فرماندار آرکانزاس سفارشات ورزشگاه, رستوران ها, میله بسته

Category: آرکانساس Comments: No comments

رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون در روز پنج شنبه دستور بسته شدن تمام رستوران ناهار خوری اتاق, میله ها و سالن ها در دولت به عنوان تعدادی از تایید coronavirus موارد افزایش دو سوم به 62 از جمله در نه شهرستان که در آن موارد نشده بود که قبلا شناخته شده است.

خواه فرماندار گفت که او نیز گسترش خواهد تعطیلی دولت مدارس دولتی به مدت سه هفته تا آوریل 17, زمانی که او را ارزیابی اینکه آیا برای بازگشایی آنها “بر بهداشت عمومی شرایط در آن زمان است.”

او گفت: او همچنین کارگردانی و سازمان های دولتی به کارکنان کار از خانه تا آنجا که ممکن است و برای بیمارستان و درمانگاه و بهداشت روان امکانات به صفحه نمایش کارکنان و بازدید کنندگان به صورت تب و دیگر علائم covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

او گفت: موارد جدید شد “تعجب” به عنوان دولت تست ظرفیت افزایش یافته است اما “منعکس کننده این واقعیت است که ما در ادامه چالش ها در آرکانزاس است.”

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

“ما در حال شروع به تشخیص میزان چالش های ما,” او گفت:.

فقط یک روز زودتر هاچینسون گفته بود این وضعیت نیست و در عین حال حکم بسته شدن کافه ها و رستوران ها.

در روز پنج شنبه گفت: سفارش خود را وادار شد با کشف ویروس جدید در شهرستانهای استان و توسط یک یا بیشتر از موارد جدید است که به نظر می رسد که ناشی از جامعه انتقال است که در آن منبع عفونت ناشناخته است به مقامات بهداشت و می تواند کسی که در گذر است این ویروس را به دیگران در کشور است.

“این برای من روشن است که ما باید افزایش جامعه گسترش” هاچینسون گفت.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=2haSF8-iEYc]

او گفت: اقدامات جدید طراحی شده “برای دریافت یک دسته در این, و سعی کنید برای کوتاه کردن قاب زمان که این چنین تخريبي عمل در آمریکا زندگی و در زندگی خود ما و در کسب و کار ما و زندگی ما درآمد و همه چیز را که ما واقعا اتفاق می افتد در اینجا.”

کنترل تلاش

رستوران ها هنوز هم ممکن است ارائه و تحویل از طریق درایو و حمل کردن خدمات. قوانین صادر شده توسط وزارت مالیه و دولت نوشیدنی الکلی کنترل بخش در پنجشنبه اجازه می دهد تا رستوران با شراب و آبجو مجوز فروش و ارائه باز نشده ظروف شراب و آبجو با غذا خارج از محل مصرف.

این قوانین همچنین اجازه می دهد فروشگاه های مشروبات الکلی به ارائه منظقه خدمات و تحویل و تشویق کسانی که با درایو از طریق ویندوز به استفاده از آن به طور انحصاری است.

“سالن سرپوشیده مانند ورزشگاه” بسته خواهد شد به “غیر ضروری توابع” هاچینسون گفت.

او را تشویق کسب و کار به کارکنان کار از خانه تا حد امکان screen کارکنان و بازدید کنندگان و “اجرای اجتماعی فاصله” یک مفهوم است که مقامات بهداشت گفته اند شامل اقامت حداقل 6 فوت دور از سایر افراد است.

هاچینسون همچنین توصیه می شود که مردم برای جلوگیری از گروه های بیش از 10 نفر یک نسخه از توصیه های قبلی در برابر تجمعات از 50 یا بیشتر و در راستای توصیه های صادر دوشنبه توسط کاخ سفید coronavirus نیروی کار.

او گفت: افراد مسن و کسانی که با شرایط جدی پزشکی باید در خانه بمانند تا آنجا که ممکن است و اجتناب از تماس های غیر ضروری با بازدید کنندگان.

دیگران نیز باید اجتناب از سفرهای غیر ضروری که در مواجهه با گروه های زیادی است که به احتمال زیاد و نه بازدید از خانه های سالمندان بازنشستگی مراکز و دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت است.

او را تشویق Arkansans به استفاده از رستوران درایو از طریق حمل و تحویل سرویس به عنوان یک احتیاط ایمنی و حمایت از کسب و کار.

[تعاملی آرکانزاس نقشه نشان داده نمی شود تا بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به آن را ببینید: arkansasonline.com/arvirus]

او همچنین پیشنهاد آنها “لذت بردن از پیاده روی و ماهیگیری و دیگر فعالیت های در فضای باز سازگار با اجتماعی فاصله.”

احترام به جدایی کلیسا و دولت او گفت که او با قرار دادن محدودیت در کلیساهای اما توصیه می شود که آنها نیز اقداماتی برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“ما فکر می کنم این امر می تواند عاقلانه است که آنها رعایت این محدودیت در شرایط محدود کردن تعداد زیادی از مردم و احتمالا لغو خدمات در اکثر موارد و به دنبال راه های دیگر قادر به یاران” هاچینسون گفت.

“آنها نیاز به خلاق و آنها نیاز به وزیر به جماعت خود را در همان نوآوری است که ما در حال درخواست از کسب و کار به انجام,” او گفت:.

موارد جدید

جدید 25 مواردی است که دولت و وزارت بهداشت گزارش در وب سایت خود را روز شنبه بودند بیشترین تعداد و در عین حال از آنجا که دولت در گزارش خود در مورد اول آوریل 11.

دولت در حال تنظیم یک شنبه با 15 مورد جدید.

دو تا از تازه شناسایی افراد با covid-19 فرزندان آوردن تعداد کل کودکان با تایید عفونت به شش, وزارت بهداشت, وزیر Nate اسمیت گفت.

از تمام بزرگسالان که تایید عفونت 15 نفر 65 ساله یا مسن تر و 41 بين 19 و 64, او گفت:.

آخرین موارد شامل اولین تایید در Clark, Craighead, Grant, استقلال, پاپ, Poinsett, Searcy, Sevier, و, Van Buren, استان ها نشان می دهد گسترش ویروس به حداقل 20 از دولت 75 شهرستانهای استان است.

یک نقشه در بخش بهداشت و درمان وب سایت نشان می دهد که حداقل شش مورد جدید پیدا شد در شهرستان کلیبرن که ذکر شده بود به 10 یا بیشتر موارد. یک روز پیش از آن یکی بود به چهار مورد.

پس چهار شنبه, Pulaski, و, Jefferson, شهرستانهای ذکر شده به عنوان داشتن 10 یا بیشتر موارد.

دیگر استان ها که در آن موارد یافت شده است ذکر شده بود که با داشتن کمتر از پنج. در علاوه بر این به نه استان ها که در آن موارد پیدا شد برای اولین بار کسانی که فاکنر, Saline, Garland, واشنگتن کلیولند, Bradley Desha و لینکلن شهرستانهای استان است.

وزارت بهداشت سخنگوی مگ Mirivel گفت: شش نفر از افراد شناخته شده عفونت در بیمارستان بستری شد در برخی از نقطه. او نمی باید اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از باقی مانده در بیمارستان پنج شنبه شب.

تست هایی که انجام شده در شنبه اضافی 146 نفر است. در ضمن 509 نفر تحت صفحه اصلی قرنطینه چرا که آنها تا به حال تماس با کسی که تست مثبت و یا به تازگی از یک منطقه با شیوع بزرگ. که افزایش 86 از روز قبل است.

افرادی که تست مثبت جدا شده و در خانه های خود و یا بیمارستان تا زمانی که مشخص شود آنها دیگر مسری است.

جامعه عفونت

به دلیل رشد تعداد موارد اسمیت گفت: این دیگر ممکن است به بررسی برای تعیین همه مردم آنها ممکن است آلوده.

وزارت بهداشت را اولویت بندی بررسی عفونت کارگران بهداشت و درمان ساکنان خانه های سالمندان و دیگر دراز مدت مراقبت از امکانات و تنظیمات که در آن تعداد زیادی از مردم ممکن است در معرض.

“ما در حال رفتن به قادر به تماس با هر فرد در آرکانزاس که تا به حال تماس با یک مورد مثبت” اسمیت گفت.

کسانی که در تماس با کسی که آزمایش مثبت قرنطینه باید خود را در خانه برای 14 روز است. اگر آنها توسعه علائم او گفت: آنها باید خود را تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و یا بازدید از یک بیمارستان درایو از طریق تست سایت.

“این یک وضعیت جدی” اسمیت گفت. “ما در حال رفتن به نیاز به ایجاد برخی از تغییرات چشمگیر در زندگی ما در کوتاه مدت است.”

اما او گفت Arkansans نباید به دلیل ترس مقامات دولتی تهیه شده است برای شیوع و بسیاری از مردم در حال کمک به پاسخ می دهند.

دنده در تقاضا

این ویروس که ظهور در اواخر سال گذشته در ووهان چین گسترش می یابد از طریق قطرات تنفسی ساطع شده زمانی که مردم عطسه یا سرفه. علائم آن شامل تب و سرفه و تنگی نفس.

کسانی که علائم خفیف بوده اند برای بسیاری از مردم, اما شدید و یا حتی کشنده برای برخی از. افراد مسن و افراد با شرایط بهداشتی مزمن در نظر گرفته می شوند بیشتر در معرض خطر است.

نتایج مثبت گزارش شده توسط وزارت بهداشت از روز شنبه شامل 19 از وزارت بهداشت و درمان آزمایشگاه و شش از آزمایشگاه خارج از دولت است.

تست های اضافی 50 نفر توسط وزارت بهداشت آزمایشگاه و 17 تجاری labs آمد منفی است.

UAMS اكران حدود 4,200 مردم از طریق آن درایو از طریق غربالگری سایت, وب سایت و تلفن نمایش صدراعظم کم پترسون گفت. در حدود نیمی از کسانی که نمایش فیلم انجام شد یکشنبه, او گفت:.

از 1500 نفر است که با استفاده از درایو-از طریق حدود 25 درصد از نمونه های جمع آوری شده بودند که آزمایش شده توسط وزارت بهداشت و درمان و یا خصوصی labs. هفت درصد از کسانی که تست مثبت بود, او گفت:.

بیمارستان سهشنبه دریافت آن دوم و سوم ماشین آلات از GenMark تشخیص در کارلسبد کالیفرنیا که خواهد شد اجازه می دهد هر بیمارستان برای تست حدود 140 نفر در روز است.

Patterson, یک متخصص قلب و عروق گفت: او در حال کار با هاچینسون در گرفتن تست کیت که اجازه خواهد داد که بیمارستان برای شروع با استفاده از ماشین آلات. در اوایل هفته آینده از بیمارستان نیز انتظار دارد که به آن آزمایشگاه تحقیقات آماده برای تست حدود 250 نفر در روز.

به عنوان دولت تست ظرفیت گسترش خواهد شد تا تعداد موارد مثبت, Patterson گفت. او گفت: تعداد افرادی که تست مثبت هر روز خواهد شد و به احتمال زیاد در حال رشد نگه دارید برای حدود یک هفته پس از رای دادن از عفونت است plateaued.

“انتظار این است که اگر ما مدیریت این حق فلات واقع خواهد شد نسبتا طولانی” او گفت: “اگر ما این مدیریت بد این تعداد را فقط در رفتن نگه دارید تا زمانی که همه آلوده و سپس آن را رها خواهد کرد و این چیزی است که ما نمی خواهید به اتفاق می افتد.

“خواهد بود که زمانی که سیستم مراقبت های بهداشتی می شود غرق شده است.”

با به تعویق انداختن روشهای پزشکی است که فوری به بیمارستان باید آزاد شوند تا فضای تخت از جمله 100 تخت در AMA’S) برای رسیدگی به پتانسیل هجوم بیماران.

در حالی که عرضه هواکش شده است نگرانی در سراسر کشور پترسون اشاره کرد که دولت را در بیمارستان ها باید 500 آنها. تا کنون او گفت: او می دانست که تنها دو coronavirus بیماران در کشور که مورد نیاز یک پشتیبانی می کند.

“تعداد کل عفونت را باید بسیار بزرگ برای قرار دادن فشار بر روی ما یک ظرفیت,” او گفت:.

دنده محافظ مانند N95 ماسک, ماسک یک ماده مختلف در میان افزایش تقاضا در سراسر جهان.

“بيماران مبتلا به covid-19 بسیار منابع فشرده از جمله تجهیزات حفاظت فردی,” پترسون گفت.

او گفت که او کار خود را با وزارت مالیه و دولت در ساخت “بسیار بزرگ خرید بخش عمده ای از تجهیزات است که در دسترس خواهد بود به بیمارستان ها در سراسر کشور.”

او گفت: خود بیمارستان دارای سه هفته از عرضه است.

“اما اگر ما چهار یا پنج بستری با covid-19 عفونت است که شماره می تواند افت به کمتر از یک هفته به منظور کوتاه,” او گفت:.

شاون کرنفورد یک پرستار ثبت شده سواب رانندگان برای coronavirus آزمون روز پنج شنبه در AMA’S) درایو از طریق سایت در لیتل راک. UAMS اكران حدود 4,200 مردم از طریق آن درایو از طریق سایت وب سایت و تلفن نمایش صدراعظم کم پترسون گفت: پنج شنبه.
(Arkansas Democrat-Gazette/Stephen Swofford)

یک بخش در 03/20/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>