آرکانزاس در نقشه دموکرات انتخابات ریاست جمهوری

Category: آرکانساس Comments: No comments

سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ خوردن کباب در لیتل راک با شهردار فرانک اسکات جونیور در اول خود را از سه سفر به دولت است. مینه سوتا به گزارش ایسنا ، ctq به آرکانزاس در ماه اوت wooing دموکرات ها بیش از نوشیدنی و موسیقی جاز در یک سنگ کوچک نوار.

در بنتون ویل ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز عطا خود را معاند سبک در خارج سهامداران جلسه در ماه ژوئن inveighing این شرکت به سهم بیشتر از سود آن با کارگران آن است.

ماساچوست, ایالات متحده آمریکا به مردم ایران ، الیزابت وارن ساخته شده است اولین کمپین توقف در دولت شنبه و یک رالی برگزار شد در امتداد سواحل رودخانه آرکانزاس در شمال لیتل راک. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg به تازگی اعزام خود نزدیک عملیاتی — همسران خود را — به دولت است.

آرکانزاس با 31 در دسترس نمایندگان است که ارزش کمتر از 3% از کل دموکراتیک نماینده به اشتراک گذاری فوق العاده در روز سه شنبه. نامزدهای رقابت برای نامزدی حزب دموکرات اما شروع درمان دولت مانند ارزشمند میدان نبرد.

[مربوط به “پوشش کامل انتخابات در آرکانزاس” arkansasonline.com/elections/]

دلیل آن شاید این است که با توجه به عدم روشن پیشتاز-و یا حتی چند — در این جمهوری تحت سلطه دولت است.

در ده ها مصاحبه با منتخب حزب دموکرات و دیگر رهبران حزب هفته گذشته Arkansas Democrat-Gazette یافت که حمایت باقی مانده تقسیم در میان هیچ کمتر از پنج نامزد. گفت: بسیاری از آنها هنوز هم در حال انتظار برای تصمیم گیری برای آنها به رای دادن.

“این است که واقعا در مورد اولین بار در 30 سال که در آن وجود دارد و نه مورد علاقه در دختر و یا پسر مورد علاقه در یکی از مسابقات و یا کسی مثل ال گور که بسیار به وضوح با یک رقم عمده ای از آرکانزاس” گفت: اندرو Dowdle, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه آرکانزاس فایت که کار بر نامزدی ریاست جمهوری روند.

هیلاری کلینتون انجام آرکانزاس در یک مسیر در طول رقابتی دموکراتیک مقدماتی در سال 2016 و پیش از آن در سال 2008 به دنبال پیروزی آسان توسط شوهرش پس از رژیم صهیونیستی است. بیل کلینتون در سال 1992 در مسیر به ریاست جمهوری.

بازنشسته ارتش آمریکا ژنرال وسلی کلارک از لیتل راک تا به حال کاهش یافته است از ابتدایی خود را اجرا زمان آرکانزاس در سال 2004 رای دادند هر چند نزدیک به یک چهارم از دولت دموکرات که در سال های رأی دهی برای “غیر متعهد” نمایندگان. آرکانزاس یکی از آخرین متحده برای رای دادن در سال 2000 که توسط نقطه و سپس معاون رئیس جمهور گور رو تنها اسمی مخالفان در حالی که حامل دولت است.

قبل از 2016 چرخه انتخابات آرکانزاس مقننه رای به حرکت دولت اولیه در تقویم از ماه مه تا ماه مارس همزمان با به اصطلاح SEC اولیه بیشتر ایالت های جنوبی.

که تغییر ایجاد سراسیمگی از کمپین توقف به دولت توسط جمهوری خواهان در حال اجرا است که در سال شلوغ توافق اولیه بود که در نهایت برنده توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. کلینتون اصلی دولت مورد علاقه ساخته شده تنها ظاهر در پاین بلاف پیش از اولیه. ساندرز حریف خود را ساخته شده است none. مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید تا ضرب و شتم کلینتون 61% به 34% در سال 2016 انتخابات عمومی در آرکانزاس است.

“بسیاری از اوقات در آن زمان آن را به آرکانزاس وجود دارد یک نامزد که از آرکانزاس با زنده ماندن. آخرین بار دو وجود دارد” گفت: حزب دموکرات آرکانزاس رئیس Michael John Gray. “وجود دارد یک امکان واقعی برای دیدن به طور بالقوه چهار آمده با نمایندگان خواهد بود که یک تغییر واقعی برای ما است.”

پس از داشتن دولت در امواج رادیو و تلویزیون بیشتر به خودش زودتر در مبارزات بلومبرگ بوده است پیوست پنج نامزد رقابت بر نماینده نمودار — به عنوان به خوبی به عنوان سرمایه گذار میلیاردر تام Steyer — در حال اجرا در تلویزیون تبلیغات در آرکانزاس است.

Steyer برنامه ریزی شده بود به رها کردن از مسابقه شنبه شب پس از نمایش در کارولینای جنوبی اولیه.

Dowdle اشاره کرد که این جمعیت در آرکانزاس متفاوت از ایالات متحده است که در حال حاضر رای دادند یا رای داده اند تا پایان روز سه شنبه. حدود 15 درصد از جمعیت این ایالت است که با توجه به سرشماری جمعیت یک قسمت کوچکتر در جنوب رای گیری متحده, South Carolina. دولت نیز فاقد یک منطقه بزرگ شهری متراکم با پیشرفته تر رای دهندگان او گفت:.

“چند دموکرات در شمال غربی آرکانزاس به احتمال زیاد بسیار متفاوت از دموکرات ها در دلتا که ممکن است متفاوت از باقی مانده چند دموکرات ها در نوع روستایی مناطق سفید” Dowdle گفت.

برای سنجش حمایت در میان رهبری این حزب را Democrat-Gazette اقدام به بررسی تمام 33 دموکرات ها در حال حاضر در حال خدمت در قوه مقننه است. از 27 که در پاسخ یا که علنا اعلام حمایت بیش از نیمی از آنها بلاتکلیف باقی مانده در هفته آخر قبل از انتخابات و یا کاهش یافته است به می گویند که آنها رای گیری شد.

بایدن انتخاباتی رهبری دیگران با پشتیبانی از چهار نفر از اعضای مجلس قانونگذاری و همچنین تاییدیه از هر دو David و مارک پریور که هر خدمت در سنای آمریکا.

یکی از بایدن حامیان دانشجوی سال اول تشکر. جیمی اسکات D-North Little Rock, اعلام تایید شده در فوریه همراه با Pryors و خانه رهبر اقلیت فرد Love D-Little Rock.

در مصاحبه اخیر خود در کنگره اسکات ابراز احترام به مبارزات دیگر که تا به حال کشیده همکاران او’ پشتیبانی ایراد گرفت اما آن دسته از داوطلبان انجام نمی دهد به اندازه کافی برای ارتباط با اقلیت-گروه رای دهندگان.

“پیام خود را در حال حاضر نمی نمایندگی من به عنوان یک زن سیاه و سفید نمی کند نشان من به عنوان کسی که نشان دهنده یک اکثریت سیاه منطقه” اسکات گفت.

نزدیک پشت بایدن بود Warren دریافت کرده است که حمایت از سه قانونگذاران در شمال غربی آرکانزاس و Klobuchar که تا به حال پشتیبانی از دو قانونگذاران و تایید از سوی کنگره ایالات متحده ویک اسنایدر از لیتل راک.

Buttigieg و بلومبرگ در هر حال متعهد حمایت از یک نماینده مجلس. بلومبرگ همچنین به دریافت تاییدیه از شهردار اسکات و سلف خود علامت Stodola.

“من فکر می کنم او آماده ترین, من فکر می کنم او رو روشن ترین برنامه های; او فقط سخت” گفت: سناتور. گرگ Leding D-فایت از Warren مورد نظر خود را نامزد.

هر دو وارن و Klobuchar حامیان در مجلس گفت که حداقل بخشی از حمایت خود ریشه در تمایل به دیدن یک زن رئیس جمهور.

تشکر. Tippi McCollough D-Little Rock که در پیوست Klobuchar در یک تجمع در نورث لیتل راک در هفته گذشته گفت: او بر این باور مینه سوتا سناتور طرح بهداشت مناسب با بهترین آرکانزاس’ “خصوصی-گزینه” مدیکید برنامه توسعه است. اما McCollough افزود: “او همچنین واجد شرایط زن و نامزد که برای من مهم است.”

از قانونگذاران گفت که آنها همچنان مردد گفت: برخی از آنها تا به حال محدودتر هم انتخاب های خود را به فقط چند نامزد. تشکر. کریس ریچی, D-هلنا وست هلنا گفت: او گیر کرده بود بین بایدن و Klobuchar و انتظار برای دیدن چگونه هر یک انجام شده در کارولینای جنوبی است. دیگران مانند Rep. دیوید فیلدینگ, D-ماگنولیا گفت: به طور فزاینده ستیز بحث تولید کرده هیچ برندگان واقعی.

“من فقط تا اشتباه” فیلدینگ گفت. “من واقعا نمی خواهم راه آنها انجام مبارزه در هر یک از دیگر.”

هیچ کدام از نمایندگان مجلس که صحبت می کرد به Democrat-Gazette گفت: آنها به طور جدی با توجه Sanders, رهبر فعلی در نماینده دفعات مشاهده شده است.

تاییدیه اما ممکن است به عنوان عامل بسیار به رای دهندگان ترغیب به عنوان آنها زمانی که دموکرات ها کنترل دولت گفت: Janine Parry دیگر استاد علوم سیاسی در UA. او اشاره کرد که برخی از دولت برجسته ترین دموکرات مانند Pryors نشده است و در قدرت و نگه داشتن همان نوسان با رای دهندگان.

“من فقط آن را نمی بینیم ساخت که بسیاری از تفاوت” پری گفت. “بسیاری از اولیه رای دهندگان آنها در حال حاضر خود را predilections که در مورد آنها فکر می کنم می توانید ضرب و شتم وقت.”

پری نیز اضافه شده است که با بسیاری از نامزدهای باقی مانده در این زمینه این احتمال بالا است که هیچ کس نمی خواهد با ظهور گسترده ای منجر شود در انتخابات.

که می تواند به نفع یک نامزد مانند ساندرز که اختصاصی پایگاه هواداران اتحاد بریده او در اوایل اولیه پیروزی با وجود عدم استقرار پشتیبانی می کند.

“این همیشه مفید به validators که مردم محلی می دانم و احترام گفت:” رابرت راگون یک جمهوری خواه مشاور سیاسی در لیتل راک. اما ساندرز او افزود: “یک پایگاه پشتیبانی در خارج وجود دارد که سرمایه گذاری خود را در پیام و دیدگاه های خود را.”

به منظور نمایندگان از آرکانزاس به دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد کنوانسیون در ماه جولای یک نامزد باید با کسب 15 درصد آرا در سطح ایالت و یا در هر یک کنگره منطقه. هنگامی که آستانه ملاقات نامزد کسب درآمد نمایندگان به همان نسبت بر اساس سهم خود را از رای دادن گفت: خاکستری, حزب رئیس.

در علاوه بر این به متعهد نمایندگان آرکانزاس خواهد شد توسط پنج “superdelegates” — خاکستری, نیکول هارت Kasey Summerville, Dustin McDaniel و Lottie Shackelford — متشکل از رهبران حزب در این کنوانسیون در میلواکی است.

کسانی که unpledged نمایندگان قادر به رای دادن در این کنوانسیون تنها اگر هیچ یک از کاندیداها را بدست آورده اکثریت پشتیبانی در میان متعهد نمایندگان در دور اول رای گیری.

اطلاعات اين مقاله می باشد که توسط Frank E. Lockwood از Arkansas Democrat-Gazette.

جمهوری خواه آرکانزاس اولیه

این یک لیست از رقابت نامزدها برای رئيس جمهور ایالات متحده آمریکا و دولت قوه مقننه در شنبه جمهوریخواه اولیه. رای گیری زودهنگام دوشنبه به پایان می رسد. امتیازهای مشخص شده با (من). داوطلبانی که کاهش یافته است از این نژاد برای رئیس جمهور هنوز در انتخابات. حزبی قضایی مسابقات و رقابت های محلی و مسابقات نیز خواهد بود در اولیه رای گیری.

رئیس جمهور ایالات متحده

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (i)

لایحه جوش

Roque De La Fuente

سنای آرکانزاس

منطقه 13

سناتور. آلن کلارک (i)

جف کلاغ

منطقه 21

بهداشت ، جان کوپر (i)

تشکر. دن سالیوان

منطقه 26

لایحه Dunklin

بن گیلمور

آرکانزاس خانه

منطقه 21

جیم رینولدز

تشکر. مارکوس ریچموند (i)

منطقه 22

ریچارد آلوین Midkiff

جک ولز

عدالت از صلح ریچارد McGrew

منطقه 26

ریک مک کلور

لورنا اشراف

منطقه 28

تونی کتل فالز

ماریتا McClure

منطقه 31

کیت بروکس

عضو شورای RJ شاهین

منطقه 40

دیوید ری

Karyn مینارد

منطقه 53

شهردار جان Milligan

کول پک

عضو شورای Bobby Long

منطقه 58

کن Shultz

تشکر. Brandt اسمیت (i)

منطقه 74

کورتیس J. Varnell

تشکر. Jon S. Eubanks (i)

شاون بیتس

منطقه 90

کریس Latimer

Kendon آندروود

تشکر. جانا Della Rosa (i)

منطقه 91

Jorge بکر

اسکات ریچاردسون

دلیا Haak

منطقه 94

آدرین جنگل

John P. Carr

منطقه 100

پیج دیلرد Evans

نماینده Nelda صحبت می کند (من)

آرکانزاس دموکرات اولیه

این یک لیست از رقابت نامزدها برای رئيس جمهور ایالات متحده آمریکا و دولت قوه مقننه در شنبه دموکراتیک اولیه. رای گیری زودهنگام دوشنبه به پایان می رسد. Feb. 18 امتیازهای مشخص شده با (من). داوطلبانی که کاهش یافته است از این نژاد برای رئیس جمهور هنوز در انتخابات.حزبی قضایی مسابقات و رقابت های محلی و مسابقات نیز خواهد بود در اولیه رای گیری.

رئیس جمهور ایالات متحده

مایکل بنت

جو بایدن

مایکل بلومبرگ

Cory Booker

Mosie بوید

استیو بولاک

پیت Buttigieg

جولیان کاسترو

John Delaney

Tulsi Gabbard

کامالا هریس

Ctq

برنی ساندرز

جو Sestak

تام Steyer

الیزابت وارن

ماریان ویلیامسون

اندرو یانگ

سنای آرکانزاس

منطقه 25

Efrem الیوت

سناتور. استفانی گل (i)

منطقه 27

Keidra Burrell

Garry L. Smith

آرکانزاس خانه

منطقه 34

لی میلر

شادی اسپرینگر

Ryan Davis

اوتیس تایلر

منطقه 36

راسل ویلیامز سوم

تشکر. دنیس Ennett (i)

منطقه 41

Jannie پنبه

ژاک Randall

SundayMonday در 03/01/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>