یکی دیگر از کشتی کروز با ویروس قربانیان اسکله در فلوریدا

Category: آرکانساس Comments: No comments

ST. پترزبورگ فلوریدا. — یکی دیگر از کشتی کروز با کروناویروس قربانیان در هیئت مدیره از جمله دو مرگ و میر لنگر انداخت در فلوریدا در روز شنبه.

شاهزاده Cruises سخنگوی نگین کمالی گفت: در یک ایمیل که مرجان شاهزاده کشتی بود docking در میامی. کشتی با 1,020 مسافران و 878 خدمه بوده و در برزخ به صورت روز در انتظار مجوز به حوض.

به عنوان روز پنج کمالی گفت: هفت مسافر و پنج خدمه بود آزمایش مثبت برای coronavirus.

هر کسی که نیاز به بستری شدن در بیمارستان را پیاده اولین خط کروز گفت: اگر چه آن را بلافاصله روشن وقتی که اتفاق می افتد. کسانی که مناسب برای پرواز آغاز خواهد شد ترک روز یکشنبه در حالی که دیگران که علائم بیماری تنفسی باقی خواهد ماند در هیئت مدیره تا زمانی که پاک توسط کشتی پزشکان.

یک روز پیش از این کشتی های کروز زاندم و روتردام اجازه داده شد برای بارانداز در بندر باتلاقی در فورت Lauderdale با 14 بدحال مردم گرفته شده بلافاصله به بیمارستان. این مسافران باقی مانده بودند به آرامی اجازه به هیئت مدیره پرواز برای صفحه اصلی.

مرجان شاهزاده خانم تا به حال شده است در آمریکای جنوبی کروز بود که با توجه به پایان 19 مارس در بوئنوس آیرس. از آن پس به کشتی موانع مواجه می شوند به docking چون از پورت های تعطیلی و لغو پروازهای شرکتهای هواپیمایی به خط کروز گفت.

مسافران را از خود جدا خود staterooms و وعده های غذایی تحویل داده شده اند توسط سرویس اتاق. خدمه نیز باقی مانده اند در محله های خود را زمانی که آنها کار نمی کند.

گارد ساحلی گفت: در انتشار اخبار شنبه آن درگیر شده است با پردازش حدود 120 کشتی حامل حدود 250000 مسافران در طول سه هفته گذشته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

گارد ساحلی بیانیه ای گفت: همانطور که از روز شنبه وجود دارد 114 کروز, کشتی, حمل 93,000 خدمه یا در یا در نزدیکی بنادر ایالات متحده و آب. که شامل 73 کشتی های کروز با 52,000 خدمه لنگر یا لنگر در ایالات متحده بنادر و لنگرگاه. یکی دیگر از 41 کشتی های کروز با 41,000 خدمه در حال جریان است و نزدیک به آمریکا

خط کروز صنعت اعلام کرد به طور داوطلبانه تعلیق ترین کشتی عملیات از بنادر ایالات متحده در مارس 13. روز بعد به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری اعلام کرد که “هیچ بادبان” منظور تمام کشتی های کروز که تا به حال تعلیق عملیات.

“ما با ستایش از تصمیم کروز صنعت به توقف عملیات. اما مساله جهانی صنعت گردشگری اتفاق نمی افتد بلافاصله و یا به راحتی گفت:” معاون دریاسالار دن هابیل گارد ساحلی معاون فرمانده برای عملیات. “فدرال, دولت, محلی, صنعت و همکاری برای رسیدن به این شاهکار واقعا نشان دهنده کل-از-کشور رویکرد کارگردان رئیس جمهور و ضروری است برای مبارزه با گسترش این ویروس و کار برای به حداقل رساندن از دست دادن زندگی است.”

شاهزاده Cruises است یک نام تجاری مستقر در میامی-کارناوال شرکت بزرگترین شرکت کروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>