آرکانزاس در انتخابات هیئت مدیره OKs رای گیری عنوان پیشنهادی برای redistricting اصلاح

هیئت دولت در کمیسیون انتخابات روز چهارشنبه رای به ثبت نام در انتخابات عنوان و نام محبوب برای اصلاح قانون اساسی پیشنهاد شده است که تغییر خواهد کرد که redraws مرزهای قانونی و کنگره مناطق.

اما هیئت مدیره رای دادند 5-1 به ثبت نام در انتخابات عنوان و نام محبوب برای اصلاح قانون اساسی پیشنهاد شده است که ایجاد کرده اند که رتبه-انتخاب رای گیری برای بسیاری از ادارات دولتی.

رئیس هیئت مدیره جان Thurston که جمهوری خواه وزیر امور خارجه ممتنع از رای گیری در هر دو طرح با استناد به نقش خود به عنوان دولت افغانستان رسمی.

استفانی ماتیوز مدیر کمپین برای باز کردن مقدماتی آرکانزاس رای کمیته است که ارتقاء رتبه-انتخاب رای گیری متمم گفت: این کمیته در نظر دارد برای به چالش کشیدن هیئت مدیره حاکم با دولت دیوان عالی کشور است.

آرکانزاس رای دهندگان اولین کمیته ترویج اصلاح قانون اساسی پیشنهاد شده است که تغییر خواهد کرد که redraws مرزهای کنگره و قانونی مناطق.

هر دو باز مقدماتی آرکانزاس و آرکانزاس رای دهندگان اولین کمیته در روز جمعه خواسته دادگاه عالی ایالت را وادار Thurston شروع به شمارش امضاهای آنها ارسال شده در پیشنهادات خود را برای واجد شرایط این طرح برای انتخابات عمومی رای گیری. آنها همچنین خواسته دولت را بالا دادگاه به منظور وزیر امور خارجه به ارائه آنها را با زمان بیشتر — حداقل 30 روز — برای جمع آوری امضاهای بیشتر.

هشت روز پیش Thurston اعلام کرد که به دلیل یک خطا در مورد پس زمینه چک کیفری با دادخواست برای سه پیشنهاد اصلاحات قانون اساسی در redistricting رتبه-انتخاب رای گیری و قمار — کافی واجد شرایط برای انتخابات ماه نوامبر.

هیئت دولت در کمیسیون انتخابات تصمیم گرفت روز شنبه به تاخیر انداختن تصمیم گیری تا هفته آینده محبوب نام و رای گیری عنوان برای اصلاح قانون اساسی پیشنهاد شده است که اجازه می 16 بیشتر قمار در دولت است.

جزئیات پنجشنبه Arkansas Democrat-Gazette برای جزئیات کامل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید