آرکانزاس مرکز هنرهای رایگان ارائه می دهد درس هنر و الهام

Category: آرکانساس Comments: No comments

آرکانزاس مرکز هنرهای در لیتل راک نهم خیابان بسته است برای بازسازی و موقت ریوردیل محل در سابق خارج شده محله بازار در Cantrell جاده بسته شده است به دلیل covid-19.

بنابراین مرکز هنرهای نقل مکان کرد تا ماموریت خود را آنلاین.

“آرکانزاس مرکز هنرهای راه اندازی آرکانزاس مرکز هنرهای تکثير جدید, Facebook, گروه های هنرمند, تظاهرات برجسته از آثار هنری از آرکانزاس مرکز هنرهای پایه و اساس مجموعه تئاتر کودکان و نوجوانان و اجرای قسمت از کار ما در ادامهیک وب اصلی سری” انتشار اخبار از این مرکز می گوید.

موزه مدرسان مدرسه را فیلم برداری ویدئوها از خانه های خود را با ارائه “گام به گام پروژه های هنر.”

برای پیوستن به این باز Facebook, گروه, بازدید, آرکانزاس, مرکز هنرهای Facebook صفحه و یا این لینک را دنبال کنید: facebook.com/groups/AACAmplified.

هنگامی که شما در, شما می توانید بخشی از فعالیت هایی مانند این: “به دنبال فرصت هایی برای خلاق? موزه مدرسان مدرسه را ابداع یک سری از نقشه کشی (یا نقاشی یا مجسمه سازی — ما در حال تلاش نیست که خود را محدود به بیان هنری) دهید را برای شما به مقابله با در خانه. ترک یک عکس از خود پرتره دنیوی’ در نظرات!”

دنیوی همه چیز آسان به آمده در حال حاضر پس از این باید ساده و سرگرم کننده است. و یا حرکت کردن و پیدا کردن یکی دیگر. “شما می توانید به نوبه خود هنر-ساخت یک بازی ؟ موزه مدرسه مدیر دانشیار میراندا جوان (و یک مهمان ویژه) به شما نشان دهد چگونه به بازی بازی خط ناخوانا بازی — با استفاده از مواد شما می توانید در اطراف خانه خود را.”

علاوه بر این برای حفظ جامعه مشغول به مرکز هنرهای آزادی می گوید آن است اهدا دستکش و ماسک و ماسک از منابع خود را به بيمارستان منطقه از جمله 800 ماسک و 900 جفت دستکش به دانشگاه آرکانزاس علوم پزشکی. کارکنان نیز با استفاده از پارچه لوازم دوختن ماسک در خانه برای آرکانزاس مرکزی جانبازان سیستم بهداشت و درمان.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا پیدا کردن اطلاعات بیشتر در فعالیت های بازدید arkansasartscenter.org و یا تماس بگیرید (501) 372-4000.

خانواده در 04/06/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>