Antimalaria مواد مخدر نمی محافظت در برابر COVID-19 در آخرین مطالعه

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

هیدروکسی کلروکین, greenlighted دهه پیش برای درمان مالاریا مورد تایید است برای درمان لوپوس و آرتریت روماتوئید.

عکس: ایو هرمان/ایسنا

Antimalaria دارو هیدروکسی کلروکین جلوگیری نمی کند مردم را از ابتلا به بیماری Covid-19 پس از قرار گرفتن در معرض جدید کروناویروس بهتر از کسانی که دارونما دریافت کردند, با توجه به یک مطالعه بزرگ.

حدود 12 درصد از مردم با توجه به این قرص آزمایش مثبت برای ویروس و یا توسعه یافته علائمی مانند تب یا مشکلات تنفسی در مقایسه با 14 درصد از مردم با توجه به دارونما با توجه به 821 نفر مطالعه منتشر شده در یکشنبه جدید مجله پزشکی انگلستان.

محققان پیدا نکردم هیچ ایمنی جدی مشکلات مرتبط با مواد مخدر استفاده از جمله نامنظم ریتم قلب یا مرگ و میر. خفیف تر عوارض جانبی مانند تهوع یا اسهال شد و بیشتر رایج در بیمارانی که در زمان هیدروکسی کلروکین.

هیدروکسی کلروکین “چیزی است که کار می کرد” در برابر Covid-19 در این مطالعه گفت: David Boulware های عفونی-بیماری های متخصص در دانشگاه مینه سوتا و سرب نویسنده که گفت: بهداشت عمومی مقامات نباید از آن استفاده کنید در تلاش برای محافظت از افرادی که در معرض ویروس. “وجود دارد هیچ اثر.”

او گفت: ضد مالاریا هنوز هم ممکن است کار قبل از قرار گرفتن در معرض ویروس یک فرضیه در حال مطالعه در دادگاه دیگر از جمله در دانشگاه مینه سوتا است.

مرتبط

  • Antimalaria مواد مخدر کمک نمی کند درمان Covid-19 بزرگ اما بی نتیجه مطالعه می یابد (7 مه)
  • مجله پزشکی مسائل اصلاح در مطالعه Covid-19 و داروهای ضد مالاریا (29 مه)
  • هزاران نفر در مبارزه با کروناویروس را Antimalaria مواد مخدر در میان عدم اطمینان آنها کمک (آوریل 24)
  • هیدروکسی کلروکین را فراهم می کند هیچ Covid-19 راهنما را افزایش می دهد, خطر, مطالعه می یابد (22 مه)

عمومی-مقامات بهداشت و پزشکان مشتاق برای یک ارزیابی از هیدروکسی کلروکین تحت دقیق و کنترل محیط زیست به دنبال به جلو به مطالعه کارشناسی بود که با بودجه دولتی توسط دانشگاه مینه سوتا است. اکثر مطالعات در مورد مواد مخدر تا کنون شده اند مشاهده و تحلیل پرونده های پزشکی به صورت گذشته نگر.

Manisha Juthani یک دانشیار بیماری های عفونی در دانشکده پزشکی دانشگاه ییل گفت: این مطالعه نشان می دهد پزشکان نباید به antimalaria دارو برای جلوگیری از عفونت. “هیدروکسی کلروکین باید استفاده نمی شود به عنوان یک عامل پیشگیری کننده برای جلوگیری از Covid-19 پس از در معرض بودن به کسی است که آن را” دکتر گفت: Juthani که نبودم درگیر در مطالعه است.

هیدروکسی کلروکین, greenlighted دهه پیش برای درمان مالاریا مورد تایید است برای درمان لوپوس و آرتریت روماتوئید. پزشکان می گویند آن است که کمتر سمی تر از مشابه داروی کلروکين.

پزشکان و بیمارستان ها شروع به استفاده از این antimalaria مواد مخدر در Covid-19 بيمار پس از نشانه های ظهور در خارج از ایالات متحده نشان می دهد که آنها ممکن است کمک به درمان علائم.

دیوید Boulware است عفونی-بیماری های متخصص در دانشگاه مینه سوتا و مطالعه منجر نویسنده.

عکس: David R. Boulware

سازمان غذا و داروی آمریکا در ماه مارس OK می خواهم به دادن مواد مخدر به برخی Covid-19 بيماران به صورت اورژانس. آژانس بعد از هشدار اصرار به مواد مخدر استفاده می شود تنها در آزمایش های بالینی در بیماران بستری.

رئیس جمهور تهمت که تبلیغ هیدروکسی کلروکین در مبارزه با Covid-19 گفته است که او مصرف ضد مالاریا به عنوان یک پیشگیری کننده.

در هفته های اخیر مطالعات متعددی پرسش در مورد اینکه آیا مواد مخدر مبارزه موثر Covid-19 و امن را.

یک مطالعه منتشر شده در ماه گذشته در مجله پزشکی لانست گزارش داد که antimalaria مواد مخدر نمی کمک به بیماران مبارزه Covid-19 در حالی که بالا بردن خطر ابتلا به مشکلات قلبی و مرگ.

در عین حال این مطالعه که به بررسی پرونده برخی از 96,000 Covid-19 بيمار در سطح جهان از جمله حدود 15000 که در زمان antimalaria مواد مخدر شده و انتقاد بیش از 100 محققان در سراسر جهان بیش از روش های مورد استفاده و یکپارچگی داده ها جمع آوری شده است.

مربوط تصویری

به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر جهان, شرکت ها و علمی در آزمایشگاه های مسابقه به توسعه یک واکسن است که کمک خواهد کرد که جامعه به حالت عادی بازگشت. اما وجود دارد نیز می تواند هزینه ها را به حرکت بیش از حد به سرعت. وال استریت ژورنال را Daniela هرناندز توضیح می دهد. تصویر عکس: لورا Kammermann

در روز سه شنبه لانست صادر شده است “ابراز نگرانی” برای هشدار به خوانندگان که “جدی و علمی گنجینه” آورده شده است به مجله ،

مینه سوتا مطالعه نگاه بیماران در سراسر ایالات متحده و بخش هایی از کانادا که خود گزارش قرار گرفتن در معرض به تایید Covid-19 موارد است.

در عرض چهار روز از قرار گرفتن در معرض افراد مورد مطالعه به طور تصادفی دریافت یا دارونما یا 800 میلی گرم هیدروکسی کلروکین و به دنبال آن 600 میلی گرم شش تا هشت ساعت بعد از 600 میلی گرم در روز برای چهار روز بیشتر. دوز روزانه بالاتر از این است که به طور معمول تجویز شده توسط rheumatologists برای شرایط مانند لوپوس.

محققان اندازه گیری که آیا افراد مورد مطالعه قرارداد جدید کروناویروس از طریق آزمایشگاه-تایید تست و یا اگر آنها گزارش تجربه علائم تا دو هفته.

از 49 افراد مورد مطالعه که در زمان هیدروکسی کلروکین و بیمار شد و 44 درصد از آنها تجربه حداقل شش Covid-19 علائمی مانند سرفه و یا تنگی نفس در مقایسه با کمتر از یک چهارم از 58 بیمارانی که دارونما و بیمار شد.

بیش از نیمی از افراد که در زمان یک ضد مالاریا و مریض شدم گزارش سرفه در مقایسه با حدود 36 درصد از کسانی که در زمان دارونما و مریض شدم.

دکتر Boulware گفت: این نتایج ممکن است نشان می دهد این دارو کار نمی کند, اما او همچنین گفت: ممکن است بیماران ثبت نام خیلی دیر و پس از قرار گرفتن در معرض. کمتر از نیمی از افراد مورد مطالعه در هر یک از دو بازو ثبت نام در دو روز اول از قرار گرفتن در معرض.

محاکمه حال محدودیت محققان گفتند. بسیاری از بیماران نمی تواند دسترسی به یک آزمایشگاه تست برای coronavirus بنابراین پزشکان با تکیه بر یک تعریف استاندارد بیماری برای ارزیابی اینکه آیا گزارش خود از علايم سازگار است.

دو سوم از افراد مورد مطالعه مراقبت های بهداشتی کارگران در حالی که بقیه مردم زندگی می کردند که با کسی که مثبت بود برای ویروس. بسیاری از افراد نمی باید شرایط بهداشتی اساسی محققان گفتند. زنان ساخته شده حدود نیمی از افراد مورد مطالعه.

حدود 88 درصد از افراد مورد مطالعه گزارش شده در معرض خطر قرار گرفتن در معرض در آن بودند کمتر از 6 فوت از کسی تایید با Covid-19 برای بیش از 10 دقیقه بدون یک چشم و سپر و ماسک صورت.

حدود 22 درصد از شرکت کنندگان در این مطالعه در خود و هم در زمان روي که محققان اشاره کرده با توجه به پتانسیل و مکمل های غذایی گرفته شده با هیدروکسی کلروکین. محققان گفتند آنها رعایت نمی کند هر اثر ترکیبی در پیشگیری از, در حالی که اذعان است که آنها نمی پرسند افراد در مورد روي دوز و مدت تا اطلاعات نبود قطعی است.

نوشتن به Jared S. هاپکینز در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>