Arkansas تاریخ و روز خیلی چیزهای

Category: آرکانساس Comments: No comments

آرکانزاس میزبانی حدود 30 چشم انداز در دوم آن تاریخ و بعد تحت مربی سام پیتمن.

این Razorbacks تا به حال حدود 40 چشم انداز در پردیس در فوریه. 1.

بسیار استخدام گیرنده Ketron Jackson به نام آرکانزاس او شماره 1 مدرسه پس از بازدید از Razorbacks. این شانس را به بازی توهین هماهنگ کننده کندال brian rinaldi جرم همراه با relaltionship با گیرنده های مربی جاستین rita gary کلید دلایلی که آرکانزاس در بالای لیست خود را.

جکسون, 6-2, 185 پوند 4.40 ثانیه در 40 yard dash از رویز سیتی تگزاس انباشته 18 ارائه بورس تحصیلی از آرکانزاس, آلاباما, Auburn, Texas A&M, LSU, اوهایو دولت و دیگران. ESPN نرخ او No. 38 گیرنده و شماره 187 کلی چشم انداز برای 2021 کلاس.

او قصد دارد به یک سفر رسمی به فایت در ماه ژوئن.

Offensive lineman کول کارسون 6-6, 285 از Bogata (تگزاس) Rivercrest است آرکانزاس در بالای لیست خود را پس از بازدید امروز. او را بسیار تحت تاثیر قرار با پیتمن و خط حمله مربی براد دیویس.

دفاعی چشم انداز Melanie Hamilton-اردن 6-0, 203 پوند از کانزاس, شهرستان لینکلن کالج دبستان است Razorbacks شماره 1 در لیست خود. او قطعا می توانید ببینید خود در آرکانزاس است. او گفت: کارکنان می خواهد او را به ایمنی.

همیلتون-اردن نیز ارائه بورس تحصیلی از کانزاس ایالت کانزاس ایالت آیووا و تولسا. او نقشه کشی قوی بهره از ایالت آریزونا و میسوری و او قصد دارد به یک سفر رسمی به آرکانزاس در ماه ژوئن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>