طرفداران حیوانات مجموعه به درخواست تجدید نظر اخراج چالش به آرکانزاس ‘ag-تهوع’ قانون

Category: آرکانساس Comments: No comments

گروه هایی که به چالش کشیده آرکانزاس’ “ag-تهوع” قانون 2017 اندازه گیری است که اجازه می دهد تا جریمه های مدنی در برابر هر کسی که در معرض ظلم و ستم حیوانی یا محیطی با موارد نقض حقوق بشر در آرکانزاس مزارع ظ متوجه شنبه که آنها درخواست تجدید نظر خواهد کرد ماه گذشته اخراج فدرال خود را از طرح دعوی در دادگاه.

قانون آرکانزاس کد 16-118-113 امر به هر کسی که به انتشار اسناد و مدارک ضبط شده و یا از غیر دولتی تعیین مناطق ملک تجاری از جمله روزنامه نگاران انجام تحقیقات مخفی است.

در فوریه. 14 ایالات متحده در منطقه قاضی جیمز مودی جونیور انداخت از طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن قانون اساسی گفت: شاکیان رهبری Animal Legal Defense Fund, نشان نمی دهد آنها دچار واقعی آسیب به عنوان یک نتیجه از قانون است.

این متهمان عبارتند از دولت تشکر. DeAnn Vaught D-Horatio که این لایحه حمایت و همسرش, Jonathan Vaught که کار یک مزرعه خوک در Horatio و Peco Foods, Inc., که در عمل ذبح و فرآوری گیاهان به عنوان به خوبی به عنوان مراکز تکثير میباشند در Pocahontas و بتسویلی (آرکانزاس).

“چهار کشورهای دیگر’ Ag-تهوع قوانین زده شده است توسط دادگاه های فدرال برای نقض متمم اول قانون اساسی” Stephen Wells, مدیر اجرایی Animal Legal Defense Fund, گفت پنج شنبه. “ما با اعتماد به نفس ما پیروز خواهد شد و جلوگیری از آرکانزاس از نگه داشتن شهروندان و مصرف کنندگان در تاریکی در مورد مضرات مزارع کارخانه.”

هانا کانر یک وکیل در مرکز تنوع زیستی یکی دیگر از شاکی گفت: “بدرفتاری با حیوانات و محیط زیست, جنایت هستند به احتمال زیاد به رخ می دهد زمانی که شفافیت را رد کرده است و whistle-blowers را خاموش. صنعتی حیوانات و امکانات تولید حجم انبوهی از عوامل بیماری زا و مدفوع و فلزات سنگین و آلاینده های دیگر. … عمومی حق دارد که اگر این آلاینده ها در حال ساخت راه خود را به آبراه ها و زیستگاه های مورد نیاز حیوانات در معرض خطر برای زنده ماندن.”

حیوانات صندوق دفاع حقوقی تاسیس شد و در سال 1979 برای حفاظت از زندگی و پیشبرد منافع حیوانات از طریق سیستم حقوقی. مرکز تنوع زیستی ملی است, غیر انتفاعی, سازمان حفاظت اختصاص داده شده به حفاظت از گونه های در خطر انقراض و وحشی ،

مترو در 03/16/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>