فرماندار آرکانزاس به رفت و آمد زن, زندگی, جمله, مرد 86-سال مدت

Category: آرکانساس Comments: No comments

رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون در روز چهارشنبه گفت که او در نظر گرفته شده برای رفت و آمد به احکام طولانی مدت از یک مرد و زن که با هم خدمت کرده اند نزدیک به نیم قرن را پشت میله های زندان.

فرماندار ساخته شده غیر منتظره اعلام طی سخنان در سیاسی ناهار روز شنبه در فرمانداری عمارت که در آن او گفت که “نقش مهم فرماندار به درست ناعادلانه جملات.”

شامل فرماندار عفو اعلام شده بود مورد ویلی مای هریس 72 ساله زن کور خدمت یک جمله زندگی در Wrightsville زنان واحد برای قتل شوهرش در سال 1985.

هاچینسون همچنین گفت که رفت و آمد به 86 سال زندان محکوم جرمهای مواد مخدر مجرم رابرت ری جانسون جونیور که جانسون شروع به خدمت در سال 2008.

خواه فرماندار گفت او قصد دارد به هر دو زندانی بلافاصله واجد شرایط آزادی مشروط. این تصمیم منوط به 30 روز دوره نظر عمومی.

“این دو نمونه خوب از جایی که عفو قدرت فرماندار مناسب است به استفاده از” هاچینسون گفت.

اگر تایید جانسون و هریس خواهد بود 24 و 25 commutations صادره توسط هاچینسون پس از او در زمان کار در سال 2015 با توجه به دفتر خود.

هریس’ مورد خاص شده بود موضوع را به تجدید موشکافی در سال گذشته است.

حامیان از جمله هریس’ پدر استدلال که قتل غیر عمدی بود و اشاره کرد که آن را نتیجه سال ها از سوء استفاده های شوهرش کلاید. Arkansas Democrat-Gazette نویس مایک Masterson منتشر کرده بود چند ستون خواستار رحمت برای هریس که به نوبه خود باعث شد تعدادی از نامه به مقاله حمایت شود.

هریس’ مورد نیز موضوع مقاله منتشر شده در پاییز گذشته در درخواست تجدید نظر یک نشریه در عدالت کیفری.

“مایک او را گرفته آن را بر روی بیش از حد, و ما نه تنها از دست دادن” گفت: Lee ایتون جدید, Orleans, وکیل که وکالت هریس برای 11 سال گذشته. “این بود تا مقالات خود را بیرون آمد, که, شما می دانید, آن را واقعا تولید می شود مقدار زیادی از توجه به این مورد است.”

در یک ستون در ماه گذشته Masterson مصاحبه هریس’ دختر سیلویا هریس که بازگو شب زمانی که او 14 و مادر او را به ضرب گلوله پدر خود را پس از بیش از دو هفته از افزایش سوء استفاده در خانه و خانواده در بردلی (آرکانزاس). سالمند هریس گفت: یک دادگاه است که او سعی به ضرب و شتم شوهرش با یک تفنگ که آن را تخلیه و به ضرب گلوله او را.

“از طریق تمام وحشتناک بدرفتاری مادر ما تحمل او را نگه داشته و آمرزنده او چون مثل ما او واقعا او را دوست دارم” جوان هریس مقاله گفت. سیلویا هریس در دسترس بود برای نظر چهارشنبه.

اما او در مصاحبه اخیر نمی شد اولین بار سیلویا هریس طلب رحمت برای او و مادرش.

سیلویا هریس بود مجاز به صحبت در مادر او را محاکمه به دلیل سن و سال اما او گفت: وزارت امور خارجه آزادی مشروط هیئت مدیره در مورد پدرش سوء استفاده در سال 2008 و گفت: تا به حال سکته مغزی در حالی که در زندان بود و بعد رفته کور. پس از آن-رژیم صهیونیستی. مایک بی بی (آرکانزاس) عمل نمی کند در هیئت مدیره آزادی مشروط درخواست برای بخشش که در آن سال.

پیش از آن در دولت هاچینسون را تکذیب کرد یکی دیگر از درخواست عفو از هریس با تایید چهارشنبه.

صحبت با خبرنگاران چهار شنبه, هاچینسون گفت که نامه ها را از مردم شخصا به هریس و جانسون بیشتر تحمل در تصمیم خود نسبت به نامه از عموم مردم.

“این به من اعتماد به نفس است که وجود دارد رفتن به یک مسئله اگر این فرد منتشر شده است,” او گفت:.

پس از فرماندار اعلام کرد commutations Eaton گفت که او قادر به صحبت می کنند به طور خلاصه در تلفن به هریس که در حال حاضر شده است از تصمیم گیری آگاهانه.

“او فقط به نام از من چرا که او کلمه ای که آن را برای رفتن به خبر امشب” ایتون گفت. “ما تمام شده است.”

جانسون وکیل کریگ لمبرت از لیتل راک گفت: “اطلاع از تخفیف در یک ایمیل از دفتر والی چهارشنبه. جانسون که 36 است به اعدام محکوم شد و پنج اتهامات مرتبط با مواد مخدر در اتحادیه شهرستان در اوایل سال 2008. داوران توصیه می شود این جملات برای هر شارژ بود در خدمت متوالی و در مجموع 86 سال است.

در اعطای تخفیف از آن جمله هاچینسون اشاره کرد که همه این اتهامات ناشی از یک دوره زمانی که جانسون نیست که یک رکورد قبلی از اعتقادات. تعقیب قانونی وکیل در اتحادیه شهرستان مطرح اعتراض به جانسون نرم افزار برای بخشش.

دو سال پیش جانسون واجد شرایط برای عمل 309 شهرستان برنامه کار با توجه به, زندان, سخنگوی, و او در حال حاضر برگزار شد در همپستید زندان شهرستان است.

“رابرت همیشه یکی از مورد علاقه من مشتریان” لامبرت گفت. “اگر وجود دارد هر کسی که سزاوار تخفیف آن را به یک فرد مانند رابرت.”

Johnson, همسرم, خروس سیاه بزرگ جانسون گفت: با وجود سخت جمله رابرت جانسون در زمان استفاده از برنامه و شروع به گرفتن کالج دوره های مکاتبات. جانسون طرح اگر او paroled است برای ثبت نام در برق را در برنامه کارآموزی, او گفت:.

“او بالغ شده است تا حد زیادی” Zoltan جانسون گفت. “البته در سن و سال او در حال حاضر او را به همان شخص است که او در سن 24 سالگی زمانی که او محکوم شد.”

هر دو جانسون و هریس هنوز به آزادی مشروط تایید شده توسط هیئت مدیره آزادی مشروط قبل از آنها را می توان منتشر شد, با توجه به وزارت اصلاحات سخنگوی دینا تایلر. بخشی از این فرایند شامل ارسال یک طرح برای زندگی در خارج به هیئت مدیره.

تایلر گفت که هر دو هریس و جانسون ارائه کرده اند به برنامه های قبلی به هیئت مدیره است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد و یا با اطلاعات جدید به روز.

مترو در 03/05/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>