آنیتا فیسک کودکانه فانتزی, ماجراجویی رمان “شفا کاسه” می شود بررسی بیحوصلگی حرف زدن

Category: وب وایر Comments: No comments

“شفا کاسه: هارلی و دوستان ماجرا” (ReadersMagnet; 2019) توسط آنیتا فیسک است متوسط درجه, فانتزی, ماجراجویی, رمان است که به دنبال ماجراجویی هارلی و دوستان خود را TJ Tamiko, Azlynn و سامی. در طول یک مسابقه فوتبال, سامی رنج وحشتناک یک آسیب است که برگ های او در کما – و یا پس هر کس فکر می کند. بیشتر وجود دارد در رفتن از هارلی و دوستان خود را درک و آنها را تا پایان در یک ماجراجویی در یونان باستان در تلاش برای صرفه جویی سامی با بازیابی بسیار ویژه شفا کاسه.
 
شرح داده شده توسط نویسنده به عنوان کودکان ادبی نقد “شفا کاسه” است فیسک چهارم رمان در هشت سال است. “‘شفا کاسه’ داستان در مورد چهار دوست است که رفتن بالا و فراتر از آن برای کمک به یک بیمار دوست” نویسنده می گوید.
 
“شفا باول” شده است به خوبی دریافت شده توسط مستقل نقد کتاب انتشارات. جنیفر Padgett منهتن نقد کتاب به رمان 4 از 5 ستاره. Padgett calls رمان “فریبنده داستان از عزم و شجاعت و دوستی و ماجراجویی است. آن است که با رنگ و لعاب تند و تلخ پیام در مورد معنای عمیق تر از زندگی و وجود ما در آن است.”
 
این رمان نیز موفق به دریافت 4 ستاره از 5 ستاره از الیزابت Konkel از تولسا نقد کتاب که در ستایش این کتاب برای آن فرض و شخصیت و طرح توسعه است. او در رمان “یک داستان لذت بخش است که مناسب برای تمام سنین با درس های ارزشمند در ورود و دوستی در حالی که ترکیب اساطیر و تاریخ و ماجراجویی است.”
 
“این یک کتاب است که می تواند به راحتی به عنوان خوانده شده توسط مدرسه راهنمایی یا دبیرستان دانش آموزان به جرقه علاقه به خدایان یونانی” می خواند 5 ستاره نقد و بررسی توسط کریستی الیزابت سان فرانسیسکو نقد کتاب. “یک داستان ساده و در عین حال با بسیاری از تم های فوق العاده پهن در سراسر است که می تواند لذت می برد توسط همه سنین است.”
 
یک تجربه خواندن فوق العاده در انتظار خوانندگان از “شفا کاسه است.” “آماده برای دیدار با یک میزبان از شخصیت های افسانه ای و چهره باور نکردنی با چالش های مسافران می گوید:” Fisk.
 
خرید آنیتا فیسک را “شفا کاسه: هارلی و دوستان ماجرا” امروز در آمازون و Barnes & Noble.
 
 
 
 
شفا کاسه
نویسنده | آنیتا Fisk
| تاریخ انتشار اکتبر 26 2019
ناشر | ReadersMagnet
کتاب خرده فروشی | $10.95
 
بیوگرافی نویسنده
 
آنیتا فیسک در حال حاضر بازنشسته و مربی زندگی در روستایی نوادا است. برای بیش از 40 سال تدریس زبان هنر کلاس برای مدرسه از طریق کالج از روستایی نوادا به درون شهر لاس وگاس و همچنین در خدمت به عنوان یک مدیر مدرسه و نوشتن مشاور. او دریافت کننده چندین جایزه معتبر از جمله نوادا معلم از سال Christa McAuliffe جایزه و Milken بنیاد خانواده مربی جایزه. او همچنین نویسنده از سایه ها از اسرار ناخواسته فداکاری و پیچ و تاب از سرنوشت.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>