آرکانزاس مرد دستگیر شده در ارتباط با تخریب مجسمه های بودایی

Category: آرکانساس Comments: No comments

فورت اسمیت — یک مرد بازداشت شده است در فورت اسمیت پس از مقامات او را متهم کرد از بین بردن سه مجسمه های مذهبی در یک معبد بودایی.

شاون مایکل اسرائیل, 21, از فورت اسمیت برگزار می شد در Sebastian زندان شهرستان روز شنبه به ظن درجه اول کیفری فساد بیشتر از $5,000 اما کمتر از $25,000 یک کلاس C جنایت با توجه به سباستین شهرستان کلانتر دفتر اهل بیت پرس و جو. تاریخ دادگاه تعیین شده است برای آوریل 11.

فورت اسمیت پلیس اعزام شدند به وات لائوس Santitham در 4625 Armour سنت در بعد از ظهر یکشنبه در اشاره به یک سرقت در حال پیشرفت است, با توجه به گزارش ارائه شده توسط معاون سخنگوی وزارت AricCQ میچل. ماموران وارد و دیدم اسرائیل از بین بردن مذهبی مجسمه با یک چکش و پس از آن آنها او را دستگیر کردند.

اسرائیل گفته مقامات که او فرمان توسط کتاب مقدس, برای از بین بردن مجسمه که او به عنوان یک “غلط بت.” او گفت: چندین بار است که او تنها پس از ده فرمان و آنچه را که خدا به او گفت آیا از طریق کتاب مقدس. اسرائیل تا به حال یک کتاب مقدس با او زمانی که ماموران او را دستگیر کردند.

وقتی پرسیده شد که در مورد چکش او اسرائیل گفت که استفاده از آن برای از بین بردن مجسمه, به گفته پلیس. او در ادامه گفت که او سعی کرده بود برای از بین بردن مجسمه قبلی اما ابزار استفاده شد شکست او به عنوان تخریب مجسمه ، او روز یکشنبه به سر و صدا بدن مجسمه با چکش به قتل رسانده اند.

دو مجسمه آسیب دیده بودند و همچنین با توجه به گزارش. پلیس مطلع شدند اسرائیل باعث شده بود در حدود 10000 $در مجموع آسیب.

پس از ورود در Sebastian زندان شهرستان پلیس عکس گرفت از اسرائیل و متوجه شده است که او تا به حال آنچه به نظر می رسد باقی مانده از مجسمه بر روی سر خود را گزارش. وقتی پرسید که آیا او می دانست که چرا او دستگیر شده بود اسرائیل پاسخ داد که او نه به عنوان او فقط انجام آنچه به اعتقاد او خدا فرمان او را انجام دهد. پلیس گفت: اسرائیل که صرفنظر از اعتقادات شخصی او نمی تواند از بین ببرد دیگر اموال با که دلیلی برای دستگیری او.

“من غمگین این آشکار قانون عدم تحمل مذهبی و سپاسگزار هستم که افسران ما قادر به دستگیری مظنون” فورت اسمیت رئیس پلیس دنی بیکر گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

این حادثه موجب شورای آمریکایی-اسلامی در روابط واشنگتن-دی سی-بر اساس مسلمان حقوق مدنی و حمایت سازمان به تماس در آرکانزاس مجمع عمومی به منظور توسعه و تصویب یک جنایت نفرت قانون با توجه به انتشار اخبار سه شنبه.

“تعصب انگیزه برای ارتکاب جرم با هدف قرار دادن اقلیت جامعه باید به حساب گرفته شده توسط قوانین هر دولت” ملی ارتباطات هماهنگ کننده Ayan Ajeen گفت. “جرم و جنایت نفرت قوانین مهم هستند زیرا آنها اضافه کردن یک سطح اضافی از حفاظت برای کسانی که آسیب پذیر هستند به تعصب-با انگیزه آزار و اذیت و یا تهدید و ارعاب. آنها به خصوص مهم است در حال حاضر به عنوان جرایم ناشی از نفرت در ادامه به افزایش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>