معمار می شود دانشگاه آرکانزاس’ اولین SEC استاد از سال

Category: آرکانساس Comments: No comments

فایت — آخرین افتخار برای دانشگاه آرکانزاس فایت استاد و معمار Marlon بلکول می آید با یک $20,000 حق یا مزد اموزگار از کنفرانس جنوب شرقی.

بلکول در روز دوشنبه اول شد UA عضو هیات علمی نام SEC استاد از سال جایزه ایجاد شده در سال 2012.

علمی بالا افسران در ثانیه عضو مدارس تصمیم گیری در این جایزه انتخاب از هر مدرسه برنده SEC هیات علمی جایزه دستاورد که شامل 5000 حق یا مزد اموزگار از کنفرانس ورزشی. در مجموع حدود 14,000 تمام وقت شاغل اعضای هیات علمی تدریس در 14 ثانیه و مدارس و با توجه به این کنفرانس است.

افتخار می آید پس از بلکول در ماه دسامبر برنده برترین جایزه معماری سال 2020 مدال طلا از موسسه آمریکایی معماران.

بلکول, 63, تا به تدریس در UA از سال 1992 و در حال حاضر یک استاد برجسته و E. پری جونز صندلی در معماری.

“سهم او در زمینه معماری و فداکاری را به دانش آموزان و خدمت به دانشگاه و جامعه هستند واقعا فوق العاده,” UA صدراعظم جو Steinmetz در بیانیه ای گفت. “او موفق به دریافت بالاترین افتخار خود را در این زمینه به عنوان یک معمار حرفه ای در حالی که ارائه تغییر زندگی فرصت هایی برای دانش آموزان از طریق آموزش معماری.”

بلکول به مدت شش سال به رهبری بخش معماری در UA. در بیانیه او به نام جایزه “یک افتخار بزرگ” و “واقعا غیر منتظره.”

“من یک مقدار زیادی از کار را به آموزش و به تلاش خوب همکاران در دانشگاه در انواع نقش ها. پس برای دیدن این آموزش و خلاق تحقیقات هم به رسمیت شناخته شده — که بسیار نادر است برای من. معمولا آن را یک یا دیگر” بلکول گفت.

پیتر MacKeith رئیس UA پری جونز دانشکده معماری و طراحی در یک بیانیه ستایش بلکول به عنوان “معمار ایده آل-مربی.”

بلکول “تبدیل کرده و یک نسل از آرکانزاس معماران در حال حاضر تمرین تدریس و خدمت به جوامع سراسر کشور” MacKeith گفت. “مدرسه مفتخر به پشتیبانی Marlon برای نزدیک به 30 سال است و ممتاز با حضور خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>