AP آخرین + ویدئو زندگی می کنند: بایدن شکست وارن در ماساچوست اولیه

Category: آرکانساس Comments: No comments

[ویدئو زندگی می کنند نشان داده نمی شود تا بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” youtube.com/watch?v=dPJ9vEtLSgw]

9:50 بعد از ظهر

جو بایدن برنده ماساچوست’ دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه. دولت 91 نمایندگان در خطر است.

ماساچوست در نظر گرفته شد باید برنده دولت برای خود خانه-دولت نامزد ماساچوست ایالت الیزابت وارن و انتخابات پیش بینی کرد میزان مشارکت بالا است. حدود 230,000 رای دهندگان در زمان استفاده از رای گیری اولیه در هفته گذشته اولین بار دولت اجازه داده اولیه رای گیری در انتخابات ریاست جمهوری سال اولیه.

بایدن برنده, آرکانزاس, مینه سوتا, تنسی, آلاباما, اوکلاهما, کارولینای شمالی و ویرجینیا است. برنی ساندرز برنده یوتا ورمونت و کلرادو است.

9:45 p. m.

خیلی خوشحال جو بایدن جشن قوی سه شنبه عملکرد و امیدوار به شکست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر و “التیام این کشور است.”

بایدن ذکر شده چندین مقدماتی او برنده در سراسر 14 متحده به عنوان او ادامه داد: قابل توجه قیامت پس از ملال انگیز پس از اتمام در آیووا و نیوهمشایر.

“این یک شب خوب و آن را به نظر می رسد حتی بهتر” بایدن گفت: در لس آنجلس. “آنها آن را نمی فوق العاده سهشنبه برای هیچ چیز.”

بایدن عملکرد در سراسر شنبه متحده جامد و موقعیت خود را به عنوان متوسط دموکرات جایگزین برای مترقی رهبر برنی ساندرز که همچنین نگاه کرد در موقعیت قوی نماینده مسافت.

بایدن می گوید: “ما قصد داریم به انجام این کار مردمی است.”

9:35 بعد از ظهر

معترضان به طور خلاصه قطع جو بایدن سه شنبه جشن سخنان به هواداران در لس آنجلس.

زنان نشانه برگزاری مطلب “اجازه لبنی مرگ” یورش برده و روی سکو که در آن مجلس بود به سخنان سه شنبه شب flanked توسط همسر و خواهر. بایدن نقل مکان کرد و به سمت امنیت و حذف زنان است.

معترضان از حقوق حیوانات گروه را قطع اخیر کمپین حوادث در نوادا و کالیفرنیا. زنان بی انتها با “اجازه لبنی می میرند” نوشته شده بر روی سینه خود را اعتراض یک برنی ساندرز کمپین رویداد در اوایل این ماه.

به عنوان به زودی به عنوان زنان برداشته شد بایدن خود را از سر گرفت اظهارات به ظاهر unfazed.

یک برنده نشده است به نام در کالیفرنیا است.

9:30 p. m.

برنی ساندرز برنده یوتا دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه. دولت 29 نمایندگان در خطر است.

ساندرز دارای یک چاه عمیق از محبوبیت با دولت چپ متمایل رای دهندگان.

دموکراتیک اولیه باز است در ایالت یوتا پس از رای دهندگان می تواند یک انتخابات بدون در نظر گرفتن وابستگی حزبی. برخی در اکثریت جمهوری خواه را به طور کامل در آغوش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و میانه رو دیدم یک فرصت برای خواستگاری وسط-of-the-road رای دهندگان با زمین است که آنها را بهترین فرصت برای سرنگون کردن رئیس جمهور است.

ساندرز نیز برنده ورمونت و کلرادو است. جو بایدن برنده, آرکانزاس, مینه سوتا, تنسی, آلاباما, اوکلاهما, کارولینای شمالی و ویرجینیا است.

Democratic presidential candidate Sen. Bernie Sanders, I-Vt., and his wife Jane, arrive to vote in the Vermont Primary near his home in Burlington, Vt., Tuesday, March 3, 2020. (AP Photo/Charles Krupa)

دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز من-Vt., و همسرش ” جین ” می رسند به رای دادن در ورمونت اولیه در نزدیکی خانه اش در برلینگتون, Vt., جمعه, آوریل 3 سال 2020 است. (AP Photo/چارلز Krupa)

9:20 بعد از ظهر

برنی ساندرز است که بیان “اعتماد به نفس مطلق” است که او می تواند پیروز در تعقیب او از حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری با وجود از دست دادن بسیاری از اوایل سه شنبه نژادها به جو بایدن.

صحبت کردن با هواداران در اسکس جانکشن ورمونت ساندرز اش گیر استاندارد انتقادات خود را دموکراتیک رقبا بدون نام بردن از آنها. او همچنین ترویج خود را به عنوان کنار هم قرار دادن “بی سابقه مردمی, multigenerational, چند نژادی ،

تا کنون ساندرز تا به حال برنده دو مسابقه از شب در خانه خود در ایالت ورمونت و کلرادو است.

مرجع متحده هنوز به شمارش از جمله نماینده غنی تگزاس ساندرز گفت: “من نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد بعد از امشب” با اشاره به او “با احتیاط خوش بینانه” او را برنده کالیفرنیا.

او به پایان رسید با تشکر Vermonters برای حمایت خود را از طریق سال های پایانی با “اجازه دهید به کاخ سفید است.”

9:05 بعد از ظهر

مرد بودن با اعتبار reinvigorating جو بایدن پیشنهاد ریاست جمهوری می گوید حمایت خود را است که با داشتن اثر مثبت او در نظر گرفته شده.

خانه اکثریت شلاق جیم Clyburn از ایالت کارولینای جنوبی گفت: در MSNBC سه شنبه شب بود که او “در تلاش برای ایجاد یک موج برای جو بایدن” زمانی که او به معاون سابق رئیس جمهور حمایت خود را درست قبل از روز شنبه گذشته کارولینای جنوبی اولیه.

Clyburn می گوید نتیجه این شد فقط به عنوان او می خواهم امیدوار: بایدن موفق به کسب یک پیروزی قاطع که ترجمه شده به حرکت برای تقویت مبارزات انتخاباتی خود را از طریق سوپر شنبه مسابقات. در این روز که به دنبال پیت Buttigieg و ctq به پایان رسید خود را به مناقصه و حمایت بایدن.

Clyburn مبارزه برای بایدن روز شنبه در کارولینای شمالی و می گوید او ثبت robocalls در متحده از جمله تنسی و آلاباما و آرکانزاس است.

Clyburn می گوید او احساس می کند “مردم پیام.”

8:50 بعد از ظهر

جو بایدن برنده مینه سوتا دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه. دولت 75 نمایندگان در خطر است.

ایالت مینه سوتا ctq را خروج ناگهانی از ریاست جمهوری به برنی ساندرز ناگهانی فرصت برای قفل کردن صفحه اصلی وزارت امور خارجه در سه شنبه. به جای بایدن برنده دولت پس از دریافت Klobuchar را تایید.

ساندرز به راحتی برنده سوتا قفقاز در سال 2016 است و بزرگ و با انگیزه مترقی پایه در دولت جبران Klobuchar را فرض صفحه اصلی-field استفاده در یک مسابقه بود که به طور فزاینده ای به عنوان دیده می شود تنگ او کاهش یافته است دوشنبه.

بایدن همچنین برنده, تنسی, آلاباما, اوکلاهما, کارولینای شمالی و ویرجینیا است. برنی ساندرز برنده ورمونت و کلرادو است.

8:30 p. m.

جو بایدن برنده تنسی دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه. دولت 64 نمایندگان در خطر است.

مرگبار شبانه گردباد با تاخیر شروع از سه شنبه ریاست جمهوری رای گیری اولیه در نشویل و دیگر تنسی, شهرستان, ترغیب مقامات انتخابات به رای دهندگان تغییر مسیر از برخی از حوزه های رأی گیری به صورت متناوب مکان.

در یک وضعیت که در آن خواهان برگزاری هر عمده انتخاب اتاق از جمله هفت تن از نه کنگره صندلی دموکراتیک رای گیری اولیه پایه دارای سابقه بودن متوسط بیشتر از آن از کشورهای دیگر است.

بایدن همچنین برنده, آلاباما, اوکلاهما, کارولینای شمالی و ویرجینیا است. برنی ساندرز برنده ورمونت و کلرادو است.

8:10 بعد از ظهر

جو بایدن برنده اوکلاهما دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه.

دولت 37 نمایندگان در خطر است.

ایالت ورمونت برنی ساندرز برنده اوکلاهما دموکراتیک اولیه در سال 2016 در برابر هیلاری کلینتون ،

8 p. m.

برنی ساندرز برنده کلرادو دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه. دولت 67 نمایندگان در خطر است.

آن را کلرادو اول ریاست جمهوری اولیه در 20 سال و ساندرز’ پیروزی نشان می دهد که چقدر حزب دموکرات می تواند جذب مستقل هنوز هم بزرگترین رای گیری بلوک در یک دولت است که نقل مکان کرد و بیشتر به سمت چپ در انتخابات اخیر.

کلرادو برگزار شد انتخابات مقدماتی از سال 1992 تا 2000 و پس از آن کاهش یافته و آنها را به صرفه جویی در پول. در سال 2016 رای دهندگان به تصویب برقراری مقدماتی پس از شکایت در مورد انجمن سیستم از هزاران نفر از حوزه جلسات برای شروع انتخاب کاندیداهای ریاست جمهوری.

ساندرز شکست هیلاری کلینتون در دولت 2016 دموکرات قفقاز و او را حفظ کرده است و مشتاق پایه در کلرادو بوده است.

Democratic presidential candidate former New York City Mayor Mike Bloomberg speaks at a primary election night campaign rally Tuesday, March 3, 2020, in West Palm Beach, Fla. (AP Photo/Lynne Sladky)

دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ صحبت می کند و در یک انتخابات اوليه شب کمپین تجمع روز شنبه, مارس 3 سال 2020 در وست پالم بیچ فلوریدا. (AP Photo/Lynne Sladky)

7:40 بعد از ظهر

دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایک بلومبرگ است با تمرکز بر روی کلید نوسان ایالت فلوریدا حتی به عنوان رای در روز سه شنبه مسابقات هنوز در حال بازیگران و شمارش.

این میلیاردر که اجتناب اوایل نامزدی مسابقات می گوید جمعیت مشتاق در وست پالم بیچ “برنده شدن در ماه نوامبر شروع می شود با فلوریدا.” که دولت اصلی است 17 مارس است.

بلومبرگ به ثمر رساند و یک پیروزی در ساموآ آمریکا در روز سه شنبه هر چند او هنوز برای برنده شدن هر متحده است.

او می گوید: “مهم نیست که چگونه بسیاری از ما برنده امشب ما انجام داده اند چیزی که هیچ کس دیگری فکر می کردم ممکن بود.” او می گوید که شاهکار رو به افزایش بود “از 1% در انتخابات به عنوان یک مدعی برای نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری.”

بلومبرگ صرف 500 میلیون دلار از پول خود را در کمپین های تبلیغاتی.

7 p. m.

جو بایدن برنده آلاباما دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه. دولت 52 نمایندگان در خطر است.

سیاه رای دهندگان نگه نوسان در دولت دموکراتیک رای دهندگان و بایدن و مایک بلومبرگ تقسیم تاییدیه از دولت بزرگترین سیاه و ائتلاف های سیاسی. آلاباما نیو ساوت ائتلاف حمایت بایدن و آلاباما دموکراتیک کنفرانس پشتیبانی بلومبرگ.

بایدن همچنین برنده ویرجینیا و کارولینای شمالی در حالی که برنی ساندرز برنده اصلی را در خانه اش در ایالت ورمونت است. رای گیری است که هنوز هم در جریان است در جای دیگر در این کشور از جمله کالیفرنیا, شب, بزرگترین جایزه است.

6:57 بعد از ظهر

سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ و تشکر. Tulsi Gabbard از هاوایی به دست آورد خود را برای اولین بار نمایندگان با تشکر American Samoa.

این جزیره دارای شش دموکراتیک نمایندگان و جلسه اهدا پنج به بلومبرگ و یکی به Gabbard که شد از هاوایی است.

بلومبرگ کردم تقریبا نیمی از آرا توسط Gabbard را 29 درصد است. برنی ساندرز جو بایدن و سناتور الیزابت وارن تمام شد و زیر 15% آستانه گفت: جزیره, حزب, مدیر اجرایی اندرو Bergquist.

6:50 بعد از ظهر

یک خوش بین الیزابت وارن اصرار دموکراتیک رای دهندگان به بازیگران برگه های رای است که آنها را “افتخار” به جای گوش دادن به صاحب نظران سیاسی.

در یک تجمع در دیترویت در روز سه شنبه شب سناتور ماساچوست می گوید: “پیش بینی شده است وحشتناک کسب و کار” و تشویق مردم به رای دادن خود را با “قلب است.” وارن تا به حال فقیر و نمایش آن در سال های اخیر مسابقات توسط ایالت ورمونت برنی ساندرز و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

مردم هنوز رای گیری در بسیاری از سوپر شنبه متحده در سراسر کشور است. میشیگان اولیه هفته آینده است و وارن برنامه ریزی شده است بازگشت از سفر را برای جمعه.

یک مصمم وارن می گوید: او را شکست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و هنوز هم در حال اجرا است چرا که او معتقد است که او را بهترین رئیس جمهور. او می گوید: “شما نمی توانید آنچه شما لازم نیست برای مبارزه با. من در این مبارزه است.”

6:40 بعد از ظهر

جو بایدن برنده کارولینای شمالی دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه.

دولت 110 نمایندگان در خطر است و یکی از نوسان متحده برای سال 2020 انتخابات.

بایدن همچنین برنده ویرجینیا اولیه در حالی که برنی ساندرز برنده اصلی را در خانه اش در ایالت ورمونت است.

رای گیری است که هنوز هم در جریان است در جای دیگر در این کشور از جمله کالیفرنیا, شب, بزرگترین جایزه است.

6:35 بعد از ظهر

جو بایدن می گوید او “خوش” در نور بودن پیش بینی برنده ویرجینیا اولیه روز سه شنبه.

کمپین در کالیفرنیا در یک مطالعه در شرق لس آنجلس, ضیافت سابق معاون رئیس جمهور می گوید که خبرنگاران او “احساس خوب” و “ما قصد داریم برای انجام این کار به خوبی در برخی از کشورهای دیگر نیز هست.”

بایدن پیش بینی شده بود را به نفع خود ویرجینیا نیز انتظار می رود انتخابات پارلمانی میدان نبرد توسط یک حاشیه گسترده ای بیش از ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز.

پیروزی در ویرجینیا که در آن حدود یک چهارم از رای دهندگان این است که آمریکایی های آفریقایی تبار می آید بر روی پاشنه از بایدن را فرمانده پیروزی در اولیه روز شنبه در کارولینای جنوبی, این آزمون برای اولین بار از حمایت در میان رای دهندگان سیاه.

6:18 بعد از ظهر

برنی ساندرز برنده ورمونت دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه.

ورمونت دارای 16 نمایندگان در خطر است و ساندرز’ صفحه اصلی دولت است. در سال 2016 ساندرز برنده بیش از 85 درصد از مقدماتی حزب دموکرات برای شرکت در مسابقه در برابر هیلاری کلینتون ،

ساندرز است که برگزاری یک انتخابات شب تجمع در دره چاپلین fairgrounds در اسکس جانکشن.

6 p. m.

واشنگتن — جو بایدن برنده ویرجینیا دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه.

پیروزی خود را می آید به عنوان نظر سنجی شروع به نزدیک در برخی از ایالت در روز سه شنبه. رای گیری در جریان است در جای دیگر در این کشور از جمله کالیفرنیا, شب, بزرگترین جایزه است.

ویرجینیا 99 نمایندگان در خطر است. آن در نظر گرفته شده است یک tossup دولت است که به طور فزاینده ای در حال حرکت به سمت چپ.

نتایج مقدماتی حزب دموکرات در ایالت ویرجینیا با آن متنوع انتخاباتی, زمین, روستایی, شهری و حومه رای دهندگان می تواند یک شاخص کلیدی که دموکرات انتخاب خواهد شد به چهره رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>