آرژانتین COVID-19 – در COFCO مردم حفاظت کلیدی برای سالم زنجیره تامین

Category: وب وایر Comments: No comments

این کشور آمریکای لاتین است که بزرگترین صادر کننده آرد سویا و روغن. هر گونه اختلال قابل توجهی می تواند بسیار گسترده عواقب برای امنیت غذایی در سراسر جهان است.

آرژانتین است که در وسط برداشت این فصل سویا و ذرت و تاسیسات برای کشاورزان و یک منبع مهم ارز خارجی برای اقتصاد کشور است.

بازرسی سلامت آهسته جاده ها و بنادر در حالی که ملی مستند از مارس 20 نگه می دارد بسیاری از کارکنان در صفحه اصلی. اکثر COFCO کارکنان که از خانه کار می کند نیاز به اقدامات فوق العاده ای برای اطمینان از ایمنی و حفاظت.

هوگو Acerbo, بهداشت و ایمنی مدیر برای COFCO آرژانتین می گوید آن است که به لطف تعهد مدیریت کارخانه و تیم عملیات این وضعیت تحت کنترل است.

“این یک تعهد بزرگ که نیاز به همه مردم با هم کار کنند “او می گوید. “اما اگر ما حفظ تیم ما سالم حفظ خوب داخلی و خارجی ارتباطات و ادامه اقدامات پيشگيرانه عملیات ما را حفظ خواهد کرد به عنوان به خوبی.”

“ما یک بخش مهمی از جهانی عرضه مواد غذایی زنجیره ای و در حال حاضر بیش از همیشه ما نیاز به نگه داشتن آن رفتن” او می افزاید.

سازگاری با جامعه نرمال

این مستند تا به حال نه یک اثر عمده ای بر COFCO دولت پس از COFCO دفتر کارکنان همچنان به کار از خانه.

در COFCO گیاهان, با این حال, حرارت چک در حال حاضر اجباری برای همه کارکنان و رانندگان و بازدید کنندگان است. کارکنان با استفاده از مواد ضد عفونی کننده اسپری های ضد عفونی کننده دست و دستکش. و برخی از پوشیدن ماسک محافظ به عنوان به خوبی.

برای کارکنان است که تماس با خارج از COFCO دیگر اقدامات مورد نیاز هستند. در بنادر خوشه در اطراف شهر روساریو آرژانتین محصول-صادرات hub بر روی رودخانه پارانا هیچ COFCO کارمند مجاز به هیئت مدیره هر کشتی و یا در تماس نزدیک با خدمه. همه کامیون ها ضد عفونی پس از تخلیه در بندر و پایانه های.

رانندگان این کامیون ها هستند و نه شاغل COFCO اما آنها یک پیوند حیاتی در حمل و نقل دانه سویا و ذرت به COFCO پردازش گیاهان و پایانه های. فردی در تماس است که اغلب غیر قابل اجتناب از اسناد رد و بدل شده در طول زنجیره تامین همراه با ارزش کالا. علاوه بر این با استفاده از دنده محافظ مانند دستکش COFCO کارکنان و همچنین کار با آیفون و با استفاده از دیگر “بدون تماس” ارتباط که در آن ممکن است.

ماه گذشته سازمان غذا و کشاورزی سازمان گفت: اختلال در زنجیره تامین جهانی تبدیل خواهد شد بیشتر قابل رویت در آوریل و مه به عنوان COVID-19 دهید قرنطينه حمل و نقل محدودیت و کمبود نیروی کار.

“هیچ کس نمی داند زمانی که اورژانس به پایان خواهد رسید. اما تا زمانی که یک راه حل پیدا شده است COFCO را مردم-اولین رویکرد برای حفاظت از آن زنجیره تامین برای آرژانتینی سویا و ذرت گفت:” هوگو Acerbo.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>