آرکانزاس فعالیت های انجمن در دولت نهایی هنوز در

Category: آرکانساس Comments: No comments

آرکانزاس فعالیت های انجمن اعلام کرد شنبه شب که 2020 ایالتی آرکانزاس, مدرسه بسکتبال قهرمانی هنوز در حال برنامه ریزی برای شروع پنج شنبه در چشمه های آب گرم با وجود ملی گسترش coronavirus.

AAA در انتشار اخبار گفت که این کار از نزدیک با آرکانزاس وزارت آموزش و پرورش دفتر والی و آرکانزاس وزارت بهداشت برای اطمینان از تمام اقدامات مناسب صورت گرفته در طول نهایی.

ورزشی کانون و چشمه های آب, مرکز همایش که شامل بانک OZK عرصه مشغول به کار هستند در رابطه به مطمئن شوید که ساختمان بررسی و تمیز قبل از هر جلسه.

پنج شنبه برنامه ویژگی های چهار بازی با اولین بازی آغاز و در ظهر بین ویولا و کربی برای کلاس 1A دختران عنوان شده است. بازی های دیگر شامل کلاس 1A پسران در 1:45 p. m. (Izard شهرستان در مقابل نوادا) کلاس 2A دختران در 6 p. m. (Quitman مقابل ملبورن) و کلاس 2A پسران در 7:45 p. m. (انگلستان مقابل ارل). چهار بازی در حال برنامه ریزی برای جمعه و شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>