آرکانزاس افزایش نرخ بیکاری به 4.8%

Category: آرکانساس Comments: No comments

آرکانزاس’ میزان افزایش بیکاری همگانی روندی به 4.8 درصد در ماه مارس آغاز یک موج بیکار Arkansans که پیش بینی شده است برای فشار به دولت رای بالاتر از 9 درصد در ماه های آینده.

آمار منتشر شده جمعه توسط آرکانزاس بخش از نیروی کار و خدمات شکل گرفته بودند بررسی و بیمه بیکاری ادعا ظ طریق اواسط ماه مارس قبل از coronavirus مجبور به بستن کسب و کار در سراسر آرکانزاس و منجر به furloughs و اخراج.

پس از حدود 150000 Arkansans را برای ثبت, بیمه بیکاری, بیمه دولتی آسا هاچینسون گفت: در این هفته.

فرماندار گفت: نرخ بیکاری رسیده 9,275 هفته است که به پایان رسید, مارس 21 و وجود دارد 27,756 ادعا می کند پرونده این هفته که منتهی به مارس 28. نه از این هفته به نظر می رسد گنجانده شده اند در ماه مارس نرخ بیکاری آمار.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

بیکاری ادامه داد: بالا رفتن در مه: 62,086 مدعی شد پرونده این هفته به پایان رسید که در مارس 4; یکی دیگر از 34,635 مدعی شد پرونده این هفته به پایان رسید که در آوریل 11.

در ماه مارس اشتغال بخش حقوق و دستمزد و اشتغال کاهش یافته 7,700 شغل از ماه فوریه تا مارس با توجه به تجزیه و تحلیل مارس بیکاری آمار انجام شده توسط Michael Pakko از آرکانزاس توسعه اقتصادی موسسه در دانشگاه آرکانزاس در لیتل راک.

بزرگترین کار رد شد و در اوقات فراغت و مهمان نوازی و آموزش و پرورش و بهداشت و خدمات بخش. آرکانزاس اشتغال پایین است 3,300 شغل از ماه مارس یک سال پیش انجام گفت.

آرکانزاس باید افزایش بیکاری “نرخ 9 درصد به علاوه هر چه زودتر به جای بعد” Pakko روز جمعه گفت. Pakko پیش بینی شده است که ایالت بیکاری را به اوج در 9.3% این سال است.

بیکاری آمار نشان می دهد که وجود دارد 18,526 بیشتر بیکار و 513 بیشتر شاغل Arkansans در بررسی دوره است.

Zoe کالکینز و ارتباطات و مدیر برای نیروی کار بخش خدمات گفت: “افزایش در اشتغال و بیکاری ممکن است به نظر می رسد غیر معمول” اما آن را نشان دهنده جمع آوری اطلاعات از طریق این هفته که منتهی به 14 مارس.

“این بود که هفته قبل از رسمی تعطیلی رستوران ها و مدارس” کالکینز گفت. “اما در حالی که برخی از کسب و کار در حال حاضر furloughing و کاهش ساعت دیگر نیز استخدام به جای انتظار می رود افزایش در کسب و کار است.”

که کارگران در حال پرتاب کردن کار توسط ویروس آن باقی خواهد ماند دشوار را دقیق پیش بینی برای بیکاری Pakko گفت.

“به نظر می رسد که تفسیر از نرخ بیکاری آمار ممکن است پیچیده در طول این بی مهابا اقتصادی کاهش,” او اضافه شده است.

اطلاعات منتشر شده توسط نیروی کار بخش خدمات شامل نادر بخش نظر با یادداشت جزئیات چگونگی بررسی تلاش برای ارزیابی تاثیر این ویروس بر روی تخمین می زند.

ویژه نظر اشاره کرد مقامات “نمی توان دقیقا تعیین کمیت اثرات این بیماری همه گیر در بازار کار در ماه مارس است. اما روشن است که این تغییرات در اشتغال و بیکاری می تواند نسبت به اثرات این بیماری و تلاش برای مهار ویروس.”

اداره مایک پرستون گفت: این شماره ها سخت سنج به دلیل تغییر سریع در شرایط اقتصادی است. در ماه مارس گفت: “بسیاری از متغیرهای تأثیر بیکاری اعداد آن را دشوار است به پین کردن تعداد دقیق بیکاران.”

Mervin Jebaraj مدیر مرکز کسب و کار و تحقیقات اقتصادی در دانشگاه آرکانزاس فایت موافق است که دولت نرخ بیکاری صعود خواهد کرد و آن را دشوار خواهد بود برای پیش بینی دقیق تعداد Arkansans کار نمی کند.

“من تعجب نیست برای دیدن این صعود در نرخ بیکاری در همه,” او اضافه شده است. “چه رای نمی کند در واقع به تصویر کشیدن این است که چگونه بسیاری از مردم در واقع کار نمی کند پس از این [سازمان] تعریف بیکاری تنها شامل کسانی است که به طور فعال به دنبال کار و در زمان بحران مردم نیست و به دنبال کار های دیگر.”

برای بهتر مسئولیت رسیدگی به تعداد مدعیان بیکاری نیروی کار بخش خدمات در این هفته شروع به ارائه یک وب سایت جدید و تمدید تماس در ساعت برای Arkansans به دنبال اطلاعات در مورد مزایای.

توقف وب سایت ARunemployment.com شامل یک لینک به فایل راهنما به تعداد مدعیان بیکاری و آن را به ارائه اطلاعات به روز در مورد ویروس های مربوط به مزایای بیکاری. دولت همچنین اختصاص داده است 80 کارمندان برای پاسخ به تماس و هفت روز در هفته از ساعت 6 صبح-4 p. m.

هفتگی مزایای بیکاری در آرکانزاس خشم از 81 دلار به $451 بر اساس تاریخ حقوق و دستمزد. اما اورژانس قوانین تصویب شده توسط کنگره در ماه مارس اضافی را فراهم می کند 600 $در هر هفته به کارگران که شغل شده اند مختل دلیل coronavirus.

یک بخش در 04/18/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>