آرکانزاس تساوی Vandy در ثانیه مسابقات روز اول

Category: آرکانساس Comments: No comments

آرکانزاس بازی خواهد کرد Vanderbilt روز چهارشنبه در مسابقات SEC در Nashville, Tenn.

این Razorbacks و Commodores آغاز خواهد شد در حدود 8:30 p. m., 25 دقیقه پس از یک برنامه ریزی 6 بعد از ظهر بازی بین Ole Miss و گرجستان است. برنده آرکانزاس-Vanderbilt بازی بازی خواهد کرد کارولینای جنوبی در همان زمان اسلات پنج شنبه.

آرکانزاس (19-12, 7-11 ثانیه) در حال شماره 11 دانه در این مسابقات خواهد بود و باید به بازی پنج بازی در پنج روز آن را به نفع خود. این Razorbacks در حال بازی در یکی از دو شنبه بازی برای اولین بار از این مسابقات گسترش به 14 تیم در سال 2013.

Vanderbilt (11-20, 3-15) شماره 14 دانه در این مسابقات اما Commodores وارد postseason در دو بازی برنده خط خط های زیر برنده بیش از آلاباما و کارولینای جنوبی است. این مسابقات که در بریجستون عرصه بلوک فقط از دانشگاه واندربیلت.

این Razorbacks شکست Commodores 75-55 در Jan. 15 در فیتویل.

آرکانزاس از دست 79-77 به کارولینای جنوبی در خانه دو هفته بعد. این Gamecocks (18-13, 10-8) در این مسابقات شماره 6 دانه اما ورود با چهار ضرر و زیان در شش بازی.

این Razorbacks به احتمال زیاد نیاز به یک قوی در مسابقات SEC – اگر نه یک مسابقات قهرمانی به کسب لیگ پیشنهاد خودکار – بازی در مسابقات NCAA. آرکانزاس’ گپ مسابقات امید در زمان ضربه شنبه با 77-69 از دست دادن در تگزاس A&M.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>