آرکانزاس بهداشت ، پنبه می برد سیاسی پروفایل

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — دانشجوی سال اول سن. تام پنبه گام از طریق کنگره راهرو به ندرت با اذعان به سوالات خبرنگاران. او شده است یک آزمون در مهاجرت, ایران و اخیرا چین را قادر می سازد او را به افزایش به صفوف بالقوه 2024 انتخابات ریاست جمهوری مدعی است.

“یک چیز بالاتر از همه چیز خواهد بازگرداندن نظم به خیابان های ما: قریب به اتفاق نشان می دهد از زور برای متفرق کردن بازداشت و در نهایت جلوگیری از lawbreakers ،” 43 ساله Arkansan نوشت: این هفته در نیویورک تایمز در ستون نظر.

که همراه با تماس های خشونت “کارناوال برای هیجان به دنبال غنی و همچنین دیگر عناصر جنایی,” خشم دموکرات ها و لیبرال ها.

پنبه با انتقاد از زمان پس از آن منتشر شد و پس از آن بیانیه ای گفت پنبه مقاله خود را برآورده نمی کنند استاندارد. بار کارکنان تا به حال شورش ابراز شرم و خشم در مورد این قطعه است.

“اگر nytimes اجازه می دهد تا بیدار ‘روزنامه نگاران به قلدر آن را به تسلیم چرا باید هر خواننده اعتماد که گزارش nytimes عادلانه است و هدف?” پنبه توییتی جمعه.

پنبه را کاهش یافته است او را در دسترس برای این مقاله. اما یک فرد نزدیک به او صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود به بحث قانونگذار تفکر گفت: پنبه را در نظر خدمت در کابینه دوم مغلوب ساختن پیشی جستن اصطلاح اگر او مجددا انتخاب در ماه نوامبر و یا در حال اجرا برای رئيس جمهور خود را در سال 2024.

ارتش مبارزه با جانباز و دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد فارغ التحصیل پنبه جاه طلبی است که هیچ جای تعجب در واشنگتن یا آرکانزاس است. متوجه شده است گرفته شده از خود را غیر منتظره ای با مشخصات بالا برای اولین بار-مدت سناتور و حضور مکرر در تلویزیون.

“پنبه است که در خارج وجود دارد در هر شب و او را برنده روباه توافق اولیه برای 2024 گفت:” اسکات رید ارشد استراتژیست سیاسی برای ایالات متحده در اتاق بازرگانی است.

“همه چیز او را به انجام به نظر می رسد مانند آنچه که بسیار بلند پروازانه کسی که می خواهد به رئيس جمهور برای اجرا در آینده در دسترس هم می کند” گفت: ایران مشاور لیز Mair که می گوید: او “نه یک فن است.”

با برخی از معترضان با پلیس از قتل مردان سیاه veering به خشونت در نیویورک و جاهای دیگر پنبه در زمان به روباه در روز پنج شنبه.

او اختلاف وزیر دفاع علامت Esper نظر است که این هفته شهری تلاطم توجیه نمی استقرار نیروهای نظامی در شهرها و گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن تماس بگیرید. و به سابق وزیر دفاع جیم Mattis’ ادعا که تهمت بود تقسیم این کشور و نقض قانون اساسی پنبه گفت: “او اشتباه در این یکی.”

هیچ کدام از آن رفت و با دموکرات ها ،

“من وحشت زده است که هر کسی اجازه دهید به تنهایی یک عضو کمیته نیروهای مسلح سنا را مدافع برای استفاده از نیروی نظامی به سکوت مخالفان” گفت: سناتور. Richard Blumenthal, D-Conn., یک عضو همکار که پنل.

به نمایندگی از یک دولت است که تبدیل شده است به طور فزاینده جمهوری خواه پنبه چهره انتخاب مجدد در ماه نوامبر با هیچ دموکراتیک حریف. او قصد دارد به استفاده از برخی از زمان کمک به اوباما در سنا نامزد از جمله لایحه Haggerty در تنسی و جونی ارنست در آیووا که دارای هر یک از انتخابات ریاست جمهوری دوره اول قفقاز.

در یک آگهی که به پخش در اوایل سال جاری در اوهایو — یک چرخش دولت در انتخابات ریاست جمهوری مسابقات-پنبه با هم گره خورده دشمنان دو: چین و مغلوب ساختن پیشی جستن همه-اما-خاص دموکراتیک ریاست جمهوری حریف سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

“چین است که بزرگترین تهدید برای آمریکا امنیت و ارزش های ما,” گوینده می گوید متهم چین در حال اجرا اردوگاه های کار اجباری و سرقت میلیون ها نفر از آمریکایی شغل. “حرفه ای سیاستمدار جو بایدن ضعیف است در چین.”

به عنوان نقطه ای به پایان می رسد و این نشان می دهد یک تقسیم صفحه نمایش از پنبه پوشیدن مبارزه با خستگی و مغلوب ساختن پیشی جستن در امریکا بزرگ دوباره کلاه. “سناتور پنبه ایستاده است با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن را در چین و نگه داشتن امریکا بزرگ” گوینده می گوید.

“بهداشت ، پنبه گرفته است تهمت رویکرد به ترس و تاریک ترین و منفی ترین چیزهایی است که درخواست تجدید نظر به ناروا حامیان” گفت: Michael John Gray رئیس حزب دموکرات آرکانزاس. “جاه طلبی خود بوده است بزرگتر از آرکانزاس از لحظه ای که او به دنبال یک صندلی در خانه.”

پنبه خدمت شش سال در ارتش در اوایل 2000s پیشرو در مبارزه با جوخه در عراق و در حال اعزام به افغانستان است. او همچنین زمان صرف شده در گارد قدیمی که اعضای آن در حفظ و تشریفاتی تماشای بیش از مقبره سرباز گمنام در Arlington National Cemetery فقط در خارج از واشنگتن است.

“او قطعا انباشته حق امنیت ملی و سیاست خارجی تجربه برای قرار دادن او در مسیر به اجرا در 2024” گفت: Ron Bonjean یک توافق سیاسی و مشاور سابق کنگره بالا aide. وی افزود: “او یک backslapper. او واقعا جدی است.”

پنبه در خدمت یک خانه دوره قبل از انتخاب شدن به مجلس سنا در سال 2014.

اطلاعات اين مقاله می باشد که توسط اندرو DeMillo از آسوشیتد پرس.

یک بخش در 06/06/2020

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>