آرکانزاس’ اولین presumptive مورد coronavirus شناسایی; فرماندار اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در

Category: آرکانساس Comments: No comments

یک بیمار در پاین بلاف است آرکانزاس’ اولین presumptive مورد coronavirus دولتی آسا هاچینسون گفت: در یک کنفرانس خبری صبح روز چهارشنبه.

بیمار که نام نبود منتشر شد تا به حال خارج از کشور سفر تاریخ هاچینسون گفت. آرکانزاس, وزارت بهداشت, وزیر Nate اسمیت گفت: آژانس هنوز در حال بررسی است که کشورهای فرد به تازگی بازدید کردند.

Jefferson منطقه ای مرکز پزشکی گفت: در انتشار اخبار زود هنگام بعد از ظهر چهارشنبه بیمار در مرکز خود را.

اسمیت گفت: این بیمار در بخش مراقبت نشده است نظارت به عنوان یک فرد تحت بررسی برای این بیماری است. که طبقه بندی تعریف شده توسط CDC به عنوان افرادی که باید تحت نظارت و با توجه به سفر اخیر به مناطق با شیوع بیماری و یا تماس نزدیک با کسی تایید به این بیماری است.

دولت وزارت بهداشت ارسال کرده است یک تیم به بیمارستان که در آن بیمار در انزوا. هاچینسون گفت: این مورد در نظر گرفته شده است “presumptive” از آنجا که در حالی که آزمون انجام شده توسط دولت در بخش بهداشت و درمان نتایج خواهد شد به CDC برای تایید. به گفته فرماندار این روال عمل.

“وجود دارد هر یک به طور کلی خطر ابتلا به” هاچینسون گفت. “اما وزارت بهداشت و درمان تیم خواهد بود با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب وجود دارد به عنوان بیمار در انزوا.”

اسمیت گفت که از صبح روز چهارشنبه مقامات تا به حال دیده نشده هر گونه شواهدی از ویروس’ گسترش در پاین بلاف و یا در جای دیگر در دولت است. بخش شناسایی پتانسیل تماس با بیمار نظارت بر آنها و تست هر که علائم.

“ما قصد داریم برای عمل به عنوان اگر آن را درست مثبت” اسمیت گفت.

مدیران در Jefferson منطقه ای که در آن بیمار در حال حاضر دریافت مراقبت می خواهیم که همه بازدید کنندگان را وارد کنید و یا از طریق تسهیلات بخش اورژانس یا 40 خیابان ورودی. بازدید کنندگان خواهد بود غربالگری علایم قبل از ورود و باید با ارائه یک بیمار نام را وارد کنید.

فرماندار یک فرمان اجرایی را امضا بعد از ظهر چهارشنبه اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی با توجه به انتشار اخبار را از دفتر خود را.

با توجه به انتشار هاچینسون شده در “مکرر ارتباط با معاون رئیس جمهور مایک پنس CDC, وزارت بهداشت و خدمات انسانی و متعدد دیگر فرمانداران برای به روز رسانی و اطلاعات است.”

[سند: خواندن فرماندار منظور اجرایی arkansasonline.com/312order]

همچنین در روز چهارشنبه CDC اعلام کرد که در آرکانزاس را دریافت خواهد کرد $6,205,347 برای حمایت از coronavirus آمادگی و پاسخ با توجه به وب سایت آژانس.

در مجموع CDC اهدا بیش از 560 میلیون دلار به کشورهای محلات مناطق و قبایل با توجه به انتشار اخبار صادر شده توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

این presumptive تایید باعث چندین طرح توسط دولت که ارائه شد به فرماندار شنبه صبح. در میان آنها یک سفر جدید سیاست برای مدت 60 روز آینده: اعضای کابینه باید تایید خارج از کشور سفر توسط کارکنان خود را. تصویب خواهد شد و بر اساس راهنمایی توسط وزارت بهداشت و درمان و ضرورت سفر.

تصمیم گیری خواهد شد ساخته شده مورد به مورد و بر اساس فرماندار گفت.

“این یک سفر کامل بان کی مون از آنجا که ما می خواهم برای ادامه کسب و کار,” او گفت:. “ما می خواهیم مردم را به ادامه انجام کسب و کار در آرکانزاس است.”

هاچینسون گفت که وجود ندارد در حال حاضر هیچ نیاز به اخلال در فعالیت های مدرسه و یا دیگر خدمات دولت است. کارکنان دولت نمی نیاز به انجام کار خود را از راه دور هر چند مقامات آماده هستند در صورت لزوم به “رفتن به عملیات کنترل از راه دور به ادامه خدمات دولت,” او گفت:.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

هاچینسون گفت که او خواسته است Smith به گسترش دولت ظرفیت برای, تست, ساخت آزمون های در دسترس برای بیشتر افرادی که علائم نشان می دهد.

وزارت بهداشت در حال حاضر می تواند انجام حداقل 20 آزمون در روز, اما تجاری آزمایشگاه نیز انجام آزمایشها و گزارش نتایج به آژانس با توجه به این وزیر.

“به من می گویند که بیشتر و بیشتر از این آزمون می تواند انجام شود توسط, تجاری, خصوصی آزمایشگاه و آزمایشگاه ما انجام می شود و بیشتر تاييدی تست,” او گفت:.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=qDR88biM7Y8]

در حال حاضر یک پزشک که مظنون یک بیمار covid-19 یک بیماری تنفسی ناشی از ویروس می توانید سفارش, تست, جمع آوری نمونه و ارسال آن به تجاری آزمایشگاه با توجه به اسمیت.

فرماندار همچنین تشویق Arkansans برنامه ریزی برای سفر به در نظر گرفتن که آیا این محل که آنها قصد رفتن به هر مورد تأیید اینکه آیا این سفر شامل اجتماعات بزرگ با دیگران از مکان های ناشناخته و اینکه آیا پس از بازگشت آنها را در تماس با افراد مسن و یا گروه های بزرگ.

جزئیات پنجشنبه Arkansas Democrat-Gazette برای جزئیات کامل.

اطلاعات اين مقاله کمک توسط Nyssa Kruse از Arkansas Democrat-Gazette.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>