Aqualicious کارشناسی ارشد شنا باشگاه به تازگی به پرداخت ادای احترام به دیرین عضو آنتونی Stott. اگر چه شرایط از مرگ آنتونی باقی می ماند مشخص نیست و پلیس محرمانه سه نفر بازداشت و ضرب و شتم او را برای بیش از شش ساعت در 10 فوریه. ظاهرا پس از فرار یک کامیون رخ داد او را در نزدیکی بزرگراه و درگذشت او در صحنه است.

یک سر پشم ونخ راه راه دادگاه شنیده می شود که به تازگی بریزبن, معلم مدرسه رفت و به یک Cudgera نهر اموال مردم او را نمی دانم. ساکنین از اموال محرمانه او وارد ملک shoeless, نامنسجم و مسلح با چاقو. آنها ادعا می کنند که او را وابسته به یک صندلی به زور اعتراف که چرا او وجود دارد.

تبلیغات

پلیس ادعا می کنند آنها bashed آنتونی با یک باشگاه گلف در طول شش و نیم ساعت آنها او را بازداشت کردند. آنها همچنین زمان عکس از پریشان مرد بر روی یک تلفن همراه.

بعد از یک نیمه تریلر زده و او را کشته در بزرگراه.

پلیس سپس خود را پیدا نقره ای BMW رها شده در بزرگراه ها چند ساعت پیش از آن.

دو ادعا مهاجمان شده اند remanded بدون وثیقه در حالی که یک سوم شد و به قید وثیقه آزاد شد با شرایط سخت.

Aqualicous ادای احترام

Aqualicious فراگیر شنا, تیم ملی, استقبال شناگران از تمام توانایی ها و باز است به دوستان و اعضای همجنس و فراجنسیتی جامعه است.

ول آنتونی Stott

عزیز Aqualicious اعضای گذشته و حال

آن را با غم و اندوه عمیق است که ما به شما بگویم که آنتونی Stott غم انگیز در گذشت در اوایل این هفته.

آنتونی بود و دیرینه عضو Aqualicious. پس از پیوستن به این باشگاه در سال 2012, Anthony کمک هم به عنوان یک داوطلب و یک رقیب برای این باشگاه است و او خواهد بود بسیار متاسفانه از دست رفته توسط همه کسانی که او را می دانستند.

ما می خواهیم به بیان عمیق ترین همدردی خود را به خانواده و همه کسانی که او را می دانستند.

او به خوبی دوست داشت عضو این باشگاه خواهد بود و به شدت از دست رفته توسط همه ما است.

ممکن است او در آرامش استراحت.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im