آرکانزاس caseload را افزایش می دهد به 165

Category: آرکانساس Comments: No comments

تعداد Arkansans تست مثبت برای coronavirus رسیده یک روز بالا و روز شنبه به عنوان مجموع تعداد موارد در دولت رسیده 165 از جمله 35 ساکنان یک سنگ کوچک خانه سالمندان است.

بین شنبه و یکشنبه بعد از ظهر تعداد کل موارد مثبت گزارش شده توسط وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, افزایش 47.

“این بزرگترین افزایش, اما آن را نیز منعکس شده توسط بیشترین تعداد تست هایی که ما انجام داده بود” رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون گفت: در یک کنفرانس خبری در روز یکشنبه ، “تست خود ادامه خواهد داد به افزایش می دهد و من انتظار موارد مثبت برای ادامه به افزایش نیز هست.”

در مجموع 44 خانه سالمندان کارگران و ساکنان آزمایش مثبت در سه خانه پرستاری از دولت در حال بررسی است گفت: دکتر Nate اسمیت مدیر گروه سلامت.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=85wwopPf-SI]

Briarwood پرستاری و توانبخشی در لیتل راک است که بیشترین تعداد از موارد با 35 ساکنان و شش عضو هیات تست مثبت است.

که از 10 ساکنان و چهار کارکنان که تا به حال آزمایش مثبت از جمعه.

دو نفر دیگر تحت تاثیر امکانات در روستاها از کلی باپتیست وست در پاین بلاف که در آن دو ساکنان آزمایش مثبت و اپل نهر بهداشت و درمان و نوتوانی در سنترتون (آرکانزاس) که در آن یکی از ساکنان آزمایش مثبت است.

دولت در روند تست تمام ساکنان و کارکنان در تمام خانه های پرستاری اسمیت گفت.

گالری: Arkansas Coronavirus 03-22-20

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/323corona/]

اسمیت به نام کارگران در خانه های قهرمانانه.

“آنها واقعا در خط مقدم به عنوان آنجا که پزشکان و پرستاران در بیمارستان” اسمیت گفت.

موارد جدید

مردم باید آزمایش مثبت برای این ویروس در 30 دولتی شهرستانهای از جمله چهار — Columbia, کانوی اتحادیه و Woodruff — که اضافه شد به لیست پنج شنبه.

بیشترین تعداد در Pulaski County, که در آن موارد افزایش 24 به 52 روز یکشنبه.

موارد افزایش یافت و از 22 تا 25 در کلیبرن شهرستان از 19 تا 20 در جفرسون کانتی و از 6 به 9 در گرلند شهرستان است.

فاکنر شهرستان تا به حال در مجموع هفت مورد افزایش حداقل سه نفر از یک روز زودتر و در شهرستان واشنگتن تا به حال پنج افزایش حداقل یکی.

هر یک از این استان ها ذکر شده بود به عنوان یکی از چهار موارد شنبه. که همان دسته دیگر از 24 استان ها با موارد ذکر شده در یکشنبه.

این موارد جدید شامل یک کودک و یا نوجوان 18 ساله یا جوانتر و 30 افراد 65 ساله یا مسن تر. آورده است که تعدادی از کودکان و نوجوانان تا سن 18 سالگی که آزمایش مثبت به 10 و شماره 65سال یا به 62.

نوزده مردم در دولت که آزمایش مثبت تا کنون در بیمارستان بستری شده است از جمله 12 که در بخش مراقبت های ویژه و شش که در ونتیلاتور اسمیت گفت.

زنان را ساخته اند تا 61 ٪ از موارد. هفتاد درصد سفید 18% سیاه و سفید هستند و بقیه به دیگر نژادها او گفت:.

مثبت نتایج آزمون از شنبه بعد از ظهر شامل هشت از وزارت بهداشت و درمان آزمایشگاه و 39 تجاری از آزمایشگاه خارج از دولت است. اضافی 65 آزمون از وزارت بهداشت و درمان آزمایشگاه و 79 تجاری از آزمایشگاه برگشتم منفی است.

اسمیت گفت: تعدادی از تست های منعکس شده از یک “افزایش فوق العاده ای در آزمایشگاه ظرفیت” در وزارت بهداشت و درمان است که در یک زمان تست می تواند فقط پنج یا 10 مورد در هر روز است.

آزمایشگاه کارکنان “مشغول به کار در سراسر ساعت بسیار سخت است و ادامه خواهد داد برای ساخت ظرفیت ما وجود دارد” اسمیت گفت.

دانشگاه آرکانزاس علوم پزشکی همچنین به آغاز طرح خود را در آزمون امروز با امید در نهایت قادر به تست نمونه از به عنوان بسیاری از 700 نفر در روز.

رو به کاهش منابع

در حالی که تست ramping تا هاچینسون گفت: دولت در تلاش است برای دوباره پر کردن آن رو به کاهش عرضه N95 ماسک ماسک و دیگر دنده محافظ برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

هفته گذشته دولت دریافت یک محموله تجهیزات از وزارت بهداشت و خدمات انسانی استراتژیک ملی ذخایر از جمله 27,880 ماسک ماسک و 66,500 فولاد ماسک.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

که به مبلغ 25 درصد از آنچه دولت درخواست شده و آن را “به زودی مورد استفاده قرار گیرد تا” هاچینسون گفت.

اگر چه فرماندار اختصاص داده است 30 میلیون دلار از دولت بودجه تثبیت صندوق اعتماد به خرید بیشتر دنده دولت است که در رقابت با کشورهای دیگر و کشورهای خارجی است.

“ما تدارکات تیم به من می گوید که عرضه bottlenecked,” هاچینسون گفت. “عرضه است فقط کافی در داخل کشور. ما به دنبال در سطح بین المللی. ما به دنبال در تولید خود ما به اندازه ما که ظرفیت و ما در حال کار با [سازمان مدیریت اضطراری فدرال] برای انتشار بیشتر استراتژیک ملی ذخایر به آرکانزاس است.”

اما او را متوقف کوتاه از تماس برای دولت فدرال به بیش خرید از ایالات متحده به رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو هم یکشنبه.

“این بسیار برای من روشن است که دولت فدرال گفته است ما نمی خواهیم به استناد دفاع ملی [تولید] عمل می کنند و بنابراین به عنوان طولانی به عنوان آنها نمی فراخوانی که پس از آن ما تا به ما دستگاه های خود را تهیه می کنند که” او گفت:.

مدعیان

هاچینسون گفت که او نیز به دنبال تصویب قانونی برای استفاده از 1.1 میلیون دلار در روز بارانی بودجه برای ارتقاء به بیکاری سیستم رسیدگی به بالا تعداد ادعا می کند.

در میان رکود اقتصادی در آورده با این بیماری همه گیر او گفت: حدود 8000 تا 10000 Arkansans باید در زمینه نرخ بیکاری در روزهای اخیر.

“همانطور که ما در نگاه کسانی که ادعای آنها چیزی است که ما هرگز قبل از دیده می شود واقعا در طول زندگی است که در آن ما تا به حال این نوع از رکود اقتصادی جهانی به حدی است که ما” هاچینسون گفت. “سیستم ما نیست برای این طراحی شده.”

جدید hotline که Arkansans می توانید برای کمک تماس بگیرید با مزایای بیکاری می رود زندگی می کنند. تعداد (844) 908-2178.

وقتی پرسید که آیا او به دنبال محدودیت در اخراج در نور از عدم اطمینان اقتصادی بسیاری از مردم چهره هاچینسون گفت: دولت خواهد نظارت بر وضعیت اما آن را احساس نمی کنند لازم بود در این زمان.

“آنچه من می بینم این است که کسب و کار درک شرایط دشوار و آنها در حال معقول در مورد آن, آنها در حال تلاش برای ایجاد امکانات رفاهی تعدادی از تامین کنندگان و کسب و کار در حال حاضر نشان داد که, و من آنها را تحسین و بنابراین من نمی بینم هر نظر برای اقدامات مانند که مگر اینکه آن را تبدیل به یک مشکل جدی است و من نمی بینم که در این مرحله” هاچینسون گفت.

اسمیت گفت: وزارت بهداشت قصد دارد به گام آن را آموزش و پرورش تلاش های اختصاص $400,000 عمومی پیام.

“این بسیار جدید” اسمیت گفت. “بسیاری از ما شده اند در برخورد با این nonstop برای دو هفته یا بیشتر, اما بسیاری از Arkansans آن را هنوز هم جدید برای آنها.”

یک بخش در 03/23/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>