همه گیر می تواند “ویران” در چینی, لاتینی و دیگر محله های جدا شده از طریق زبان و فرهنگ. —جنیفر هندرسون

بیماران تلاش برای جذب مراقبت در منزل دستیاران


اکثر بیماران دریافت کننده مصرف کننده-کارگردان کمک های شخصی خدمات نیاز به تبلیغ چند بار در سال برای پیدا کردن در خانه داری ، حدود 25% تبلیغ شش بار یا بیشتر از یک سال با توجه به یک نظرسنجی جدید منتشر شده توسط مصرف کننده به کارگردانی شخصی کمک انجمن ایالتی نیویورک.

سازمان دهنده واسطه های مالی که به منظور تسهیل در پرداخت به دستیاران. این درخواست کومو دولت برای بازگرداندن 45 میلیون دلار بود که میله میله به صندوق بازآموزی و حفظ دراز مدت مراقبت از کارگران در این سال بودجه.

خوزه هرناندز برانکس ساکن که متکی بر مصرف کننده-کارگردان کمک های شخصی برای کمک به او در خانه زندگی می کنند گفت: زمانی که او آغاز شده و با برنامه در سال 2008 او دستیار پرداخت شد $9 ساعت و حداقل دستمزد $بود 7.25. در حال حاضر با شخصی مراقبت از مشاوران درآمد حداقل دستمزد 15 دلار در آن است که سخت تر برای پیدا کردن مراقبان او گفت:. آن را دشوار است به مورد برای دستیاران به او کمک کند با صمیمی فعالیت های روزانه مانند دوش گرفتن و استفاده از حمام زمانی که مک دونالد پرداخت همان مقدار.

هرناندز که فلج شده است گفت: یکی از دستیاران خود را به تازگی درگذشت از Covid-19 و او است که با داشتن مشکل استخدام یک جایگزین.

“اگر من نمی باید پوشش من تا پایان در یک موسسه و یا در بیمارستان است که در حال حاضر سبب شیوع,” هرناندز گفت و اشاره کرد که او در معرض خطر ریه ها قرار داده است که او را در خطر بیشتر است.

تامین بودجه اضافی برای این برنامه خواهد بود یک چالش است. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: دولت انتظار دارد که برای دریافت حداقل 10 میلیارد دلار کمتر مالیات بر درآمد از این پیش بینی زمانی که آن را حاوی این سال بودجه. دولت در حال حاضر به تاخیر انداختن میلیاردها پزشکی پرداخت برای مراقبت های مدیریت طرح.

دولت مدیکید طراحی مجدد طرح شامل $715 میلیون دلار کاهش هزینه در دراز مدت مراقبت از جمله تغییر است که واجد شرایط برای مصرف کننده به کارگردانی شخصی کمک برنامه.

انجمن پیشنهاد جدید مالیات بر بالا خالص ارزش افراد به منظور بالا بردن بودجه.

“همه از این تصمیم گیری زمانی که آن را می آید به بودجه یک انتخاب” گفت: برایان O ‘ Malley مدیر اجرایی انجمن. “این نشان دهنده ارزش های ما به عنوان نیروهای جدید است. انتخاب است که به دقت منعکس کننده ارزش های ما است [که] ما از ultrawealthy به پرداخت کمی بیشتر است.” —J. L.

در یک نگاه


چه کسی خبر: EmblemHealth منصوب شده است هدر Tamborino به عنوان رئیس امور مالی غیر انتفاعی روز دوشنبه گفت:. اخیرا Tamborino به عنوان معاون ارشد رئيس جمهور از سرمایه گذاری برای Highmark و CFO از دروازه طرح بهداشتی. “به عنوان EmblemHealth همچنان برای دیدار با چالش های بی سابقه ای از Covid-19 بحران در بیمه و پزشک گروه مقابل هدر تجربه پیشرو در بازسازی و ساخت و ساز قوی اشخاص که در خدمت آسیب پذیر ذینفع اتحادیه های کارگری و کارکنان خود را بخش مهمی از ما ارشد تیم” کارن Ignagni, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت EmblemHealth در بیانیه ای گفت.

خطر دالان: دیوان عالی کشور حکم پنج شنبه که دولت فدرال باید پرداخت 12 میلیارد دلار به شرکت های بیمه سلامت که وعده داده شده بود تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه خطر راهرو برنامه برای کمک به جبران زیان مالی نیویورک تایمز گزارش داد. این برنامه با هدف جذب شرکت های بیمه به ACA بازار با حفاظت از آنها را از mispricing محصولات خود را. هیچ کلمه ای وجود دارد و در عین حال در مورد اینکه آیا پول ممکن است جریان به بیمه گذاران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که بدهکار بودند میلیون ها نفر از بهداشت جمهوری بیمه نیویورک که خورده در اواخر سال 2015 و با اشاره به عدم خطر راهرو بودجه به عنوان یک علت.

گردشگری پزشکی: نیویورک برنامه اجازه می دهد تا شمال ایالت بیمارستان به سر انجام غیر فوری به عمل جراحی می تواند فریب برخی از بیماران از شهر نیویورک و حومه اطراف آن سیاسی نیویورک گزارش شده است.

افت ادعا می کند: شرکت بیمه, Cigna منتشر شد نشان داده بستری ادعا می کند برای هفت حاد شرایط حال کاهش اعم از 11 درصد به 35 درصد در ماه مارس در مقایسه با ماه قبل مدرن بهداشت و درمان گزارش شده است. Cigna مقامات نسبت کاهش در بیمارستان بازدیدکننده داشته است برای شرایط خاص مانند نامنظم بودن ضربان قلب و تشنج به نگرانی در مورد به دنبال مراقبت در طول Covid-19 بیماری همه گیر.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>