Ragtime های وسیع موسیقی اقتباس از E. L. Doctorow را 1975 رمان به همین نام به نظر می رسد این نوع از تولید که ارگنتا جامعه تئاتر را با جدیت جلوگیری از. پس از همه, این موسیقی که به عرضه در برادوی در اواخر 1990s است عظیم بازیگران از شخصیت های پوشش سه گروه مجزا – ثروتمند سفید خانواده در نیویورک آفریقایی-آمریکایی ها در هارلم و مهاجران پیاده در جزیره الیس – و شامل زندگی واقعی شخصیت های هری هودینی به Emma Goldman به بوکر تی واشنگتن است.

ارگنتا تولید Ragtime با استفاده از متوسط آن مرحله به نفع خود. با یک ارکستر زنده پنهان از چشم و یک تعداد قابل توجه اجرای Ragtime رژه از اوایل قرن 20 زندگی را احساس نمی کند خفیف و یا فریب خورده در این مرحله کارگردان Vince Insalaco. این برنامه اشاره می کند که این بازیگران Ragtime شماره عظیم 35 با یک خدمه بیش از 50. نشان می دهد که نه پایین کشیده و به جای حرکت در یک ثابت و مربوط به سرعت چشمگیر feat با توجه به تعدادی از صحنه های در حال حرکت از جزیره الیس به آتلانتیک سیتی و بسیاری از مکان های دیگر. آن را هم باید گفت که Ragtime شاید قوی ترین بازیگران از کودکان نوازندگان به آمار یک مرحله در این زمینه در مدتی.

ارمیا هرمان هیچ چیز کوتاه مغناطیسی به عنوان Coalhouse واکر جونیور جادوگر ragtime موسیقی پیانو و بعد از شکنجه رقم نژادی و بی عدالتی است. به “سارا چشم های قهوه ای” دونفری بین Coalhouse و سارا (بازی با قلب غم انگیز احساسات توسط Satia اسپنسر) است که لحظه ای از زیبایی (و اندوه) که تا چند نشان می دهد قادر به رسیدن به.

گرگ رابینسون می دهد outsized عملکرد Tateh های مهاجر هنرمند با یک دختر او نمی تواند از دست بدهند چرا که آنها با هم گره خورده با طناب. آن را شجاعانه به نوبه خود است که می تواند رفته اند ریل و در عین حال رابینسون آن را نگه می دارد با هم و باعث می شود ما احساس شخصیت او را بالا و پایین. کارن Q. کلارک است و عاطفی مرکز Ragtime و او کاملا چند دوست داشتنی تکنوازی در طول شب.

این لباس توسط صدفی سالن و دو لایه باز فضای تعیین شده توسط Jimi Brewi (توسط یک نقاشی پرچم آمریکا توسط ویلیام Greenup) کمک به مجموعه ای از اعتماد به نفس تن. به غیر از برخی از مبهم مرحله بندی نسبت به پایان Ragtime یک تجربه غنی نشان میدهد که چگونه از طریق نافذ همکاری تئاتر می تواند روشن مشکل ما گذشته است که طنین انداز است که به شدت در حال حاضر ما.

Ragtime همچنان روی صحنه, 7 p. m. روز شنبه-پنج شنبه, 7:30 p. m. دوشنبه و سه شنبه در ارگنتا جامعه تئاتر 405 Main St., North Little Rock. برای بلیط و اطلاعات تماس (501) 353-1443 و یا بازدید argentacommunitytheater.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im