اعلام Clearbanc B2B و باند فرودگاه, یک راه جدید برای شرکت ها به درک کسب و کار تجزیه و گسترش جریان نقدی

Category: وب وایر Comments: No comments

Clearbanc این شرکت در حال تغییر راه بنیانگذاران جمع آوری پول با سریع و مقرون به صرفه سرمایه امروز اعلام کرد راه اندازی باند در پاسخ به بحران اقتصادی در آورده با COVID-19. باند تجزیه و تحلیل کسب و کار, پول نقد, رایت و پول نقد در دست به ارائه بنیانگذاران انعطاف پذیر ماهانه سهام-رایگان تزریق پول برای کمک به بنیانگذاران تداوم عملیات, همچنین شناخته شده به عنوان ” باند.’ Clearbanc نیز در حال گسترش خود را به طور کلی غیر dilutive سرمایه فراتر از شرکت های مصرف کننده به شرکت های B2B به تبدیل MRR به ARR.

با توجه به داده ها از Pitchbook سرمایه معامله حجم پیش بینی شده است به سرعت به طرز چشمگیری در ماه های آینده به عنوان اقتصاد حلقه از تاثیر رمان coronavirus. که قبلا پر سود کسب و کار شده اند و مجبور به عقب نشینی از برنامه های رشد و بسیاری از سرمایه گذاران مشاوره بنیانگذاران به تجدید نظر در استراتژی با یک تمرکز شدید در مدیریت رایت و باند.

باند فرمت طرح ها و سرمایه برای B2B SaaS شرکت ها و مارک های آنلاین
در پاسخ Clearbanc است که در حال حاضر سرمایه گذاری در 2,200 آنلاین برندها در تمام 50 ایالت در ایالات متحده توسعه باند فرودگاه برای حمایت از بنیانگذاران این تغییر اقتصاد است.

باند ارزیابی شرکت های کسب و کار فعلی معیارهای از جمله تعادل, سربار, درآمد, حاشیه نرخ رشد صنعت و بخش و با استفاده از Clearbanc اختصاصی AI پلت فرم به پیش بینی شرکت های مالی باند. پلت فرم پس از آن ایجاد یک سفارشی بودجه طرح با سرمایه گذاری برای کمک به بنیانگذاران گسترش سرمایه های موجود و حفظ شتاب.

“وجود دارد هیچ راهکار برای بحران اقتصادی کنونی و بازیابی و هر بنیانگذار نیاز به بینش بیشتر و گزینه های به حرکت این فوق العاده دشوار است زمان گفت:” میشل Romanow از بنیانگذاران و رئیس جمهور Clearbanc. “علاوه بر این سرمایه است و حتی سخت تر به آمده است. سرمایه مهم ترین ابزار برای حفظ و رشد یک کسب و کار است و در حال حاضر بیش از همیشه مورد نیاز. Clearbanc باند را پر می کند یک نیاز بزرگ در بازار است.”

باند در دسترس است به e-commerce, D2C و شرکت SaaS شرکت هایی که با حداقل شرایط مورد نیاز از $10,000 درآمد ماهیانه و حداقل شش ماه از درآمد سازگار تاریخ است.

“این سخت است که بدانید که در آن برای شروع و یا چه نوع از رشد است و حتی ممکن است که این آب و هوا گفت:” ترزا DeMarco بنیانگذار منطقه 5 بوتیک و Clearbanc مشتری. “Clearbanc بودجه واقعا ما کمک می کند تا نقشه یک مسیر برای دیدن این طریق و یک باند ابزار می افزاید: تنها به کسانی که بینش و ما کمک می کند تا بهتر تصمیم گیری کسب و کار.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در Clearbanc و یا برای دیدن اگر شما واجد شرایط برای باند سرویس مراجعه کنید: runway.clearbanc.com

در مورد Clearbanc
تاسیس در سال 2015 توسط میشل Romanow (کانادا مخزن کوسه) اندرو d’souza, ایوان Gritsiniak چارلی فنگ و تنی Delima, Clearbanc در حال تغییر است راه شرکت های جمع آوری پول با ارائه سریع و مقرون به صرفه سرمایه به آنلاین برندها و B2B SaaS شرکت. Clearbanc داده-محور الگوریتم های سرمایه گذاری در 2,200+ شرکت در سراسر 50 ایالت و حمایت 8x بیشتر در زن-از بنیانگذاران سنتی VC. Clearbanc مشتریان span کسب و کارهای کوچک در سراسر ایالات متحده و کانادا و انگلستان به برخی از سریعترین رشد مصرف کننده مارک های امروز Le حمل و نقل کردن Leesa خواب, نوجوانی, گل و کالاهای عمومی. برای اطلاعات بیشتر Clearbanc.com و @clearbanc.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>