مقاومت آنتی بیوتیکی تهدید شناسایی شده توسط CDC و اهمیت کنترل عفونت روش ها و آموزش و پرورش

Category: وب وایر Comments: No comments

در حالی که بسیاری از رسانه ها توجه شده است با تمرکز بر رمان coronavirus که در سراسر جهان در این سال SARS-CoV-2 است که نه تنها تهدید در حال ظهور. فقط قبل از اینکه گزارش اولیه وقوع COVID-19 سال گذشته مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) منتشر شده به روز رسانی به آژانس اولین مقاومت آنتی بیوتیکی تهدید در ایالات متحده آمریکا (آر تهدیدات گزارش) از 6 سال قبل است.

در 2019 علیرضا تهدیدات گزارش آژانس آمده است که بیش از 2.8 میلیون مقاوم در برابر آنتی بیوتیک عفونت رخ می دهد در ایالات متحده در هر سال بیش از 35 ، 000 نفر می میرند به عنوان یک نتیجه. سند لیست CDC را بالا 18 آنتی بیوتیک مقاوم در برابر عوامل بیماری زا و همچنین شامل 3 در این سازمان “دیده بان لیست.” این گزارش شامل ویروس ها و انگل اما آیا شامل باکتری ها و قارچ ها (برای این گزارش این آژانس با استفاده از “آنتی بیوتیک” برای توصیف ضد باکتری و ضد قارچی مواد مخدر). این دسته بندی شامل فوری و جدی مورد تهدید همراه با لیست سازمان دیده بان.

فوری به تهدیدات
Carbapenem-مقاوم در برابر اسينتوباکتر
کاندیدا auris
Clostridioides difficile
Carbapenem-مقاوم در برابر Enterobacteriaceae
مقاوم در برابر دارو باکتری نايسريا گونوره
 
تهدید جدی
مقاوم در برابر دارو کمپيلوباکتر
مقاوم در برابر دارو کاندیدا
مولد تولید Enterobacteriaceae
ونکومايسين مقاوم در برابر انتروکوک
مقاوم به چند دارو سودوموناس آئروژينوزا
مقاوم در برابر دارو nontyphoidal سالمونلا
مقاوم در برابر دارو سالمونلا serotype تيفی
مقاوم در برابر دارو شيگلا
مقاوم به متی سيلين استافيلوکوکوس اورئوس
مقاوم در برابر دارو استرپتوکوکوس پنومونيه
مقاوم در برابر دارو سل
 
در مورد تهدید
اریترومایسین مقاوم در برابر گروه استرپتوکوک
کلیندامایسین مقاوم در برابر گروه ب استرپتوکوک
 
سازمان دیده بان لیست
مقاومت آزولی در آسپرژيلوس فوميگاتوس
مقاوم در برابر دارو مايکوپلاسما ژنيتاليوم
مقاوم در برابر دارو bordetella pertussis

“این که آیا آن را coronavirus یا مقاوم در برابر آنتی بیوتیک باکتری ها یا قارچ ها و مردم به طور معمول بیشتر در معرض خطر کسانی هستند که با ضعف و یا سرکوب سیستم ایمنی بدن گفت:” فرانکو سیف, رئیس جمهور, Clark, سیف کلارک (CSC). “این باعث می شود مکان هایی مانند بیمارستان ها و خانه های پرستاری طولانی مدت امکانات مراقبت از کودکان و دیگر امکانات در معرض خطر بیشتری از بیماری ها و عفونت ها. عفونت روش های کنترل در این مکان نیاز به عملکرد در بالاترین سطح است.”

ارائه کمک با این چالش های داخلی کیفیت محیط زیست (IEQ) حرفه ای در Clark Seif کلارک. CSC را فراهم می کند محیط زیست و کنترل عفونت آموزش و پرورش, مشاوره و آزمایش است. فعال آموزش و پیشگیری می تواند به کاهش فرکانس و شدت بیماری و شیوع بیماری به علت میکروبی پاتوژن. اگر شیوع در حال حاضر رخ داده است CSC در دسترس است به منظور توسعه سریع و مختصر پاسخ به آدرس هر دو نگرانی و ملموس مسائل مربوط به این وقایع. به عنوان یک منبع آموزشی CSC نیز به تازگی با حمایت یک ویدئو در مورد CDC مقاومت آنتی بیوتیکی تهدید در ایالات متحده – 2019 است که می تواند در دیده می شود: https://youtu.be/f5As3sv0GJU

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این و یا دیگر میکروبی و زیست محیطی و بهداشت صنعتی در محیط داخلی با کیفیت بهداشت و ایمنی خدمات مراجعه کنید www.csceng.com ایمیل [email protected] تماس بگیرید و یا (800) 807-1118.

در مورد کلارک کلارک Seif
CSC در سال 1989 تاسیس شد برای کمک به مشتریان در هر دو بخش دولتی و خصوصی آدرس کیفیت هوا در محیط داخلی شغلی و زیست محیطی و ایمنی و بهداشت (EH&S) مسائل. CSC پیشرو در ارائه دهنده این خدمات را با دفاتر متعدد در امتداد حاشیه غربی و جنوب غربی. این شرکت معتقد است که در علم مبتنی بر پروتکل ها و دارای یک پس زمینه قوی در مهندسی ساخت آنها ترجیح زیست محیطی مشاوران صنعتی, مشتریان, امکانات بهداشتی معماران مدارس و سازندگان و پیمانکاران توسعه دهندگان و حرفه ای املاک و مستغلات.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>