آرکانزاس مرکز هنرهای furloughs 36 درصد از کارکنان

Category: آرکانساس Comments: No comments

آرکانزاس مرکز هنرهای اتحاد furloughed بیش از یک سوم از آن کارکنان تمام وقت از طریق حداقل 18 مه به عنوان بودجه خشک در میان جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس مقامات جمعه اعلام کرد.

کوچک سنگ موزه هنرهای زیبا و مدرسه را ادامه پرداخت furloughed کارکنان سلامت مزایای بیمه و بازنشستگی سهم, مقامات گفت.

به مرکز هنرهای لغو آن بهار مدرسه هنر ترم اما متعهد به پرداخت دانشکده از طریق سه ماهه با توجه به انتشار اخبار. که برابر است با حدود 150.000 دلار کاهش در درآمد بالای $233,333 کاهش در حمایت از شهر لیتل راک که به تازگی قطع بودجه آن است.

کاهش شده اند به مرکز هنرهای سالانه بودجه عملیاتی و بودجه و زیان هنوز نهفته طرح را بیش از این موزه ستاد برآورد $128 میلیون, پروژه, مقامات گفت.

“این به ویژه مهم در تاریخ [مرکز هنرهای] به ما تعادل ما سالانه بودجه برنامه نویسی با ساختمان پروژه ساخت و ساز و سرمایه کمپین” رئیس جمهور هیئت مدیره مریت دایک گفت: در بیانیه چاپ. “میلیون ها دلار دولتی و خصوصی و هزاران ساعت شده اند سرمایه گذاری به ساخت و ساز جدید [مرکز هنرهای].”

کارکنان مشغول به کار در خارج از موقت ستاد در ریوردیل. روز جمعه اعلام کرد که 36 درصد از کارکنان آن خواهد بود furloughed بدان معنی است که 15 نفر از کارگران تحت تاثیر قرار گفته است.

اعلام نشده شامل جزئیات در مورد کارکنان پاره وقت که بالغ بر حدود 40 عنوان از تابستان گذشته.

مرکز هنرهای مدیر اجرایی ویکتوریا رامیرز روز جمعه گفت غیر انتفاعی آرکانزاس مرکز هنرهای بنیاد حمایت به موزه شده است را کاهش دهد. پایه و اساس کنترل وقف که از آن مسائل در حدود 2.4 میلیون سال در کمک های مالی به موزه. مقامات گفت: “نوسانات بازار سهام” نسبت به این بیماری همه گیر کوروناویروس را تحت تاثیر وقف.

“در طول این زمان نامشخص آن از اهمیت حیاتی است که ما حفظ اعتماد درآمد برای مرکز هنرهای ارائه شده در سال از طریق ما وقف” گفت: وارن استفنز بنیاد رئیس جمهور هیئت مدیره. “هیئت مدیره بنیاد را ارزیابی سطح حمایت ما می تواند حفظ در حالی که حفظ موقوفه همانطور که ما حرکت به این بحران بی سابقه ای.”

اصلاح: ویکتوریا رامیرز است, مدیر اجرایی, آرکانزاس, مرکز هنرهای. نسخه قبلی این داستان misstated نام خانوادگی او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>