یکی دیگر از بزرگ شنبه مجموعه ای برای دموکرات ها

Category: آرکانساس Comments: No comments

DEARBORN, Mich. — سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. برنی ساندرز ورمونت در حال گذراندن اولین تعطیلات آخر هفته خود را به عنوان حزب دموکرات اصلی کاخ سفید مدعی با در نظر گرفتن هدف در هر یک از دیگر.

هر می خواهد به نشان می دهد او بهترین انتخاب قبل از شش متحده — آیداهو, میشیگان, می سی سی پی, Missouri, داکوتای شمالی و واشنگتن — رای گیری در روز سه شنبه.

بایدن و ساندرز در حال رقابت برای حق به چهره رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

“ما دو فرد مسابقه” ساندرز گفت: روز شنبه در Dearborn, Mich., یک دیترویت حومه با یکی از بزرگترین کشور عرب آمریکا جمعیت. “و در سراسر این کشور مردم هستند و درخواست خود را که نامزد می تواند بهترین شکست مغلوب ساختن پیشی جستن. من صفر شک در ذهن من است که ما در حال مبارزه است که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.”

گالری: بایدن ساندرز در کمپین بلیزرز

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/38campaign/]

“ما در این میان بسیار دشوار اولیه فرایند” ساندرز به خبرنگاران گفت: قبل از مصرف این مرحله در راهپیمایی خود را. “بیا سهشنبه شاید میشیگان مهم دولت است.”

“من فکر می کنم ما در حال قوی تر مبارزات به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما شما شنیده ام و نه به من می گویند که من فکر می کنم که بایدن نمی شکست مغلوب ساختن پیشی جستن” ساندرز گفت. “من قطعا انجام همه چیز را من می توانم اگر او نامزد.”

در مورد خواسته میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer حمایت از بایدن روز پنج شنبه ساندرز صدا miffed. “خوب بود که افکار خود را زمانی که من آمد در اینجا برای کمک به او را انتخاب کنید به عنوان یک ماده در واقع,” او گفت:.

مبارزه در خیابان Louis, بایدن گفت که او برای متحد کردن حزب و کشور, و او که با ترویج یک پیام خوش بین.

“اگر شما می خواهید یک نامزد است که شما حزب را هم که اجرا خواهد شد و در مثبت, مترقی, چشم انداز برای آینده روشن نکنید این اولیه به یک کمپین حملات منفی-از آنجا که تنها تجدید انتخاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اگر ما در مسیر رفتن است — اگر شما می خواهید که به ما ملحق می شود.”

صحبت کردن با تلفن به مردم در جمع آوری کمک در Bethesda, Md., در شب جمعه بایدن گفت: “آنچه که ما می توانید اجازه دهید که اتفاق می افتد این است که اجازه دهید این اولیه تبدیل به منفی حمام خون. من می دانم من قصد دارم برای به دست آوردن بسیاری از پیشنهادات در مورد چگونه برای پاسخ به آنچه که من گمان خواهد بود به طور فزاینده ای منفی کمپین که برنی برادران اجرا خواهد شد. اما ما نمی توانیم جدا از این حزب جدا و تجدید انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن.”

برنده شدن او افزود: “به معنی متحد امریکا نیست, کاشت بیشتر بدست آورد و خشم.”

اما بایدن همچنین زدم ساندرز’ هفته از پیشنهادات است که او نامزد چه کسی می تواند سریع رکورد میزان مشارکت رای دهندگان در ماه نوامبر و شکست مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت که در واقع “ما در این کمپین که رفتن به انجام این کار است.”

حملات شمارنده

ساندرز معتقد است که هیچ حزب دموکرات را برنده انتخابات ریاست جمهوری “با همان قدیمی همان قدیمی سیاست از سال گذشته است.”

78-در سال ساندرز یک سال مسن تر از بایدن. اما قسم خورده دموکراتیک سوسیالیستی که خدمت در کنگره از سال 1991 می گوید او bucked استقرار هر دو طرف برای چند دهه با منفور می ایستد که در حال حاضر به او اعتبار خود را برای رهبری یک انقلاب سیاسی “از پایین به بالا.”

ساندرز است که متعهد به افزایش دموکراتیک مردم در انتخابات با رسم جوانتر رای دهندگان اقلیت ها و طبقه کارگر و مردم به پای صندوق های رای حتی اگر آنها تمایل به رای دادن در غلظت های پایین تر از بسیاری دیگر از آمریکایی ها.

حمایت قوی در میان اسپانیایی ها برداشته ساندرز به پیروزی در نوادا و کالیفرنیا اما بایدن مذکور را شکست او در کارولینای جنوبی و در سراسر بسیاری از ایالات جنوبی که رای دادند در هفته گذشته سه شنبه. بایدن به خصوص زد تا نمره با آمریکایی های آفریقایی تبار.

برخی از فعالان ناامید هستند که یک پس زمینه متنوع از زنان و اقلیت ها کاهش یافته و به دو مرد سفید در اواخر 70s. اما در دیربورن ساندرز که یهودی گفت: او الهام گرفته شده بود بسیاری از آمریکایی عرب حمایت او. “من می بینم مردم با هم از بسیاری از زمینه های مختلف. زیبا است,” او گفت:.

برترین مشاوران انتظار ساندرز به پایان قوی در واشنگتن است. هنوز هم او لغو سفر به می سی سی پی به تمرکز بر روی میشیگان شنبه بزرگترین جایزه است. او ساخته شده یک توقف در گرانت پارک شیکاگو بعد از ظهر روز شنبه و اعلام کرد که او یک لحظه از بایدن “و مردم آمریکا در حال رفتن به شنیدن در مورد آن.” ساندرز را صرف استراحت آخر هفته در میشیگان در حالی که بایدن در میسوری و می سی سی پی.

این جفت ارز نیز گردان هر یک از دیگر بر روی امواج رادیو و تلویزیون.

در میشیگان که در آن ساندرز کمپین در حال اجرا است در آگهی های تلویزیونی شامل یک autoworker که می گوید جامعه خود بوده است “نابود” توسط رایگان معاملات تجاری Sanders, حمله بایدن برای حمایت خود را از توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی در 1990s.

“جو بایدن و من بسیار مخالفت جدی با توجه به نفتا,” ساندرز گفت: در یک میزگرد او برگزار شد از کارگران و رهبران اتحادیه و اقتصاددانان در دیترویت. “فقط در سال گذشته — من صحبت کردن در حدود 20 سال پیش — جو گفت که رای گیری برای نفتا نقل قول بود و نه یک اشتباه, پایان نقل قول و چند سال قبل از این که او به نام نفتا یک موفقیت” ساندرز گفت. “جو شما در اشتباه هستید. نفتا بود نه یک موفقیت است. رای گیری برای این یک اشتباه بزرگ است.”

بایدن اعلام کرد در تابستان امسال بود که او معکوس و موقعیت خود را در آن اما ساندرز گفت که کافی نیست.

بایدن شاهد افزایش دهنده پشتیبانی پس از کارولینای جنوبی و سه شنبه و مبارزات انتخاباتی خود اعلام کرد که آن را صرف 12 میلیون دلار در شش ایالت آگهی خرید در مکان های رای گیری روز شنبه و هفته بعد. آن را بزرگترین واحد تبلیغات تلاش 2020 مبارزات انتخاباتی.

او با استفاده از دو و تلویزیون دیجیتال, تبلیغات, ترویج یک رابطه اش با رئیس جمهور سابق باراک اوباما و از سوی دیگر یک تلاش جدید برای مقابله با یک ساندرز حمله بایدن رکورد در امنیت اجتماعی است.

این یک انتقاد ساندرز استفاده کرده است برای ماه می باشد. او خود منتشر آگهی پخش متحده در رای گیری روز شنبه و هفته بعد dinging بایدن در امنیت اجتماعی است.

این ویژگی در گذشته کلیپ سابق معاون رئیس جمهور گفت: “زمانی که من استدلال اگر ما باید یخ فدرال هزینه های من به معنای امنیت اجتماعی است.” بایدن ضد حمله یک راوی گفت: “بایدن را افزایش می دهد مزایای امنیتی اجتماعی و محافظت از آن را برای نسل های آینده.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در انتظار

در همین حال رئیس جمهور حفظ قوی تصویب رتبه بندی در میان جمهوریخواهان به عنوان او می پرسد آرا برای چهار سال دیگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین همچنان با اعتماد به نفس آن را نه تنها حفظ کسانی که مورد حمایت او در سال 2016 بلکه گسترش رای دهندگان با تبدیل کردن افرادی که رای ندادند چهار سال پیش علاوه بر لایه برداری کردن برخی از آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین در مردان است.

در یک تظاهرات ماه گذشته در کارولینای جنوبی نزدیک به 29 درصد از کسانی که ثبت نام برای بلیط نمی, رای گیری در انتخابات 2016 با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale.

مغلوب ساختن پیشی جستن را در توییتر دنبال رشد کرده و به بیش از 73 میلیون از 25 میلیون در آغاز ریاست جمهوری خود.

برایان Ott یک دانشگاه فناوری تگزاس استاد ارتباطات و همکاری نویسنده توییتر ریاست جمهوری: Donald J. Trump و سیاست های سفید خشممی گوید: مغلوب ساختن پیشی جستن را در توییتر دنبال کرده است به طور طبیعی گسترش فراتر از حرارت خود را از حامیان و ناظران سیاسی به دلیل جایگاه او به عنوان قدرتمند ترین در جهان شد.

اما او سخت هسته طرفداران آیا به همان هیجان از retweeting و اظهار نظر در مغلوب ساختن پیشی جستن هر پست و عضو شورای نظارت مدت که فعال در رسانه های اجتماعی پیش از انتخابات 2016 کمتر انگیزه در لحظه به دخالت و ذوب دور Ott گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنرانی نیز تبدیل به دیگر با توجه به Factbase یک تجزیه و تحلیل داده های شرکت است که تجزیه و تحلیل گفتاری و نوشتاری اظهارات توسط مقامات منتخب.

در سال 2017 مبارزات انتخاباتی خود سخنرانی به طور متوسط 59 دقیقه. تا کنون در سال 2020 او مشکلات ناسازگار بودن در به طور متوسط از 80.7 دقیقه است.

در مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در نوسان ایالت کارولینای شمالی در هفته گذشته سخنرانی خود زد 67 دقیقه است. اما با حدود 20 دقیقه به رفتن ده ها تن از افرادی که تا به حال نشان داد تا ساعت زود به لکه های نخست را به ایستادگی در کف شارلوت Bojangles سالن بزرگ رهبری برای خروجی.

چند جیب در منطقه نشسته بود که پر از مردان و زنان با شعار “چهار سال دیگر!” و با تکان دادن کمپین نشانه به عنوان برگ برنده در زمان مرحله شروع نازک شدن کامل 15 دقیقه قبل از رئیس جمهور سخنرانی خود به این نتیجه رسیدند.

صحنه های مشابه بازی کردن در تظاهرات اخیر در کلرادو اسپرینگز., و لاس وگاس.

اطلاعات اين مقاله کمک خواهد شد Weissert Alexandra Jaffe, عامر مانند سارا برنت Noreen Gillespie کن Ritter و جیم اندرسون از آسوشیتد پرس; و سفر گابریل و مت استیونس از نیویورک تایمز.

برنی ساندرز امواج به حامیان شنبه پس از تجمع در گرانت پارک شیکاگو که در آن او اعلام کرد که “مردم آمریکا می خواهید به شنیدن در مورد” خود دید مختلف برای کشور است.
(AP/چارلز رکس Arbogast)

یک بخش در 03/08/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>