آرکانزاس جراح عمومی در مقایسه covid-19 به سونامی هشدار از آینده ‘موج’

Category: آرکانساس Comments: No comments

آرکانزاس جراح عمومی دکتر گرگ Bledsoe به توییتر گرفت یک شبه به هشدار Arkansans از یک آینده “موج” از covid-19 عفونت و آنها را ترغیب به رعایت اجتماعی فاصله و قرنطینه محدودیت.

“این یک تمرین است و آن را بسیار جدی” Bledsoe نوشت. “این یک زمان به وحشت اما آن زمان به گوش دادن.”

Bledsoe, یک تمرین دکتر گفت او شده است در تماس با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور. او نوشت که او مورد بحث با یکی زمانی که دولت را به “موج” از بیماران مبتلا به ضربه.

که ارائه دهنده Bledsoe نوشت: گفت: او به تازگی او “احساس آب در [خود] انگشتان پا” به عنوان قطره ای از covid-19 بيمار آغاز شده در آینده.

“این نگرانی های من” Bledsoe نوشت: “و به نظر می رسد به طرز مرموزی یادآور چگونه اورژانس و پزشکان و … در توصیف این وضعیت در نیویورک چند هفته پیش. قطره ای و سپس یک جریان ثابت و سپس تورنت #COVID19 بیماران که در حال حاضر شروع به پایمال کردن NY سیستم مراقبت های بهداشتی.”

Bledsoe در مقایسه با راه او احساس می کند به راه او در هنگام تماشای فیلم ها در گذشته از سونامی سال 2004 ضربه تایلندی تفریحی.

او نوشت که او به خاطر تماشای ویدئوها از sunbathers در ساحل به دنبال اشتباه و یا خنده زمانی که آب فروکش کرده.

“اما تماشای این ویدئو من تا به حال این حس ترسناک زیرا من می دانستم که لحظات بعد از سونامی خواهد رسید و رفت و برگشت تمام کسانی که مردم را به دریا” Bledsoe نوشت. “از آن ساخته شده من تعجب می کنم چرا هیچ کس فریاد زد هشدار به این افراد است. چرا کسی— هر کسی— ایستادن و فریاد, ‘دریافت کردن ساحل!’ در بالای ریه های خود را?”

Bledsoe نوشت: او امیدوار است اگر او تا به حال در یک وضعیت مشابه او خواهد بود “شجاعت به عمل می کنند.”

او گفت Arkansans برای آماده سازی توسط چسبیده به اجتماعی فاصله و قرنطینه محدودیت به حداقل رساندن تماس و توجه.

“موج آینده است,” او نوشت. “خاموش ساحل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>