ضد همجنسگرایان سابق کنگره ایالات متحده در نهایت می آید

Category: کیو نیوز Comments: No comments

بدنام ضد همجنسگرایان سابق آمریکا تي Schock در نهایت گفت: جهان, آنچه در آن از مدتها پیش می دانست که این هفته است. در طول شش سال Schock به دست آورده خود را مشهور ضد, گی, رکورد رای گیری.

درآمد 0% امتیاز در کمپین حقوق بشر کنگره Scorecard او مخالف ازدواج همجنسگرایان و لغو ممنوعیت همجنس بازی در ارتش خدمت. او همچنین رای دادند نه به گسترش جرم و جنایت نفرت حمایت شامل گرایش جنسی و هویت جنسیتی. اما در این هفته او بیرون آمد ،

تبلیغات

خواه استعفا از کنگره پس از یک رسوایی در مورد استفاده از عمومی و بودجه مبارزه انتخاباتی. یک اخلاق تحقیقات نشان داد او با استفاده از پول مالیات دهندگان به صندوق “اسراف سفر و حوادث است.” Schock صرف مبارزات انتخاباتی و بودجه های عمومی خصوصی پرواز و بلیط به سوپر جام و جوایز موسیقی کشور. او همچنین خود را خریداری دکمه سر دست, سیگار برگ, ‘طلا تجهیزات و ماساژ.

ضد همجنسگرایان سابق آمریکا تي Schock را Downton Abbey با مضمون دفتر

خندق معروف Schock تا به حال خود را در کنگره دفتر بازسازی در هزینه های بسیار شبیه به اتاق ناهار خوری برای Downton Abbey. با این حال او در حال حاضر را رد می کند تا کنون دیده می شود نشان می دهد.

هارون Schock تمایلات جنسی

شایعات در مورد Schock تمایلات جنسی سرعت افزایش یافت و برای سال عمدتا به این دلیل که او flaunted و رد آن در اندازه.

عکس های متعدد و فیلم ها نشان داد او در گی, احزاب, گی باشگاه ها و نما, shirtless با گی Instagrammers. خود را برهنه به بیرون درز کرد و عکس را به او نشان داد اوج کشش مرد و قرار دادن دست خود را به پایین یک مرد شلوار در جشنواره موسیقی فجر.

Schock آینده انجام

در آینده پست در Instagram, تکان ساخته شده بسیاری از بهانه ای برای خودش اما هیچ عذرخواهی برای او حملات خود را در جامعه در حالی که در موضع قدرت است.

گی, توییتر نشان می دهد که به طور کلی تمایل به در آغوش این ولخرجی. هر چند در حال حاضر در گذشته برخی را نشان داده و تمایل به بخشش او به ظاهر بر اساس تحسین یا خود را به نظر می رسد و یا ثروت خود را.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>