ششمین سالانه لو کسی که شام میخورد en Blanc سن خوزه در حال آمدن است در ماه آینده در مارس 7, آوردن هم دعوت ویژه تنها افرادی که ترک کرده اند تا خود را در دنیای کسب و کار. تنها کسانی که برای دریافت یک دعوت نامه برای حضور در مجاز و محل رویداد است که همیشه مخفی نگه داشته است. برای چهارمین سال متوالی در کاستاریکا کولون کارآفرین و نیکوکار Ann Marie پویگ خواهد بود بخشی از این گروه و نیز انتخاب عنوان جدول, رهبر, فقط به عنوان او شده است برای حوادث قبلی.

Le کسی که شام میخورد en Blanc آغاز شده توسط فرانسوا Pasquier 30 سال پیش. Pasquier تا به حال به پاریس بازگشت و تصمیم به سازماندهی یک شام برای دیدار با دوستان دوباره. به عنوان وجود دارد بسیاری از کسانی که می خواستند به حضور او پرسید: آنها برای پیدا کردن خود را در Bois de Boulogne با لباس کاملا سفید به طوری که آنها می تواند تشخیص دهد هر یک از دیگر. او همچنین خواسته هر یک دستیار به یک دوست. شب چنان موفق بود که مهمانان نه تنها می خواستم به تکرار دوباره سال بعد اما همچنین می خواستم به دعوت دوستان بیشتر و در نتیجه مفهوم Le کسی که شام میخورد en Blanc متولد شد.

توضیح می دهد پویگ, “در طول سال صورت رشد کرده است در شناخت و حضور و غیاب و برگزار شده است در برخی از زیبا ترین مکان در پایتخت فرانسه: پل هنر, شانزه لیزه, باغ کاخ سلطنتی, در میان دیگران. در سال 2013 به مناسبت 25 سال, لو, کسی که شام میخورد en بلان در پاریس جمع شده بودند حدود 15000 مهمان در موزه لوور در Trocadero باغ و در مقابل برج ایفل.”

برای چهارمین بار پویگ شرکت خواهد کرد به عنوان میز رهبر یک افتخار معتبر اعطا تنها در بیشتر بسیار-پذیرش اعضای این گروه است. او می گوید: “این یک افتخار و یک امتیاز برای انتخاب به عنوان رهبر جدول و من خوشحال می شود بخشی از این فعالیت است. همیشه زمان زیادی به شبکه و سازگاری با دوستان قدیمی.”

یکی از چیزهایی که باعث می شود این رویداد منحصر به فرد است که هر مهمان باید همه چیز خود را: یک میز و دو صندلی (ترجیحا سفید) سفید, سفره, سفید, ظروف یکبار مصرف, شیشه, فنجان, قاشق و چنگال, سفید, پارچه, دستمال, دکوراسیون میز و شمع. در صورتی که مایل آنها همچنین می تواند به شراب یا شامپاین (دیگر هیچ نوع نوشیدنی الکلی مجاز است). این نیز بسیار مهم است که فراموش نکنید که برای گرفتن کیسه های زباله از محل به بی عیب و نقص در پایان این مراسم است.

Puig اشاره “این امر می تواند تقریبا غیر ممکن است برای گرد هم آوردن 1,500 یکسان جداول و مقابله با تامین کنندگان مختلف است که چرا همه به ارمغان می آورد خود را میز و صندلی.

به این ترتیب آنها همچنین بازی در یک نقش بزرگتر در این رویداد و در راه تبدیل شدن به سازمان دهندگان این رویداد.”

از آنجا که پایه و لو کسی که شام میخورد en Blanc بین المللی این رویداد برگزار شد در حدود 80 شهر در 30 کشور با حدود 120,000 سالانه شرکت کنندگان است. Le کسی که شام میخورد en Blanc, مهم ترین, که همچنین نقطه شروع این جنبش است که در پاریس. این رویداد همچنان به گرد هم آوردن بیش از 10 ، 000 نفر در هر سال است.

در مورد Ann Marie پویگ

Ann Marie پویگ شده است برجسته مشاور کنترل مدیر حسابداری مدیر حسابداری و مالی و رئیس امور مالی برای تقریبا 20 سال است. او دو زبانه در زبان اسپانیایی و انگلیسی و دارای شهرت دقیق و روشن و مختصر سابقه مدیریت در پایان ماه closings اقلام تعهدی آشتی AP AR JE عنوان برتر منابع انسانی مهارت های خود را. او بسیار آگاه در زمان تکنولوژی تجارت الکترونیک و انواع صنایع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین