نرم افزار AI با هم کار کنند برای ارائه سریع در خانه ارزیابی coronavirus خطر

Category: وب وایر Comments: No comments

یک coronavirus برنامه همراه با هوش ماشین به زودی فعال کردن یک فرد برای دریافت یک در خانه ارزیابی ریسک بر اساس آنها چگونه احساس می کنید و جایی که آنها بوده ام در حدود یک دقیقه و مستقیم آن تلقی می شود در معرض خطر ابتلا به نزدیکترین قطعی مرکز آزمایش محققان می گویند.

آن نیز کمک خواهد کرد ارائه محلی و مقامات بهداشت عمومی با اطلاعات زمان واقعی در حال ظهور جمعیتی از کسانی که بیشتر در معرض خطر ابتلا به کروناویروس به طوری که آنها بهتر می تواند هدف پیشگیری و درمان ابتکارات کالج پزشکی جورجیا محققان در مجله گزارش کنترل عفونت و بيمارستان اپیدمیولوژی.

“ما می خواستیم برای کمک به شناسایی افرادی که در معرض خطر بالا برای coronavirus کمک به تسریع دسترسی به غربالگری و مراقبت های پزشکی و کاهش گسترش این بیماری های عفونی می گوید:” دکتر ارنی S. R. Srinivasa Rao مدیر آزمایشگاه به صورت تئوری و مدلسازی ریاضی در MCG بخش از بیماری های عفونی در آگوستا دانشگاه و نویسنده مسئول مطالعه.

رائو و همکاری نویسنده دکتر خوزه وازکوئز رئیس میکروگرم بخش از بیماری های عفونی در حال کار با توسعه دهندگان برای نهایی کردن این برنامه است که باید در عرض چند هفته و رایگان خواهد بود چرا که این آدرس بهداشت عمومی نگرانی است.

این نرم افزار را افراد بپرسید که در آن زندگی می کنند; دیگر جمعیتی مانند جنسیت و سن و نژاد و در مورد اخیر در تماس با یک فرد شناخته شده به کروناویروس یا که سفر به مناطق مانند ایتالیا و چین با شیوع نسبتا بالای این عفونت ویروسی در 14 روز گذشته.

همچنین سوال در مورد علائم شایع عفونت و خود مدت از جمله تب ، سرفه ، تنگی نفس و خستگی و خلط تولید و سردرد و اسهال و ذات الریه. آن را نیز فعال کردن مجموعه ای از اطلاعات مشابه برای کسانی که زندگی با فرد اما که نمی تواند با پر کردن خود را بررسی.

هوش مصنوعی خواهد شد و سپس با استفاده از یک الگوریتم رائو توسعه یافته به سرعت در حال ارزیابی فرد اطلاعات و ارسال آنها را ارزیابی ریسک — هیچ خطر خطر متوسط یا بالا خطر و هشدار به نزدیکترین مرکز با تست توانایی است که یک بررسی سلامت است که به احتمال زیاد مورد نیاز است. اگر بیمار قادر به سفر به نزدیکترین مرکز اطلاع داده خواهد شد نیاز به یک تلفن همراه بررسی سلامت و ممکن است از راه دور تست.

جمعی اطلاعات بسیاری از افراد را کمک سریع و دقیق شناسایی مناطق جغرافیایی از جمله شهرها, استان ها, شهرها و روستاهای, که در آن ویروس در گردش است و خطر نسبی در این منطقه پس از مراقبت های بهداشتی امکانات و ارائه دهندگان خدمات بهتر می تواند آماده سازی منابع که ممکن است مورد نیاز رائو می گوید. آن نیز کمک خواهد کرد محققان اطلاعات بیشتر در مورد چگونه این ویروس در حال گسترش است, محققان می گویند.

هنگامی که برنامه آماده است آن را زنده روی augusta.edu دامنه و به احتمال زیاد در فروشگاه برنامه در iOS و سیستم عامل آندروید.

این ضروری است که ما ارزیابی مدل های رمان در تلاش برای کنترل گسترش ویروس رائو و وازکوئز نوشتن.

فن آوری می تواند کمک به سریع تر شناسایی موارد ممکن است و کمک های مداخله به موقع آنها می گویند با توجه به کروناویروس برنامه می تواند به راحتی با اقتباس از دیگر بیماری های عفونی. دسترسی و سرعت برنامه همراه با هوش ماشین به معنی آن نیز می تواند مورد استفاده برای غربالگری هر کجا که جمعیت زیادی جمع آوری مانند رویدادهای ورزشی مهم.

در حالی که علائم مانند تب و سرفه هستند یک شبکه گسترده ای از آنها نیاز به از دست ندهید بیماران Vazquez یادداشت ها.

“ما در حال تلاش برای کاهش قرار گرفتن در معرض از افرادی که بیمار هستند به افرادی که بیمار می گوید:” Vazquez. ما همچنین می خواهم به اطمینان حاصل شود که افرادی که آلوده به یک تشخیص قطعی و دریافت مراقبت های حمایتی آنها ممکن است نیاز به او می گوید.

در حالی که تاکید بر این که این عفونت با کروناویروس است نه یک بیماری همه گیر— تعریف شده توسط سازمان بهداشت جهانی به عنوان در سراسر جهان گسترش یک بیماری جدید متعدد از جمله آنفولانزا بیماری های همه گیر مانند HINI یا آنفولانزای خوکی در آن مردم خود را در معرض یک ویروس که برای آنها هیچ ایمنی — “این است آنچه شما باید انجام دهید با بیماری های همه گیر” می گوید: Vazquez. “شما نمی خواهید به افشای یک فرد آلوده به یک مثلا فرد است.” اگر مشکلات با عفونت باقی بماند و رشد درایو از طریق تست سایت ممکن است یکی دیگر از نیاز او می گوید.

محققان امیدوارم که این به راحتی در دسترس روش برای ارزیابی یک فرد در معرض خطر را در واقع کمک به سرکوب هر گونه توسعه هراس یا نگرانی بی مورد بیش از coronavirus یا COVID-19.

“مردم نمی خواهد که به صبر برای بیمارستان ها به صفحه نمایش آنها را به طور مستقیم می گوید:” رائو. “ما می خواهیم برای ساده کردن زندگی مردم و آرام کردن نگرانی های خود را با گرفتن اطلاعات به طور مستقیم به آنها است.”

اگر نگرانی در مورد کوروناویروس باعث شد بسیاری از مردم به نشان می دهد تا در بیمارستان ها که بسیاری از آنها در حال حاضر در ظرفیت با آنفولانزا موارد, آن را بیشتر پایمال کسانی که امکانات و افزایش قرار گرفتن در معرض بالقوه برای کسانی که می آیند می گوید: Vazquez.

آزمون coronavirus که شامل یک سوراخ بینی و دهان گرد و خاک و انجام تجزیه و تحلیل در حال حاضر بیشتر به طور گسترده ای توزیع شده توسط CDC و غذا و دارو نیز اجازه داده است به برخی از پیچیده تر labs, به خصوص کسانی که در حوزه دانشگاهی و مراکز پزشکی مانند آگوستا مرکز پزشکی دانشگاه به استفاده از روش خود را به دنبال نشانه ای از عفونت ویروسی است که بیمارستان خواهد بود به دنبال.

به عنوان این هفته حدود 90000 موارد coronavirus گزارش شده در 62 کشور چین با داشتن بیشترین موارد است.

CDC و WHO می گویند که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید به دست آوردن تاریخ دقیق سفر از افراد در حال ارزیابی با تب حاد و بیماری تنفسی. آنها همچنین توصیه های در محل برای چگونه برای جلوگیری از گسترش این بیماری در حالی که درمان بیماران است.

در حال حاضر زمانی که مردم در حال حاضر به عنوان مثال در بخش اورژانس در AU مرکز پزشکی با نگرانی در مورد ویروس آنها در آورده و توسط یک ورودی جداگانه و همراهی به یک فشار منفی در اتاق های کارکنان در لباس منطبق مناسب در هر CDC پروتکل Vazquez می گوید. از امروز همه کسانی که ارائه شده در AU مرکز پزشکی آزمایش منفی او می گوید.

رائو نیز یک استاد در این بخش از اقتصاد بهداشت و مدل سازی در MCG گروه جمعیت بهداشت و درمان علوم است.

جزئیات این مطالعه منتشر شده در اینجا: https://www.cambridge.org/core/services/aop-cambridge-core/content/view/7151059680918EF9B8CDBCC4EF19C292/S0899823X20000616a.pdf/identification_of_covid19_can_be_quicker_through_artificial_intelligence_framework_using_a_mobile_phonebased_survey_in_the_populations_when_citiestowns_are_under_quarantine.pdf

و یا در اینجا: https://www.cambridge.org/core/journals/infection-control-and-hospital-epidemiology/article/identification-of-covid19-can-be-quicker-through-artificial-intelligence-framework-using-a-mobile-phonebased-survey-in-the-populations-when-citiestowns-are-under-quarantine/7151059680918EF9B8CDBCC4EF19C292

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>