آنیتا Frisk, باعث می شود ظاهر در آینده 2020 توسان جشنواره کتاب ارائه “شفا کاسه: هارلی و دوستان ماجرا”

Category: وب وایر Comments: No comments

برای بسیاری از وسط دانش آموزان هفتم کلاس است که نقطه عطف – به عنوان آن را در JFK مدرسه برای هارلی و بهترین دوست خود TJ, که بخشی از یک کوارتت از افراد نزدیک که شدم با هم در یک کوچه بن بست. این کشف که مردم همیشه که آنها به نظر می رسد حتی معلمان است. حادثه در یک مسابقه فوتبال مجموعه آنها را در زندگی صرفه جویی در تلاش است. هارلی و TJ خود را پیدا کنید در یک دنیای عجیب و غریب که در آن آنها باید forge به بعد برای تکمیل این تلاش است. جذب انیشتین سیالیت زمان تئوری و هدایت توسط خانم Clio اساطیر تخصص پسران صورت یکی از چالش های پس از دیگری با دو بعید است اما قابل توجه اصحاب کلاغ آپولو و جغد از آتنا. یکی هرگز نمی داند قدرت شخصیت خود را تا زمانی که آمدن چهره به چهره با بزرگترین ترس.
 
تجربه آنیتا فیسک را excitingly به خوبی کار نوشته شده است و چندساله عشق داستان های بزرگ با حمایت از او کتاب “شفا کاسه: هارلی و دوستان ماجرا” به او ارائه آن به این Mar 14, 2020 – Mar 15, 2020 در سال 2020 توسان جشنواره کتاب و یا خرید Kindle یا شومیز کپی از آن را در آمازون است.
 
 
شفا کاسه: هارلی و دوستان ماجراجویی
نویسنده | آنیتا Fisk
ناشر | Readersmagnet LLC
| تاریخ انتشار اکتبر 26 2019
نوع | داستان
ISBN-13 | 978-1950947553
شومیز قیمت | $10.95
 
درباره نویسنده
 
آنیتا R. فیسک می برد یک زندگی طولانی و اتصال به نویسندگان و ادبیات خود را. برای نزدیک به 50 سال با او به اشتراک گذاشته است عشق او را از زبان دانش آموزان امیدوار است که آنها را کشف عشق به خواندن. داستان های او تا حدودی برگرفته از تجربیات شخصی و از این داستان از تجربیات دیگران است. او در می یابد ایجاد یک مجموعه متنوع از شخصیت های برای گفتن این داستان بود واقعا رضایت بخش است. برای او نوشتن شبیه به راحتی از گرمای خورشید; آن تسلی روح او است.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>