آرکانزاس سمفونی اعضای حفظ ارتباط با مخاطبان از طریق ‘خواب با باخ’ ویدئوها

Category: آرکانساس Comments: No comments

با گسترش coronavirus و اجتماعی فاصله با نگه داشتن اعضا از آرکانزاس ارکستر سمفونیک از انجام عمومی آنها گرفته ایم به بیان خود را عملا از طریق یک سری از فیلم های آنها خواستار “خواب با باخ.”

زاییده افکار از درو Irvin, ASO همکاری concertmaster, این مجموعه شامل اعضای ارکستر ارسال فیلم آنلاین از طریق Facebook در 9 هر شب نمایشی از خانه های خود قطعه از موسیقی کلاسیک, بسیار, اگر نه همه از آن توسط یوهان سباستین باخ.

Irvin و co-concertmaster مساوى Laskarov بازی آهسته وسط حرکت باخ دو ویولن کنسرتو.

ویولونیست چاق, لیس زدن Brophy همچنین یک عضو ارکستر راکفلر کوارتت در سومین حرکت باخ, انفرادی vioiin سونات شماره 3. و ویولننواز و Quapaw کوارتت عضو تیم MacDuff سازگار gavottes از باخ ششم Suite برای ویولن سل انفرادی.

باخ نوشت: هیچ موسیقی برای کلارینت که نبود هنوز اختراع زمان مرگ او در سال 1750 تا اصل clarinetist کلی جانسون “قرض” دو دقیقه از باخ سوم Cello Suite. اصلی ترومپت ریچارد Jorgensen سازگار یک هیاهو از باخ پرلود.

بیت دیگر شامل آهنگسازان باروک دیگر از باخ: مک دونالد Trio — ویولن سندی مک دونالد; نوازنده جوانا Klett این ارکستر هماهنگ کننده آموزش و پرورش; و ویولننواز توماس مک دونالد بازی George Frideric Handel اورتور. چنگ نواز Alicia Coffey سازگار یک Dominico Scarlatti هارپسیکورد سوناتا.

یک زن و شوهر ولگرد حتی دوردست. ویولونیست جفری رابسون که ارکستر موقت مدیر هنری در حالی که ارکستر بین دائمی هادی انجام و یک نسخه از آرتا فرانکلین “I Say a Little Prayer برای شما” ریک Dimond به طور معمول ارکستر را timpanist می کشد خود را با آکاردئون بازی اسپانیایی bolero.

یک زن و شوهر از فیلم ها نشان می دهد بازیکنان تطبیق پذیری به عنوان هنرمندان ضبط. اصلی نوازنده دیوید گرشتین نقش تمام چهار بخش از گئورگ ادوارد Goltermann عاشقانه برای چهار ویلنسل های ساخت. (سگ خود را فیلیس نیز اشغال یک قاب.) براندون Dorris, ارکستر بازاریابی مدیر که نقش ساکسیفون و دیگر ابزار woodwind, ثبت Erik Satie را Gnossienne شماره 3 در دو ساکسیفون باس کلارینت, فلوت و ابوا.

این ویدئوها که در گذشته در هر نقطه از یک تا پنج دقیقه کشیده اند در هزاران بازدید — گرشتین عملکرد متصلب تا 10,000 views — و توجه ملی با داستان در سی ان ان و واشنگتن پست. آنها در دسترس در facebook.com/watch/arkansassymphony.

“هنگامی که درو شروع این سری ویدئو با خودم فکر کردم “چه زیبا و مثبت ایده'” Dorris گفت. “من تا به حال هیچ ایده آن را منفجر به چیزی است که بسیاری از مردم را دوست دارم. آن صحبت می کند به قدرت از موسیقی برای درمان و آسایش و اتصال. ما نیاز داریم که بیشتر از همیشه.”

“من سپاسگزار برای کار با یک گروه از نوازندگان که اول فکر می کنم در مورد چگونه آنها می توانند کمک به جامعه ما و فورا آن را انجام دهد” گفت: ارکستر, مدیر اجرایی, Christina Littlejohn. “من اعتراف می کنم که در حال حاضر من در نوشتن و تصمیم گیری بر اساس یک لیست از ‘گمنام’ و این ترسناک است. ما نمی دانیم که چقدر در حال حاضر اما از آنجا که ما آرکانزاس ارکستر سمفونیک و ارکستر نوازندگان, من می دانم که من می تواند هنوز هم در 9 p. m. در هر شب و ورود به خود جلب کرد, David آلیسا یا ریک و آنها را به بازی یک لالایی برای من است.”

Irvin سی ان ان گفت او امیدوار است برای حفظ سری زمانی که مردم در خانه گیر کرده.

“من امیدوارم که آن را به جامعه موسیقی یک لحظه آسایش و چیزی به حساب,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>