Ann Marie پویگ مورد اهمیت در نظر گرفتن سهام در عملیات کسب و کار در حال حاضر

Category: وب وایر Comments: No comments

چند ماه اول جدید را می توان آهسته و به صورت یک شرکت مستقل به خصوص فصلی سازمان. در حالی که شما ممکن است خوشحال می شود و برای یک فرصت برای استراحت بعد از مناسبت, موج, در حال حاضر یک زمان مناسب و معقول برای ارزیابی چند بخش کلیدی از کسب و کار شما. تاپیک کل جهان دیگر در حال اجرا و رو به رشد یک کسب و کار موفق تر از نگه داشتن چراغ در عین حال کارآفرینان متعدد چنان احاطه با فعالیت های روزمره است که آنها نمی باید از این فرصت به بررسی کسب و کار خود را. Ann Marie پویگ یک صاحب کسب و کار موفق و نیکوکار از کاستاریکا, بحث چرا اکنون زمان خوبی برای گرفتن سهام در کسب و کار.

در صورتی که شما نمی توانید در اطراف به آن را در حالی که راه اندازی خود را در سال 2020 هزینه های طرح شما باید یک نگاهی به خود actuals در مقابل هزینه های طرح در سال های اخیر. یک بررسی از آنچه شما فکر می کنید منابع خود را از درآمد خواهد بود به آنچه آنها می توان آموزندگی. بیشتر سازمان ها کنتراست actuals با صرف ماه به ماه. این می تواند به شما کمک کند با تشخیص درآمد سوراخ برای مثال زمانی که اسکناس در آمد با توجه با این حال مشتریان تا به حال خود را پرداخت تقاضاها. ادعا میکند پویگ, “استفاده از داده های جمع آوری شده از این همبستگی با صرف بهتر برای سال آینده. آن را نیز می توانید با کمک گرفتن آماده برای assortments تمرینات اختصاص کارگر دارایی و آینده سهام نیاز دارد.”

کاوش بیشتر به بودجه خود را ارائه. آیا یک محصول ارائه انجام از آبی خوبی ؟ چیزی قابل اعتماد فروش ؟ این می تواند نشان دهد که شما را به تغییر سهام دوباره مرتب کردن سطوح یا شاید حرکت کسب و کار خود را برای انتقال به تدریج آیتم های مرتبط. شکستن مورد معاملات سهام گردش مالی و به طور کلی درآمد به رسمیت می شناسد و توسعه دهانه. این علاوه بر افشا به شما که در آن شما ممکن است نیاز به رها کردن یک محصول ارائه شده است. شاید چیزی نشسته در قفسه و یا در سهام دو بار هم به عنوان چیزهای دیگر. و یا بعد از آن دوباره معاملات قبلا top-of-the-line مورد در حال حاضر کاسته بازگشت گسترده است. این می تواند به دلیل عدم علاقه و یا شاید شرکای کسب و کار خود را ترک و ارجاع آن به مشتریان.

در صورتی که شما یک کمک مبتنی بر کسب و کار شما می توانید همین کار را انجام دهیم. آیا به شما پیشنهاد کند که مشتریان در حال استفاده نیست? و یا بعد از آن دوباره باید مشتری مطالعات نشان داده است که آنها می خواهم شما را به چیزی ؟ شما ممکن است نیاز به گسترش خود را در دولت و یا کاهش کمی یا بازار دیگران بیشتر است. تعمق عمیق به اطلاعات پشت معاملات خود را می توانید به راهنمایی و هزینه صندوق ذخیره برای سال آینده.

صرف نظر از اینکه آیا شما یک کارگر معمولی فرایند ارزیابی آن فکر را به یک نگاه در نماینده نمایشگاه به عنوان آن را شناسایی خود را با کسب و کار درآمد و هزینه های محدود از یک سال پیش. غوطه در خرید و فروش معاملات نیست به طور مداوم مربوط به عدم درخواست مشتری. آیا خود را تکرار فروش بی اعتنایی به فروش یک آیتم ؟ چرا ؟ احتمالا آنها آن را دریافت نمی کند و مطمئن نیستید که چگونه آن را به فروش برساند. یا شاید شما باید به خود را تغییر دهید impetuses برای تنظیم بیشتر برای کسب و کار خود و اهداف.

بررسی کارگر اعدام هنگامی که در تقابل با درآمد و هزینه های طرح می تواند نشان می دهد مورد نیاز برای علاوه بر این آماده سازی یک نماینده که باید جایگزین و یا قرار دادن انتظار در پس فرایند محاکمه و یا یکی باعث هزینه های حمله در تخصص خود. آن را نیز می تواند کمک به وقتی که گذاشته نزدیک مالی خود را محدود و برنامه های توسعه برای سال 2020 به کشف که در آن شما ممکن است نیاز به کمک طلب کردن بیشتر کارکنان است. در نظر گرفتن توزیع و mechanizing چند تعهدات.

موجب عواقب خود را معاینه به کارگران می تواند کمک به آنها را با انجام مسئولیت های خود را بهتر است; با این حال استفاده از احتیاط. توضیح می دهد پویگ “شما ترجیح می دهند به زنگ کلید کارگران به ترک اما پیدا کردن در مورد چگونه معاملات انباشت اشیاء بدست آمده برای پیش بینی, و, که از دولت های خود بودند و بیشتر به دنبال پس از آن می تواند کمک به آنها را با تعریف خود متخصص باشند.”

در این رویداد که از آن شده است برخی از زمان پس از شما بر روی چک کردن کسب و کار خود و خطر حفاظت کارگر را پاداش حفاظت و یا دیگر روش های حفاظت مسافت آنها و شروع به بررسی دقیق. نیازهای کسب و کار شما می تواند تغییر کرده; اما خود را تنظیم باقی مانده معادل آن. برای مثال شاید شما کمتر یا بیشتر نمایندگان در حال حاضر و نیاز به متمایز متخصص را پرداخت شمول است.

فکر می کنم در مورد تاجر قرارداد در برابر تقاضاها واقعی. آیا تاجر رضایت به تسلیم اتهام آیا خود را کارمند این چشم پوشی شده است و شارژ شما برای آن ؟ این فرصت ایده آل برای تشخیص هر گونه خطا و یا هر دولت است که شما می توانید برش. شاید شما برای پرداخت چیزی است که شما زخم استفاده نیست و می تواند رها کردن آن در هر زمان که توافق می آید تا برای ترمیم.

صرف نظر از اینکه خود را در ترتیبات و توافقات نمی آیند تا برای مرمت برای مدت قابل توجهی از زمان شما می توانید درخواست نقل از رقیب و فکر می کنم در مورد آنها در حال حاضر. که راه شما را مرتب و آماده به رول از بهبود و یا چانه زدن با تامین کنندگان فعلی بعد از آن.

تمامیت اطلاعات شما به تازگی مونتاژ و مورد بررسی قرار خواهد جا به طور معمول به هدف تنظیم. که در آن شما می خواهم به در یک سال ؟ آن را دقیق می گویند که شما محتوای با تحمل شما بوده ام به رهبری? شکستن اقلام و دولت ممکن است به شما داده می شود که در آن شما باید برای کاهش و یا رشد و در عین حال چه جامد پیشرفت خواهد شما را به می رسد ؟

“اهداف باید قابل توجه و تحصیل کرده با اطلاعات است. از خود بپرسید چه چیزی کسب و کار مورد و اداره اطلاعات شما فقط در زمان یک نگاه به شما اجازه می دانم و استفاده از آن داده ها هنگام نوشتن اهداف” می افزاید: Puig.

در حالی که شما باید خودتان را یک فرصت برای انرژی در میانه فصل آن خواهد بود یک قدم اشتباه به بی اعتنایی به این شانس را به در نظر گرفتن سازمان خود شرایط و انتخاب کنید که در آن به ایجاد تغییرات.

در مورد Ann Marie پویگ

Ann Marie پویگ شده است برجسته مشاور کنترل مدیر حسابداری مدیر حسابداری و مالی و رئیس امور مالی برای تقریبا 20 سال است. او دو زبانه در زبان اسپانیایی و انگلیسی و دارای شهرت دقیق و روشن و مختصر سابقه مدیریت در پایان ماه closings اقلام تعهدی آشتی AP AR JE عنوان برتر منابع انسانی مهارت های خود را. او بسیار آگاه در زمان تکنولوژی تجارت الکترونیک و انواع صنایع.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>