اعلام CollexArt اولین خرید جایزه

Category: وب وایر Comments: No comments

CollexArt اعلام اول آثار هنری خرید. این CollexArt خرید جایزه داده شده به این هنرمند جین Golightly برای آثار او با عنوان طولانی آنها صبر کنید, امیدوارم که سری شماره 17 و در, افتخار, امید, سری شماره 16. هر دو این نسخهها کار میکند در حال حاضر بخشی از CollexArt مجموعه دیده می شود در آنلاین نمایشگاه با عنوان مهاجرت.

به عنوان یک هنرمند جین Golightly با استفاده از رسانه برای جلب توجه به مسائل اجتماعی. کار خود را با تمرکز بر موضوعاتی مانند پناهندگان نژادپرستی مرزها مهاجرت و جابه جایی. آنلاین مهاجرت نمایشگاه به ارمغان می آورد با هم یک سری از نقاشی است که تاکید اغلب پیچیده جنبه بودن آواره با جمعی از مردم است. Golightly درستی قطاری از دست دادن فردیت است که این افراد تجربه می کنند. با نمایش هوایی از سیما یا جنبه بخصوص مهاجران کار خود را ارائه می دهد روشن نقد چگونه رسانه ها و دولت ها مجسم پناهندگان و مهاجران به عنوان nameless بیچهره توده ها که هیچ صدا. با عنوان طولانی آنها صبر کنید, امیدوارم که سری شماره 17 و نه در اینجا و نه وجود دارد Golightly تأکید مخمصه مهاجران پیدا کردن خود را در حال و روز جهان است.

جین Golightly ساکن در ایالات متحده آمریکا و نیز زندگی در آلمان, اردن, کویت, بحرین و امارات متحده عربی. نقاشی های او بخشی از مجموعه های خصوصی در خاورمیانه و اروپا و ایالات متحده است.

این CollexArt خرید جایزه در نظر گرفته شده است برای حمایت از هنرمندان با معنی به رسمیت شناختن. دریافت کنندگان جایزه خرید وارد کنید به عنوان فینالیست به صورت سالانه Collexart جایزه بزرگ.

هنرمندان از هر ملیت ممکن است درخواست برای خرید جایزه.

اطلاعات بیشتر با مراجعه به: https://www.CollexArt.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>