دادگاه تجدید نظر را رد میکند سابق Ecclesia جمهور پاریس اعاده دادرسي درخواست

Category: آرکانساس Comments: No comments

فایت — یک دادگاه تجدید نظر فدرال نمی خواهد کمک مالی یکی دیگر از دادرسی در تجدید نظر از Oren پاریس III سابق Ecclesia کالج جمهور که التماس گناه در پس زدن طرح مربوط به دولت سابق بهداشت ، جان جنگل.

دادگاه رد پاریس’ درخواست می ایستد.

دادگاه رد درخواست به rehear در این مورد در دو-حکم نماز جمعه.

پاریس از اسپرینگدیل پرداخت رشوه به بعد-دولت ایالت جان جنگل و پس از آن دولت Rep. میکا نیل هر دو اسپرینگدیل در ازای $550,000 در کمک مالی دولت به Ecclesia از سال 2013 تا 2015. رشوه بودند روت از طریق مشاوره کسب و کار از Randell شلتون جونیور, یک دوست از جنگل و پاریس.

پاریس در حال گذراندن سه سال زندان فدرال حکم در یک اتهام توطئه است. جنگل و شلتون جونیور جذاب هستند اعتقادات خود را به همان دادگاه ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای 8 مدار تا حد زیادی در همین زمینه. نیل در حال حاضر در خدمت یک سال حبس در منزل بازداشت و به نقش خود. او در همکاری با محققان.

نیل التماس کرد گناه را به یک تعداد از توطئه است. جنگل و شلتون متهم به چند اتهام فساد مالی مه 3 سال 2018 است. جنگل است که در خدمت به 18 سال حبس. شلتون در حال گذراندن شش سال است.

پاریس استعفا داد به عنوان رئیس جمهور Ecclesia و التماس کرد گناه را به یک تعداد از توطئه در مارس 4, 2018, فقط قبل از محاکمه او با شلتون و جنگل بود برای شروع. او موافقت کرد به اعتراف به گناه در وضعیت او مجاز به تجدید نظر بر اساس یک FBI محقق اقدامات است.

عامل رابرت Cessario از FBI محو هارد دیسک از یک لپ تاپ استفاده می شود به جمع آوری و ارسال الکترونیکی فایل ها را به وکلای مدافع در مورد. او تا به حال روی هارد دیسک پاک کردن حرفه ای و سپس محو آن خود را قبل از تبدیل آن به محققان پس از دفاع وکیل مدافع کشف کرد که او تا به حال انتقال تمام فایل های.

Cessario اقدامات ظاهر در جلسات پیش از محاکمه در مورد. پاریس تصمیم به اعتراف به گناه پس از محاکمه قاضی حکم علیه متهمان حرکات به رد اتهامات بیش از Cessario را عمل می کند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>