فرماندار آرکانزاس مدرسه برگزار می شود عملا

Category: آرکانساس Comments: No comments

فرماندار آرکانزاس مدرسه انجام خواهد شد در این تابستان در یک “محیط یادگیری مجازی” با توجه به انتشار اخبار از آرکانزاس فناوری دانشگاه.

حداقل 300 رو به افزایش سالمندان دبیرستان از آرکانزاس را متعهد به شرکت در این برنامه جولای 5 Aug. 1 با توجه به انتشار.

این برنامه ریزی شده بود برای دومین دوره متوالی به تابستان که, آرکانزاس, فن آوری, میزبانی فرمانداری مدرسه در آن Russellville, پردیس, اما این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور سازمان به مهاجرت تابستان سال 2020 تجربه آنلاین, با توجه به انتشار.

“من تا به حال خیلی امیدوار است که همه ما می تواند در فرد ملاقات و به اشتراک گذاری سحر و جادو از زندگی و یادگیری با هم گفت:” جف جنگل co-مدیر فرماندار آرکانزاس مدرسه در آرکانزاس Tech. “ما هنوز هم باید از این فرصت برای ساختن یک جامعه توسعه دوستی مادام العمر و نگه دارید و عمیق ترین معنی دار جلسه AGS تا کنون. از آن خواهد شد AGS در آن پایه شکل و ساختار این جلسه خواهد بود منحصر به فرد در 40 سال سابقه از برنامه است. این AGS کلاس فرصتی برای نشان دادن قدرت استقامت در برابر سختی.”

آرکانزاس وزارت آموزش و پرورش با استعداد و با استعداد برنامه های مدیر نظارت فرماندار آرکانزاس مدرسه با کمک از یک شورای مشورتی منصوب فرماندار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>