اطلاعیه در مورد CAFC تصمیم

Category: وب وایر Comments: No comments

ایالات متحده در دادگاه تجدید نظر فدرال مدار تأیید کرده است که ایالات متحده در تجارت بین المللی کمیسیون تعیین noninfringement در بررسی شماره 337-TA-1106 که مربوط به برخی از کارتریج تونر و درام به نور واحد فروش برای استفاده در کانن و HP پرتو لیزر پرینتر.

در این تحقیقات ITC مشخص است که ثبت اختراع ادعا می کند در موضوع باید تفسیر محدود به رد پاسخ دهندگان’ متهم محصولات. کانن درخواست ITC تصمیم فدرال مدار استدلال که ITC را تفسیر ادعا می کند از نظر قانونی نادرست. در آوریل 20, 2020, فدرال مدار با صدور دستوری مبنی بر ITC تصمیم بدون نظر.

کانن همچنان به این باور است که ITC را تفسیر ثبت اختراع ادعا می کند که بیش از حد محدود است و با توجه به گزینه های در دسترس برای به دنبال بررسی فدرال تصمیم مدار.

کانن حفظ یک آرایه وسیعی از حقوق مالکیت فکری مربوط به آن تونر کارتریج تکنولوژی و ادامه خواهد داد برای به اجرا درآوردن این حقوق در برابر تولید کنندگان و فروشندگان متخلف محصولات.

در طول توسعه فروش و بازاریابی فرایند کانن احترام به مالکیت معنوی از دیگر شرکت ها و افراد و انتظار دارد که دیگران به طور مشابه احترام کانن حقوق مالکیت معنوی. کانن باقی می ماند متعهد به دنبال اجرای قانونی علیه کسانی که احترام نمی گذارند کانن مالکیت معنوی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>