آرکانزاس ارکستر سمفونیک اعلام 2020-21 فصل

Category: آرکانساس Comments: No comments

در سطح بین المللی تحسین شده ویولونیست Gil Shaham خواهد شد پیوستن به آرکانزاس ارکستر سمفونیک و موقت خود را مدیر هنری جفری رابسون Feb. 20-21, 2021, در لیتل راک را رابینسون مرکز سالن عملکرد.

Shaham خواهد شد که در ساموئل باربر را Violin Concerto بزرگترین “نام” در 2020-21 استلا بیل اسمیت شاهکارهای فصل که ارکستر اعلام کرد روز سه شنبه در یک گردهمایی برای کاربران در مقر بایرن در سالن دانشگاه سنت جان کاتولیک مرکز در لیتل راک Pulaski ارتفاعات.

Shaham که به طور منظم به نظر می رسد با ارکسترهای بزرگ جهان — از جمله کسانی که از برلین, بوستون, شیکاگو, سان فرانسیسکو, ارکستر فیلارمونیک لس آنجلس و نیویورک خواهد ساخت آرکانزاس اولین.

همچنین در این برنامه: اتیوپی سایه در آمریکا توسط آرکانزاس متولد آهنگساز فلورانس قیمت و سمفونی شماره 5 توسط پیتر Ilich چایکوفسکی.

بقیه 2020-21 شاهکارهای صف (تمام کنسرت 7:30 p. m. روز شنبه, 3 بعد از ظهر یکشنبه در رابینسون مرکز):

• سپتامبر. 26-27: ویولن تسا Lark نقش مایکل Torke را مایکل آسمان (Concerto for Violin & Orchestra); این برنامه همچنین شامل اوزارک مسافر توسط جرمی Crosmer سابق آرکانزاس ارکستر جوانان نوازنده که پیوستن به ارکستر ویولن سل بخش تمام وقت در فصل آینده و سمفونی شماره 9 “از دنیای جدید” با آنتونین دورژاک. مهمان هادی متیو کرامر است مدیر موسیقی و اصلی هادی از ایندیاناپولیس ارکستر مجلسی

• Nov. 14-15: برای ارکستر سالانه “Beethoven & شلوار جین آبی” کنسرت. مهمان هادی Roderick Cox, برنده 2018 آقا Georg Solti انجام جایزه از U. S Solti بنیاد و همکاران سابق رهبر ارکستر, ارکستر مینه سوتا می پیوندد پیانیست Conrad Tao برای Sergei Rachmaninoff را Piano Concerto No. 4. این برنامه همچنین شامل لودویگ ون بتهوون Egmont اورتور و سمفونی شماره 2 توسط یوهانس برامس.

• Jan. 30-31: پیانیست Martina Filjak که قبلا soloed با ارکستر در سپتامبر 2013 در چایکوفسکی Piano Concerto No. 1, نقش ولفگانگ آمادئوس موتزارت Piano Concerto No. 21 با مهمان هادی Akiko Fujimoto فعلی کاردانی رهبر ارکستر, ارکستر مینه سوتا. این برنامه همچنین شامل سمفونیک دگردیسی از یک موضوع توسط Carl Maria von Weber توسط Paul Hindemith و مرگ و تبدیل توسط ریچارد اشتراوس.

• مارس 10-11, 2021: Stephen Mulligan, دانشیار رهبر ارکستر سمفونی آتلانتا و مدیر موسیقی این سمفونی آتلانتا جوانان, ارکستر بر روی سکو خواهد بود; یک سولیست که فرد ابزار و هر چه قطعه ای است که به بازی هستند هنوز اعلام نشده است. این برنامه شامل John Adams’ رئیس رقص Foxtrot برای ارکسترموریس راول را Le Tombeau د Couperin و 1919 Firebird مجموعه توسط Igor Stravinsky.

• ممکن است 1-2, 2021: اندرو پوسته دستیار هادی از ونکوور (کانادا) سمفونی می پیوندد یک ویولونیست اعلام می شود برای چایکوفسکی ویولن کنسرتو; تمام روسیه برنامه همچنین شامل Polovtsian رقص از شاهزاده ایگور توسط الکساندر Borodin و سمفونی شماره 9 توسط دیمیتری شوستاکوویچ.

پاپ فصل

Arkansan Kris Allen که برنده فصل 8 از تلویزیون بت آمریکاییخواهد بود “سرمقاله روزنامه” در ارکستر “خانه برای تعطیلات” برنامه Dec. 18-20 در رابینسون. کریستینا Littlejohn, ارکستر را مدیر اجرایی اشاره کرد که اکثر مردمی می دانند که قبل از او ضربه بزرگ “زمان” او یک ویولننواز در آرکانزاس سمفونی ارکستر جوانان.

“وجود دارد یک میل طبیعی آن را فقط حس برای او بود تا با ما برای کریسمس,” او اضافه شده است.

بقیه 2020-21 Acxiom میآید زندگی می کنند! سری (همه در رابینسون مرکز انجام شده توسط رابسون):

• Oct. 24-25: “هالووین Spooktacular”

• Feb. 6-7: پیانیست یوسف Joubert و ستاره از اخیر تونی برنده جایزه برادوی تولیدات ماهی خوراکی دندان دار و Bess و یک آمریکایی در پاریس برای انجام یک برنامه با عنوان “جذاب گرشوین.”

• ممکن است 8-9: بازگشت “Cirque de la Symphonie” شامل هوایی, آگهی, آکروبات, contortionists رقصنده jugglers, بالانسر و strongmen.

علاوه بر این, ویژه, پاپ, کنسرت, مارس 13-14, 2021 با عنوان “موسیقی جهان” ویژگی های Robson اجرای موسیقی از هری پاتر فیلم, ارباب حلقه ها, بازی تاج و تخت و حتی تصویری-موسیقی بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>