زمانی که بازاریابی انجام می شود مناسب آن می تواند به معنای غول پیکر را افزایش می دهد برای یک کسب و کار است. در هر صورت هنگامی که انجام می شود به اشتباه کسب و کار است که حول نقدی به آتش. از آنجا که کارآفرینان باید هر سازمان مستقل نیاز دارد – به طور مستمر – ممکن است آن را دشوار است به نرم افزار تمام تفاوت های ظریف است که به معاملات یا نمایشگاه تمرینات به خصوص برای افرادی که طبیعی نیست فروشندگان. Ann Marie پویگ یک دیرین کارآفرین و نیکوکار از کاستاریکا روشن بخشی از نکات کسب و کار جدید باید استفاده خود را به فروش و فعالیت های بازاریابی به طور فزاینده ای مفید و کمتر ناکارآمد است.

ضروری است به ویژگی های چرا یک سازمان مورد می ایستد جدا از این چالش است. در هر صورت این کار را باید به پایان رسید نشان می دهد مزایای استفاده از این آیتم و یا دولت – و نه با کاهش مدعی. وجود دارد اغلب سه منطقه که در آن این می تواند به دست آورد به اندازه کافی هزینه و کیفیت و یا ترکیبی از هر دو. روشن پویگ “فروش پیشروی است ، به دنبال در مورد شما و یا خدمات ممکن است نمایشگاه برجسته آن ارائه می دهد; با این حال قطعی هدف باید شیوه ای که برای فروش استفاده – چگونه انتخابی شما را بهبود خواهد بخشید خریدار زندگی است.”

یک منطقه که تعداد زیادی از مبتدی کارآفرینان اغلب به عنوان غیر مادی است که مشتری واکنش. مشتری انتقاد, ورودی, توصیه ها و غیره خواهد شد درایو یک کسب و کار دورتر از برای تمام مفاهیم و اهداف برخی دیگر بخشی از توسعه کسب و کار. مشتری به طور مداوم به رسمیت می شناسد آنچه را که فرد باید نسبت به خرده فروش.

یک زن و شوهر از انجمن نگه دارید تا چیزی که خود معصوم است قبل از آنها انجام هر گونه نمایش و یا قابل توجهی در مبارزه با. که می تواند یک خطا است که می تواند هزینه واقعی درآمد. انجمن های مختلف می خواهم به فروش چیزی که خود زمانی که آن را آماده بود که آن را به عنوان ممکن است, اگر هر گونه وجود ندارد تمرکز حواس, درخواست شروع خواهد شد در صفر که مورد و یا خدمات است رو هموار کردن راه به بیرون کشیده شده افزایش دوره با هیچ حقوق و دستمزد.

به طور مداوم راه اندازی در نظر گرفتن ایده های جدید. متحده پویگ گوید که یک تن از وب سایت جدید مبتنی بر ترویج سیستم های که در دسترس نیست در حال حاضر که در حال حاضر پیشنهاد فوق العاده ماندگار کانال های تبلیغاتی. چیزهایی مانند web-بر اساس زندگی و اثرگذارندهها رسانه های اجتماعی, محتوای تبلیغ علنی در حمایت از, در میان دیگران می تواند شگفت انگیز دارایی. استفاده از آنها innovatively و کمک به سازمان خود را متمایز از بقیه است.”

انتشار معادل استفاده از مواد تبلیغاتی برای پیشبرد و یا فروش یک آیتم و یا دولت. بیانیه های رسمی مورد استفاده برای پیشبرد تجاری و یا کسب و کار. آنها را می توان مهم دستگاه است که کمک خواهد کرد را به مسائل مربوط به نور و بدون تلاش برای فروش چیزی که در گذشته منجر به گسترش می پردازد.

مشتری ورودی به طور مداوم قابل توجهی صرف نظر از این که آیا آن مطمئن شوید و یا منفی است. اعلام پویگ “شما مشتریان خود را جایی به ترک انتقاد. آن را قادر می سازد آنها را به دیدن است که شما مراقبت از آنچه آنها فکر می کنم و نیز می تواند به شما مهارت های ضروری برای کمک به بهبود فعالیت است.”

با دادن یک نقطه را در سایت خود برای انتقاد شما نه منحصرا کنترل این مسئله است; با این حال آن را نیز می توانید آدرس آن را در فرخنده راه است. این به مراتب در تضمین وفاداری مصرف کننده.

یک نکته فوق العاده برای شرکت های جدید است که به برنامه هایی که پاداش استقامت و فتنه است. کلامی ارز می تواند یک خرده فروش نزدیک ترین همراه و یا خود را بیشتر به طرز محسوسی بدترین دشمن و جبران مشتریان هستند احتمال بیشتری برای رفتن به بازگشت خریداران به عنوان به خوبی به عنوان بهترین تبلیغات است.

در مورد Ann Marie پویگ

Ann Marie پویگ شده است برجسته مشاور کنترل مدیر حسابداری مدیر حسابداری و مالی و رئیس امور مالی برای تقریبا 20 سال است. او دو زبانه در زبان اسپانیایی و انگلیسی و دارای شهرت دقیق و روشن و مختصر سابقه مدیریت در پایان ماه closings اقلام تعهدی آشتی AP AR JE عنوان برتر منابع انسانی مهارت های خود را. او بسیار آگاه در زمان تکنولوژی تجارت الکترونیک و انواع صنایع.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین