آرکانزاس سمفونی co-کمیسیون کار از کوبا متولد آهنگساز برای 2021-22

Category: آرکانساس Comments: No comments

آرکانزاس ارکستر سمفونیک است که رهبری سازمان در راه اندازی, آهنگساز, Tania Leon برای یک ارکستر کار به اکران در طول ارکستر 2021-22 فصل است.

این کمیسیون یکی از شش به آهنگسازان رنگ از طریق کمک های مالی از موسیقی های جدید ایالات متحده آمریکا را تقویت صدای برنامه های پشتیبانی شده توسط ابوالهول سرمایه گذاری صندوق.

جفری رابسون ارکستر موقت مدیر هنری در انتشار اخبار اعلام کمیسیون نامیده می شود این فرصت را به انجام new music by Leon “یکی از نکات برجسته فصل و هنری افتخار است.”

لئون تشکیل شده موسیقی برای اپرا در مورد کوچک سنگ نه در همکاری با مورخ هنری لوئیس دروازه جونیور و نویسنده اشعار اپرا Thulani دیویس. فارغ التحصیلان از دانشگاه آرکانزاس مرکزی در کانوی پیش نمایش بخش های اپرا در سال 2017 کامل کار که لئون می رود تا پایان سال بعد هنوز رتبهدهی نشده است تا به حال یک اجرای عمومی.

لئون به دنیا آمد و در هاوانا کوبا مستقر در نیویورک در سال 1967 است و نقش مهمی در تئاتر رقص هارلم بروکلین فیلارمونیک آمریکایی آهنگسازان ارکستر فیلارمونیک نیویورک (به عنوان موسیقی جدید استاد مشاور).

پنج نفر دیگر کمیسیون: به والری کلمن از ارکستر فیلادلفیا به خوان پابلو Contreras از لاس وگاس ارکستر فیلارمونیک به برایان رافائل Nabors از برکلی (کالیفرنیا.) سمفونی به Tyshawn Sorey از ارکستر سمفونی آتلانتا و به شلی واشنگتن از لس آنجلس ارکستر مجلسی.

مستقل پنل انتخاب شش آهنگسازان شامل آهنگساز مایکل Abels هادی کارولین کوان (که به انجام آرکانزاس سمفونی در یک جفت از ژانویه کنسرت در لیتل راک را رابینسون مرکز عملکرد سالن) رسانه های شخصیت و نوازنده گارت مک کوئین و مدیر هنری ایوانز Mirageas.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>