Ann Taylor صاحب فایل برای فصل 11 پس از پرداخت پاداش به مدیران ارشد

Ann Taylor صاحب به شدت اشاره ورشکستگی قریب الوقوع بود هفته پیش هنگامی که آن را اعطا 5.5 میلیون دلار در “احتباس پاداش” بنابراین مدیران که رهبری آن را به آستانه خواهد در کار باقی بماند. این جوایز, حمله, به عنوان آنها ممکن است به نظر می رسد تبدیل شده اند بخشی جدایی ناپذیر از فصل 11 تجربه.

به هر حال در روز پنج شنبه Ann Taylor صاحب Ascena خرده فروشی گروه برای ثبت ورشکستگی.

این Mahwah, N. J. بر اساس شرکت با 2,800 فروشگاه گفت: آن را “بهینه سازی نمونه کارها با نام تجاری خود و استراتژیک کاهش رد پای آن.” که به معنی خاموش کردن همه از آن Catherines مکان “تعداد قابل توجهی” از عدالت مغازه و یک “انتخاب شماره” از Ann Taylor, انبار, و, Lane Bryant, فروشگاه ها.


سوال بزرگ در حال حاضر این است که آیا Ascena را مشاهده کنید مناسب برای جایزه پاداش اضافی به مردمی مسئول تجاری-بهینه سازی-رد پا-استراتژی کاهش.

این پرداخت اضافی معمولا به نام “انگیزه جایزه” نیز تبدیل به بخشی جدایی ناپذیر از فصل 11 تجربه. استدلال آنها این است که ورشکستگی سازماندهی مجدد پیچیده است و مدیران باید در خصوص انگیزه در بالا از آنچه که آنها به طور معمول پرداخت می شود, برای هدایت کشتی—حتی به عنوان هزاران نفر از کارکنان از دست دادن شغل خود.

Ascena باید یک قاضی تایید برای هر انگیزه پاداش در حال حاضر که آن را در دادگاه ورشکستگی. آن را نه درخواست آنها هنوز اما رقبای مانند Neiman Marcus اند و ما فقط در مرحله اول از این فصل 11.

قاضی باید تصمیم بگیرید که آیا وجود دارد هر گونه معقول سناریو که تحت آن ان تیلور و دیگر بیمار خرده فروشان می تواند ظهور از ورشکستگی است. Ascena بزرگترین نا امن وام Simon Property Group, Brookfield, خواص و بوستون خواص احتمالا باید برخی از افکار در زنده ماندن از آجر و ملات کسب و کار مدل با توجه به آنها موضع گرفتن سخت شده از بیش از 50 میلیون دلار در اجاره.

قضات تقریبا همیشه تایید تشویقی پاداش اما اگر قاضی در این مورد تعیین کننده وجود دارد هیچ راهی رو به جلو برای Ann Taylor و آن برادران و سپس ورشکستگی پاداش در حال حاضر اعطا شده به Ascena مدیران چیزی بیش از یک تاریخ و زمان آخرین دقیقه چنگ زدن به پول نقد. که خواهد بود هولناک هنگامی که میلیون ها نفر بیکار هستند و تعجب که چگونه آنها بر روی زمین آنها خواهد پرداخت اجاره و یا وام مسکن, اما آن را چگونه ورشکستگی امروزه.

کنگره شما در حال تماشای?


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید