Ann Marie پویگ مورد بحث حسابداری استراتژی برای راه اندازی به دنبال مقیاس

Category: وب وایر Comments: No comments

در نقطه زمانی که شما در حال پرتاب یکی دیگر از راه اندازی آن را سخت برای به دست آوردن بیش از حد همراه با شور و نوآوری از انجام. چیزهایی مانند مورد بهبود تبلیغات و مارک – در حالی که توجهی می تواند به سرعت در حال بلعیدن مقدار زیادی از وقت خود را. وجود دارد یکی دیگر از منطقه است که نیاز به همان مقدار در نظر گرفتن اگر نه بیشتر بنابراین به عنوان یک کسب و کار موثر است. در صورتی که شما نمی دهد به اندازه کافی توجه به حسابداری, تمام کار دشوار و اعمال ممکن است به هیچ پایان. کاستاریکا کولون صاحب کسب و کار و نیکوکار Ann Marie پویگ سهام راهنمایی در مورد گرفتن حسابداری با هم برای یکی دیگر از کسب و کار.

برای برخی از, حسابداری حداقل فوق العاده از تمام کارهای راه اندازی نیاز به آدرس. با وجود باور نکردنی, حسابداری می تواند به بهبود straightforwardness و بیشتر قابل توجه اعتماد در کسب و کار شما. از سوی دیگر فقیر حسابداری دهید مانع توسعه و کمتر قابل تشخیص کیفیت را در میان خریداران است. می گوید پویگ, “موفق به نظارت بر مطالبات مناسب, موفق به مناسب ثبت هزینه ها بدون در نظر گرفتن پیچیدگی های خاص از گزارش هزینه انتقال کافی و یا باعث مناطق مختلف خود را ادامه می دهند کسب و کار برای خرد کردن متوقف شود.”

در صورتی که شما درک اساسی مرکزیت جامد حسابداری شما فشار خواهد شد توجه شما را به سمت تولید حیاتی تکنیک است که می تواند جمع آوری قوی تأسیس سازمان توسعه آینده. برای انجام این کار نگه داشتن نظارت از هزینه های خود را طلب کردن مالی متخصص اگر ضروری و به طور خودکار چارچوب که در آن شما می توانید انتخاب کنید و یک استراتژی برای حسابداری.

پایه و اساس کسب و کار جامد رکورد نگه داشتن است ساخت حس از چگونه برای پیگیری هزینه های خود را به اندازه کافی. این مهم پیشرفت است که سبب شما را به صفحه نمایش بهبود کسب و کار خود و تولید صرف گزارش صفحه نمایش معافیت از هزینه های آماده سازی ساختار هزینه و حمایت از آنچه شما در گزارش خود دولت تشکیل می شود. در حفظ نظم این به این معنی شما خواهد شد به طور مداوم در بالای هزینه های خود را.

روشن پویگ “یک اشتباه برخی از سازمانهای جدید است که آنها برای برخی از این دلیل نمی رکورد هر یک از هزینه اولیه روز کسب و کار است تصور است. یک مقدار بیش از حد مورد توجه قرار داده است در سوق دادن کسب و کار جلوتر می روم errands خاصی برای برخی از زمان. با ثابت نگه داشتن بیش از هزینه های خود را, شما می توانید از باد از دست دادن پول نقد است.”

هر کسب و کار رویایی است که عمده اگاهی از نحوه تغییر کتاب و ثبت هزینه می تواند استقامت. اما هدف شما نباید به “درست است.” در صورتی که ذهنیت خود را توسط آن شما می خواهم هوشمند برای کاردانی و, ثبت نام کارشناسی ارشد مدیریت زبان خود را به شما.

وجود دارد مجموعه ای از تعهدات و اهداف به ایستادن به هنگام شروع یک کسب و کار است. گرفتن یک حسابدار را ناراحت کننده فعالیت کردن صفحه شما است. انتصاب این تعهدات مالی به اعتماد استاد شما را با برگ شانس بیشتری برای مدیریت مناطق مختلف در کسب و کار خود و خروج دارایی های از دست.

بعضی از محدودیت ها باید مدیریت شود واقعا برای اطمینان از دقت و ثبات به وضوح; در هر صورت شما نباید سقوط به فرض که همه چیز باید دست در. شما می توانید بهبود قابلیت خوشحالم که به robotize هر آنچه که شما می توانید. باور کنی یا نه, باور نکردنی منابع و برنامه های کاربردی آنلاین در دسترس هستند در نتیجه. متحده پویگ, “سوابق پرداخت نرم افزار هماهنگ می شود به حسابداری خود را در چارچوب بنابراین به عنوان به اوقات فراغت و ممانعت از شانس برآورد اشتباهات است.”

شرکت های آمریکایی به طور منظم با استفاده از هر دو سبک های حسابداری: مجموعه و یا پول است. چه به رسمیت می شناسد این دو نقطه که در آن کسب و کار به رسمیت می شناسد هزینه و درآمد و پول حسابداری است که توسط یک حاشیه گسترده ای شناخته شده ترین. بود که آن را به عنوان ممکن است چند سازمان هستند مجبور به استفاده از تجمع حسابداری به دلیل وظیفه ، در امتداد این خطوط درک هزینه دستورالعمل است قبل از هر چیز به گرفتن کسب و کار در حال حرکت است.

حسابداری چیزی است که شما می شیب نسبت به سقوط به عنوان شما خودتان را برای راه اندازی یک مبارزه پیروز اگر شما انجام دهد. در صورتی که شما احساس نمی مانند شما کافی انرژی و استعداد در مدیریت حسابداری مناسب در خانه, سپس شما باید به جستجو برای فرصت هایی را برای توزیع مجدد و یا خوش آمدید در یک همدست. وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای مقابله با مدیریت این کار فقط به شما تضمین نمی آن را نادیده گرفت.

در مورد Ann Marie پویگ

Ann Marie پویگ شده است برجسته مشاور کنترل مدیر حسابداری مدیر حسابداری و مالی و رئیس امور مالی برای تقریبا 20 سال است. او دو زبانه در زبان اسپانیایی و انگلیسی و دارای شهرت دقیق و روشن و مختصر سابقه مدیریت در پایان ماه closings اقلام تعهدی آشتی AP AR JE عنوان برتر منابع انسانی مهارت های خود را. او بسیار آگاه در زمان تکنولوژی تجارت الکترونیک و انواع صنایع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>