آرکانزاس هدایت غربالگری در خانه های سالمندان بیش ویروس

Category: آرکانساس Comments: No comments

LITTLE ROCK, ارک. — آرکانزاس مقامات روز دوشنبه گفت دولت خانه های سالمندان برای انجام غربالگری کارکنان و بازدید کنندگان بیش از نگرانی در مورد جدید کروناویروس.

دولت و بخش بهداشت و خدمات انسانی با صدور بخشنامه تخمگذاری روش های غربالگری برای دراز مدت مراقبت از امکانات. آرکانزاس است و نه تا به حال هر گونه موارد از کروناویروس که باعث بیماری به نام COVID-19.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند. در سرزمین اصلی چین که در آن ویروس برای اولین بار منفجر شد و بیش از 80,000 نفر تشخیص داده شده اند و بیش از 58,000 که تا کنون بدست آمده است.

بخشنامه گفت: کارکنان در دراز مدت مراقبت از امکانات باید سوال تمام بازدید کنندگان اگر تعداد آنها در مقایسه با پایدار انتقال covid-19 در گذشته 14 روز و یا اینکه آیا آنها تا به حال در تماس با فرد آلوده و یا بررسی covid-19.

کارکنان نیز باید صفحه نمایش بازدید کنندگان برای علائم یک عفونت تنفسی و اندازه گیری درجه حرارت خود را. کارکنان اجازه نمی تواند هر بازدید کننده با درجه حرارت بیش از 100.4 درجه فارنهایت ورود به مرکز.

تحت رهنمود و کارمندان نیز باید خود را در دماهای نمایش قبل از هر تغییر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>