سالانه مجمع عمومی به تعویق افتاد – 2020 چشم انداز

Category: وب وایر Comments: No comments

در شرایط استثنایی مرتبط Covid-19 اپیدمی مدیره L ‘ Oreal امروز و تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن مجمع عمومی سالانه در ابتدا برنامه ریزی شده برای 21st آوریل 30th ژوئن 2020.

هیئت مدیره را در موعد تعیین ترتیبات ساخته شده برای برگزاری این جلسه و همچنین برای سود سهام و تاریخ آن پرداخت.

چشم انداز 2020

گسترش این بیماری همه گیر به تمام مناطق جغرافیایی و اقدامات انجام شده توسط کشورهای مختلف در شرایط فروشگاه تعطیلی و مهار مصرف کنندگان خواهد شد که تاثیر بالاتر از ابتدا پیش بینی در مصرف لوازم آرایشی و زیبایی محصولات و در نتیجه در کسب و کار ما در ماه های آینده حتی اگر ما در حال حاضر شاهد تشویق نشانه هایی از بهبود در مصرف است.

همه l’oréal تیم بسیج برای فعال کردن این شرکت برای گذشتن از این بحران بی سابقه ای در بهترین راه ممکن است و دوباره به سرعت به عنوان به زودی به عنوان شرایط مجوز در هر منطقه جغرافیایی.

اولویت ما در این دوره دشوار است برای اطمینان از رفاه کارکنان و شرکای ما. عدم دید در زمان پایان دادن به این بحران بهداشتی ما منجر به تعلیق راهنمایی ما. این گروه ارائه خواهد شد اطلاعات بیشتر زمانی که آن را منتشر و آن سه ماهه اول فروش در 16 مارس سال 2020 و اشاره می کند که فروش بیش از آن دوره باید تکامل در اطراف -5 درصد نسبت به سال گذشته است.

——-

“انتشار اخبار این تلقی نمی شود پیشنهاد به فروش و یا درخواست پیشنهاد برای خرید l’oréal سهام. اگر شما می خواهید برای به دست آوردن بیشتر اطلاعات جامع در مورد L ‘ Oreal مراجعه به اسناد و مدارک ثبت شده در فرانسه با Autorité des Marchés سرمایه داران نیز موجود است به زبان انگلیسی در سایت اینترنتی ما www.loreal-finance.com.

انتشار اخبار این ممکن است شامل برخی اظهارات به جلو نگاه. اگر چه این شرکت معتقد است که این اظهارات بر اساس فرضیه معقول در تاریخ انتشار این نسخه آنها از طبیعت خود به موضوع ریسک و عدم قطعیت است که می تواند باعث نتایج واقعی به اختلاف مادی از آن نشان داده شده و یا پیش بینی شده در این اظهارات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>