آرکانزاس مرد به اتهام تلاش برای منفجر کردن خودرو در پنتاگون

Category: آرکانساس Comments: No comments

FALLS CHURCH, Va. — یک آرکانزاس مرد دستگیر شد و اتهام او تلاش برای منفجر کردن یک خودرو در پنتاگون پارکینگ مقامات فدرال روز سه شنبه گفت.

متی دیمیتری Richardson, 19, از فایت ارک., ساخته شده ظاهر اولیه بعد از ظهر سه شنبه در ایالات متحده دادگاه منطقه در اسکندریه. او دستور داد برگزار شد دستور بازداشت شنیدن پنج شنبه.

در یک دادگاه استشهاد یک پنتاگون افسر پلیس گفت که او گشت پنتاگون شمالی پارکینگ زمانی که او را دیدم دود. سپس او را دیدم ریچاردسون ایستاده در کنار یک ماشین و با استفاده از یک فندک به آتش یک تکه پارچه او قرار داده شده در این خودرو مخزن گاز. ریچاردسون گفت: افسر که او قرار بود به “ضربه این خودرو تا” را به عنوان به خوبی به عنوان خود را با توجه به استشهاد.

مقامات می گویند ریچاردسون و سپس فرار کردن و پریدند حصار به Arlington National Cemetery. ماموران او را دستگیر کردند آرلینگتون در نزدیکی خانه خانه سابق مؤتلفه ژنرال رابرت E. Lee که مشرف به گورستان. او گفت: ماموران وجود دارد, “من فقط در تلاش برای ضربه خودم.”

ریچاردسون نیز چهره یک سری از اتهامات اخیر در آرکانزاس و ویرجینیا است.

سوابق دادگاه در آرکانزاس نشان می دهد او متهم بود در ماه دسامبر در فایت منطقه با سرقت یک فورد اکسپلورر. پلیس در نزدیکی وست فورک ارسال شده ریچاردسون mugshot در Facebook Feb. 13 گفت: او می خواست در برجسته حکم.

و پرونده های دادگاه در آرلینگتون نشان می دهد او دستگیر شد شنبه به اتهام آزار یک افسر اجرای قانون. او منتشر شد در تعهد خود را در انتظار یک جلسه برنامه ریزی شده برای روز شنبه.

فدرال مدافع اسکندریه که منصوب شد سه شنبه به نمایندگی ریچاردسون کاهش یافته بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>