به روز رسانی از مدیر عامل شرکت ما

Category: وب وایر Comments: No comments

این سه هفته پس از من گذشته ابلاغ با شما در مورد تاثیر چشمگیر COVID-19 در کسب و کار ما. متاسفانه از آن زمان ما همه برن شاهد چگونه این ویروس موذی است که تأثیر خانواده های ما, ما و جوامع ما بسیار راه زندگی است. آنچه ما با آن روبرو هستیم دلهره آور است اما من heartened با لحظات پیروزی در اعمال روزمره از شجاعت و انسانیت و عشق است. اگر چه این بار تلاش برای همه ما, من خوشبین باقی می ماند که جهان ما رشد خواهد کرد یک بار دیگر.

امروز من می خواهم به شما اجازه می دانم که چگونه ما متمرکز بر حمایت از جوامع که در آن همکاران ما زندگی می کنند و کار می کنند. من همچنین می خواهم به شما ارائه با یک به روز رسانی در اتاق ما لغو سیاست و ماریوت Bonvoy وضعیت و امتیاز تاریخ انقضا.

در جامعه

ماریوت می داند که نبض جهان از ضربان به عنوان یکی برای غلبه بر COVID-19 و تاثیر مخربی در سراسر جهان است. همانطور که همه ما تماشای اخبار اشکار در مورد این رویداد بی سابقه ای روشن است که نیاز به کمک و تقویت بهداشت و درمان کارگران و جامعه مراقبان که در خط اول جبهه کار برای مهار این بیماری است. به این منظور ما در حال ایجاد برنامه های زیر به کمک فوری در مبارزه با این بیماری همه گیر.

با پشتیبانی از کارت اعتباری ما شرکای آمریکا و جی پی مورگان چیس ماریوت است متعهد به ارائه 10 میلیون دلار ارزش باقی می ماند هتل برای متخصصان مراقبت های بهداشتی در زمینه مبارزه با COVID-19 در ایالات متحده است. این ابتکار به نام اتاق برای پاسخارائه اتاق های رایگان در برخی از مناطق از جمله نهفته New York City, New Orleans, شیکاگو و دیترویت و لس آنجلس و لاس وگاس واشنگتن و نیوجرسی برای اجرای این طرح ما همکاری با کالج آمریکایی پزشکان اورژانس و اضطراری انجمن پرستاران برای مطابقت با پزشکان و پرستاران با اقامت رایگان در هتل شرکت.

در جریان تلاش برای خط مقدم بهداشت و درمان کارگران ما پیوست و با تعدادی از هتل ما صاحبان و franchisee همکاران برای راه اندازی جامعه مراقب برنامه. این ابتکار در دسترس در ایالات متحده و کانادا و کارائیب و آمریکای لاتین را فراهم می کند به طور قابل توجهی نرخ تخفیف برای اولین پاسخ دهندگان و متخصصان مراقبت های بهداشتی که می خواهید به رزرو اتاق در هتل در مجاورت نزدیک به بیمارستان که در آن آنها در حال کار. نرخ در دسترس است Marriott.com در حدود 2,500 هتل ها.

با هر دو طرح هدف ما ساده است – ما می خواهیم به حمایت از خط مقدم قهرمانان که selflessly حمایت از ما.

با توجه به سابقه اختلال در صنعت سفر تعدادی از هتل ما باید متاسفانه تا به حال به طور موقت. حتی به عنوان هتل شدند بستن درهای خود را از همکاران, دهلی نو, هندوستان به سانتوس برزیل را در بر داشت راه های متعدد برای حمایت از جوامع که در آن هتل قرار دارد. Riviera Marriott Hotel La Porte de موناکو و AC هتل خوب برای مثال اهدا همه از آنها استفاده نشده و تولید محصولات غذایی به محلی در یک موسسه خیریه کودکان فراهم می کند که مسکن و سایر خدمات برای کودکان در معرض خطر. بسیاری از خواص ما کمک کرده اند با ارائه مواد غذایی از پیش بسته بندی شده و پخته شده وعده های غذایی به بحران تلاش های امدادی و بسیار لوازم مورد نیاز مانند تمیز کردن محصولات ماسک و دستکش ضد میکروبی دستمال مرطوب عفونی و کلاه برای پزشکی و دیگر کارگران خط مقدم. و در نشانه ای از همبستگی میان همه ما بسیاری از تیم ما روشن هتل خود ویندوز با نمادهای عشق و پیام امید.

برای مشتریان ما

ما همچنان متعهد به حصول اطمینان از مشتریان ما تجربه انعطاف پذیری در طول این زمان به چالش کشیدن بنابراین ما باید بیشتر توسعه یافته ما سیاست لغو و من می خواستم به شما به روز رسانی در این تغییرات است.

برای مهمانان با موجود رزرو برای هر آینده ورود تاریخاز جمله رزرو با پیش پرداخت نرخ هایی که به طور معمول بیشتر محدود ما اجازه خواهد داد که تمام تغییر و یا لغو بدون شارژ تا 24 ساعت قبل از ورود به عنوان طولانی به عنوان تغییر و یا لغو ساخته شده است 30 ژوئن 2020. لطفا توجه داشته باشید که هر گونه تغییر در موجود رزرو خواهد بود موضوع را به در دسترس بودن و هر گونه تفاوت نرخ.

برای مهمانان ساخت جدید رزرو برای هر آینده ورود تاریخاز جمله رزرو با پیش پرداخت نرخ های بین مارس 13 و 30 ژوئن 2020 ما اجازه خواهد داد رزرو به تغییر و یا لغو بدون پرداخت هزینه تا 24 ساعت قبل از ورود برنامه ریزی شده.

لطفا ادامه به بازدید از وب سایت ما برای اکثر تا اطلاعات به روز.

برای ما ماریوت Bonvoy اعضای

من همچنین می خواهم برای یک لحظه به آدرس ما ماریوت Bonvoy اعضای. مثل بسیاری از شما مکرر سفر یک روش زندگی برای من و بسیاری از ماریوت تیم. این است راه ما, اتصال, الهام گرفته و تکامل کسب و کار ما هر روز است. در حالی که آن چیزی که حق انجام آن را سخت است نمی شود قادر به سفر. ما می دانیم که هنگامی که شما به عقب بر گردیم در هوا و در جاده ها و امتیاز خود را و وضعیت برای شما مهم خواهد بود.

  • وضعیت گسترش: ما می خواهیم شما را قادر به لذت بردن از این وضعیت است که شما به دست آورده در سال 2019. با در نظر گرفتن وضعیت شما به دست آورده در سال 2019 تمدید خواهد شد تا فوریه 2022.
  • امتیاز انقضا: به شما زمان کافی برای از گرو در اوردن نقاط انقضا از نقاط متوقف خواهد شد و تا مارس سال 2021. در آن زمان امتیاز خود را تنها منقضی اگر حساب شما غیر فعال شده است برای حداقل 24 ماه.

به عنوان روز آشکار شدن ما ادامه خواهد داد برای نظارت و تکامل ما برنامه های مورد نیاز در صورت لزوم.

ما از بسیاری شنیده ام از شما درخواست چگونه شما می تواند کمک کند. از طریق ماریوت Bonvoy را به پلت فرم شما می توانید خود را کمک ماریوت Bonvoy نقاط به کمک سازمان هایی که فعال هستند در COVID-19 پاسخ در اطراف جهان و ماریوت نیز حمایت از, از جمله صلیب سرخ آمریکا, فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر, یونیسف و جهان مرکزی ،

با تشکر از شما برای اینکه یک عضو از برنامه های وفاداری ما و یا به سادگی برای ماندن با ما – از نظر ما شما یک بخشی از تمدید ماریوت ، ما سفر خواهد کرد و ما نمی توانیم صبر کنید به شما خوش آمد می گوییم.

تا که آن روز می آید اقامت هست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>