لیتل راک پلیس در حال بررسی حادثه از دوشنبه شب که در آن یک دولت نماینده مجلس و نامزد آرکانزاس در مجلس نمایندگان گفت که یک گلوله شلیک شد و در نزدیکی آنها پس از مواجه خارج از جمع آوری کمک.

هر دو دولت تشکر. ویویان گل, D-پاین بلاف و خانه, امیدوار, Ryan Davis گفت که آنها در صحبت کردن خارج از جمع آوری کمک برگزار می شود برای Davis کمپین در 200 بلوک Dennison خیابان دوشنبه شب هنگامی که همسایه بیرون آمد از نزدیکی خانه بپرسید که چرا این دو ایستاده بودند وجود دارد. پس از توضیح است که آنها در یک خیابان عمومی هر دو دیویس و گل به یاد می آورد یک زن بیرون از خانه در سراسر خیابان و مقابله با دو گفتن آنها را به “رها کردن مرده است.”

این زمانی است که هر دو دیویس و گل شنیده ام یک گلوله آینده در جهت از خانه آنها گفت.

این حادثه برای اولین بار گزارش صبح روز چهارشنبه در یک پست وبلاگ در آرکانزاس تایمز نوشته شده توسط میزبان جمع آوری کمک بیل Kopsky.

بعد از چهارشنبه لیتل راک اداره پلیس با صدور بیانیه ای گفت که آنها در حال بررسی این حادثه اما شواهد کافی در آن زمان به اتهام این زن مواجه می شوند در این صحنه با یک جرم و جنایت است.

زن شناسایی شده در گزارش پلیس به عنوان 68 ساله Darlene Herndon پلیس گفت که او تا به حال اسلحه در خانه خود را اما که او تا به حال نه اخراج هر طول حادثه است. پلیس گفت که آنها ندیدم پوسته پوسته در اموال او پس از این حادثه.

هنگامی که تماس با Arkansas Democrat-Gazette چهارشنبه هرندون تکرار است که او تا به حال نه اخراج یک سلاح و نه او به خاطر شنیدن یک شات.

“می تواند وجود داشته است, اما من در تلفن با 911 افسر,” او گفت:.

هرندون گفت که او رفت در خارج از خانه او پس از شنیدن همسایگان خود در سراسر خیابان استدلال با دیویس و گل و تصمیم به 911 تماس بگیرید و پس از او دیویس گفت: “شروع دهیم” در هر چند او اضافه کرد که نه کسی گفت: هر چیزی تهدید به او.

هرندون گفت که او نگران بود چرا که پلیس تا به حال شده است به نام محله اغلب در سال های اخیر است.

هر دو دیویس و گل گفت که آنها تا به حال در پاسخ به Herndon را بازجویی و به مردم در خانه در سراسر خیابان — که آنها ایستاده بودند در خیابان که در آن آنها تا به حال حق بود. دیویس و گل گفت: آنها نیز به نام پلیس برای پاسخ دادن به این وضعیت و مانده بودند متزلزل پس از آن.

با توجه به گزارش پلیس و همچنین دیویس’ و گل’ خاطره افسران پلیس نزدیک با سلاح های خود را کشیده به سمت دیویس و گل که سیاه و سفید هستند. در این گزارش ماموران گفت: آنها به سرعت قادر به تعیین که تا به حال ساخته شده تماس بگیرید و با یادآوری حوادث پس از آن نه دیویس و نه گل گفت که پلیس عمل unprofessionally.

هر دو اما در مورد انگیزه های هرندون که ذکر شده در گزارش پلیس به عنوان سفید.

“چه اتفاقی می افتد زمانی که کسی ایستاده در خارج در خیابان و آنها نه دولت قانونگذار و آنها یک فرد از رنگ” گل گفت که او می خواست “مسئولیت پذیری” برای هرندون.

گل نیز ستایش دیویس’ پاسخ به این وضعیت گفت: “او به کار گرفته شده در آن کاملا.”

در انتشار اخبار در جمعه لیتل راک اداره پلیس گفت: “در پاسخ افسران به دنبال پروتکل در دست زدن به این وضعیت و بر اساس اطلاعات داده شده در آن زمان است.” انتشار نیز تشویق ساکنان منطقه با اطلاعات بیشتر برای تماس با پلیس.

گل نشان داده شده است او پاین بلاف منطقه پس از 2015. دیویس غیر انتفاعی مدیر در حال اجرا برای خانه سنگ منطقه خالی سمت چپ توسط مرگ از دولت سابق Rep. جان واکر D-Little Rock.

یک رواناب در ویژه دموکراتیک اولیه برای پر کردن ناحیه 34 صندلی است که برگزار می شود سه شنبه و دیویس چهره همکار دموکرات شادی اسپرینگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im