آرکانزاس بیمارستان اعلام محدودیت به حد بالقوه coronavirus گسترش

Category: آرکانساس Comments: No comments

چند آرکانزاس بیمارستان اعلام کرده اند بازدید کننده محدودیت برای کمک به محدود کردن گسترش جدید کروناویروس.

روز جمعه باپتیست بهداشت اعلام کرد که بازدید کنندگان ممکن است تنها وارد اتاق بیمار و دسترسی عمومی به زمینه های مشترک مانند اتاق انتظار و بیمارستان کافه تریا معلق است.

هیچ کس که بیمار است می تواند دسترسی به عمل جراحی اتاق انتظار جز به دنبال مراقبت از بیماری و مردم نمی توانند مراجعه زنان و کودکان و یا بخش مراقبت های منطقه اگر آنها به سفر خارج از کشور و یا نشان می دهد covid-19 علائم و انتشار اخبار برای سیستم گفت.

تب و سرفه و بدن درد علائم شایع این بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

چی St. Vincent بیمارستان های خود را به حالت تعليق داوطلبانه برنامه ها و اعلام کرد که بازدید کنندگان خواهد بود محدود به دو فوری اعضای خانواده در هر بستری بیمار در هر روز.

سیستم مقامات گفت: مردم باید به جلوگیری از اورژانس مگر اینکه آنها علائم شدید مانند تب بالا تنگی نفس یا اشکال در تنفس.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

“جامعه باید بدانند که ما بیمارستان ها و مراقبت های بهداشتی حرفه ای از نزدیک نظارت بر تمام تحولات با covid-19 و آماده برای شناسایی بلافاصله منزوی و درمان هر یک به طور بالقوه آلوده بیمار که به دنبال مراقبت از ما” گفت: چی St. Vincent درمانگاه افسر ارشد پزشکی دکتر جری جونز, در بیانیه ای.

“ما افزایش ظرفیت سیاست و آموزش در محل و همچنین به عنوان امن تامین تجهیزات به طور موثر ارائه مراقبت در حالی که همچنین حمایت از مراقبان آنها به عنوان صفحه نمایش و درمان هر علامتی بیماران است.”

در اوایل این هفته دانشگاه آرکانزاس علوم پزشکی و آرکانزاس بیمارستان کودکان اعلام کرد پزشکی نمایش فیلم و بازدید کننده محدودیت برای بیماران در سایت های خود را. دو پدر و مادر مجاز به دیدن یک کودک در همان زمان, اما تنها یکی می تواند اقامت شبانه.

پزشکی دانش آموزان و داوطلبان رد شده و کارکنان خواهد شد به نمایش علائم این گروه گفت.

بازدید کنندگان به واشنگتن مرکز پزشکی منطقه ای در فایت نیز خواهد بود غربالگری برای عفونت و عوامل خطر و بیماران می تواند یک بازدید کننده در یک زمان.

بیشتر بازدید کنندگان مجاز برای بیماران در سیستم ویلارد واکر آسایشگاه خانه زمانی که آنها بیمار نیست.

آرکانزاس وزارت بهداشت صادر راهنمایی سهشنبه توصیه که بیمارستان های صفحه نمایش بازدید کنندگان و کارگران برای covid-19 علائم و هر تاریخ اخیر از بازدید از مناطق آسیب دیده هر چند آژانس را متوقف ساخت آن مقررات الزامی است.

“بیمارستان ها را تشویق به بررسی خود را ملاقات ضوابط و در نظر گرفتن این که آیا به طور موقت محدود کردن نوع یا تعداد بازدید کنندگان مناسب است در این معرض خطر دوره” وزیر بهداشت دکتر Nate اسمیت نوشت به ارائه دهندگان خدمات.

[ثبت نام ایمیل: فرم ظاهر نیست بالا ؟ کلیک برای عضویت اینجا را به روز رسانی در کروناویروس ” arkansasonline.com/coronavirus/email/]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>